Strona 1168 z 10065
Pokaż wyniki od 11,671 do 11,680 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    a ja nie uzywałam ochraniacza do żadnego dziecka, teraz tez nawet nie myślę o tym, o szczebelki się zadne nie poobijało. Gorsze są póżniej narożniki i kanty jak się już maluch mobilny robi.
    w łóżeczku mam tylko prześcieradło i kocyk albo kołderkę, podusia taka płaska to dopiero koło roczku daję, bardziej do zabawy niż do spania
    U mnie dzieci po okolu 2 tyg spaly na cienkiej podusi i pod kolderka ktora wciskalam bokami miedzy materac a szczebelki. Zawsze spaly na plecach i nigdy nie bylo problemu... A sam poczatek to w rozku na wiazanie bo te na sam rzep sie odpinaja i ja osobiscie ich nie polecam. Teraz mnie nachodzi na spiworki ale takie z dlugim rekawem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cześć dziewczynki

Ja na chwilkę wpadłam nadrobić posty, przywitać się i zmykam do porządków, bo od wczoraj natchnęła mnie wena twórcza jakaś i muszę ją wykorzystać w pełni póki jest. Jak wczoraj zaczęłam jeden z pokoi porządkować, tak jeszcze dużo pracy w nim przede mną, bo postanowiłam wszystkie zbędne rzeczy wyrzucać i takim oto sposobem tylko latałam po schodach do śmietnika w tą i z powrotem
    Ola jak dobrze, ze jestes... Z racji ze mieszkasz po "sasiedzku" jakos tak realniejsza mi sie wydajesz hehehe no i mnie zmotywowalas. Wstaje i ide sprzatac, bo az wstyd zeby tak sie lenic!!!!
    Ty tu zasowasz raz dwa a ja ciagle sie bycze i bycze... To do dziela

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ola jak dobrze, ze jestes... Z racji ze mieszkasz po "sasiedzku" jakos tak realniejsza mi sie wydajesz hehehe no i mnie zmotywowalas. Wstaje i ide sprzatac, bo az wstyd zeby tak sie lenic!!!!
    Ty tu zasowasz raz dwa a ja ciagle sie bycze i bycze... To do dziela
    hehhee no to działamy ostro Natalka póki są chęci i siły

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    skojarzenie "mamo to ja" wymyslilas? :P

coś tam na szybko napisałam, ale niestety nic nie wygrałam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    my już po śniadanku za oknem zimno aż się nie chce nigdzie ruszać, ale w sumie nie mam po co

Asia śliczny brzuszek masz ja tam też tylko jeansy noszę, w domu oczywiście wciągam leginsy ale na jakieś wyjścia lepiej się czuje
    Beatko fajnie że chłopaki się ruszają bardzo dzielna jesteś!
    Aniu współczuję że nawet odpocząć nie możesz
    No tak to jest jak się mieszka "u kogoś" niestety...ale mam nadzieję że szybko wybudujemy swój domek

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    No tak to jest jak się mieszka "u kogoś" niestety...ale mam nadzieję że szybko wybudujemy swój domek
    Hejeh a wszyscy co buduja i maja dzieci to ludza sie ze ktores z nich zechce z nimi zostac w tym domku. A pozniej okazuje sie ze dzieci marza o tym by pojsc mieszkac samemu

Senior Member
    nayana

O mnie
    No i co? Wstalam zmotywowana, zrobilam salatke.... I padlam ruina... Teraz znow leze... Co za dzien....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    niestety znam ten ból mieszkania tymczasowo u teściowej.... ale pocieszam się , że lepiej po ślubie mieć 7 chudych a później się cieszyć 7 grubymi latami niż na odwrót hehehe, całe życie przed nami na dorobienie się więc trzeba myśleć pozytywnie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    niestety znam ten ból mieszkania tymczasowo u teściowej.... ale pocieszam się , że lepiej po ślubie mieć 7 chudych a później się cieszyć 7 grubymi latami niż na odwrót hehehe, całe życie przed nami na dorobienie się więc trzeba myśleć pozytywnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Nati jeszcze nie znalazłam takiej która mi się spodobała, ostatnio szukałam i jest kilka fajnych ale nie wiem jakos tak mi sienie rzuciła w oko

Ostatnio rozmawiałam ze znajomą fotograf która robi sesje ciążowe koszt około 100-120 zł i chcę się wybrać ale jeszcze nie wiem kiedy może jakoś w listopadzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów