Strona 1166 z 10044
Pokaż wyniki od 11,651 do 11,660 z 100437

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    nayana - bardzo ładny brzuszek masz, mój chyba większy, w ogóle z kazdą ciążą chyba większe te brzuchy ... a jeszcze urośnie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2088.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	64.2 KB
ID:	90738

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    nayana - bardzo ładny brzuszek masz, mój chyba większy, w ogóle z kazdą ciążą chyba większe te brzuchy ... a jeszcze urośnie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2088.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	64.2 KB
ID:	90738
    Kiedy ja jeansy na sobie miałam hehe...

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    tosienka87
    mam nadzieję, że ten masaż był jak lezałaś na boku? to były same plecy, czy coś jeszcze?

słyszałam, że dodatkowo noworodka na samym początku warto zaopatrzyć w pieluszki happy, które mają otwór na kikut, zapewnia on dopływ powietrza, co ułatwia gojenie.

http://www.happy-pieluszki.pl/pl_PL/...luszki-newborn

Dziewczyny z Warszawy, wybiera się która z Was jutro na warsztaty mamo to ja?

Ja byłam właśnie wczoraj. Troche trudno wysiedzieć tyle godzin, ale myślę, że warto.

Dzień dobry dziewczynki. Dziękuję za słowa otuchy. U nas ok. Chłopaki bardzo ruchliwe. U mmnie nocka znów nie przespana. Znów brzuch sie stawial. Ale spoko dajemy radę.

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ktory jestes tydzien dokladnie?
    27 tydzien 5 dni My chyba mamy jakos podobny termin porodu nie?

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Kiedy ja jeansy na sobie miałam hehe...
    ciążowe są, ja nie lubię legginsów, jak w rajstopach się czuję, a w kiecce jak w namiocie więc dżinsy pozostają jedyną opcją ...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny super brzuszki
    Ja już tez mam całkiem spory, i sądzę że moja Karolinka ma tam całkiem sporo miejsca. Moje skurcze Braxtona-Hicksa nie ustały ale może mam tak 1 max 2 na godzinę, wiec chyba ok. Biorę teraz magnez i nospę dodatkowo jak mam skurcz. Jutro wizyta - ciekawe ile mała waży i jaka jest duża.
    W końcu przełamałam się i kupiłam kilka ubranek małej Ale dobrze ze nie robiłam dużych zakupów bo od koleżanki dostane cały karton ciuchów Jej córcia ma teraz 3 miesiące. W poniedziałek byłam na szkole rodzenia, było spoko ale taki natłok informacji ze szok. Oczywiście totalnie zielona nie byłam (no może za wyjątkiem kwestii dot. Porodu), ale i tak po 3,5 h zajęć wyszlam lekko zdezorientowana Dodatkowo pod względem żywienia czułam się jak wyrodna matka - to co powinno się jesc/pić niestety nieco odbiega od tego co ja robię. Naj gorsze dla mnie jest picie bo ogólnie dużo pije ale 2 -3 litry wody mineralnej? To na pewno nie dam rady
    Od dzisiaj robie porządki w domu - codziennie po jednej półce Moze do grudnia się wyrobie hahah
    Za oknem szarówa - nieludzki ziąb którego niestety doświadczyłam będąc na spacerze z psem Ale w domku juz cieplutko.
    Mimo pogody zycze wszystkim miłego dnia a tym które maja 25 stopni oby ta temperatura się utrzymala

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dzień doobry! Widzę, że tu się ładnie działo wczoraj wieczorem! U mnie dziś mąż biedak w robocie już, także mam równe 0 motywacji do ruszenia się z łóżka, w szczególności, że mała fika!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Witajcie Mamuski!
    O zesz... Pierwsza noc od dłuższego czasu, ktora przespalam w miare normalnie... I jak efekt? Spala bym dalej
    Ania - dlaczego masz sobie nie pozwolić na dzień odpoczynku i lenistwa? Należy Ci sie!
    Veronika - kurczę nie mam pomysłu, co by Ci doradzić, ale jestem przekonana, ze jak cos wymyślisz, to wszystkie chetnie zobaczymy ! Pamiętaj zrobić zdjęcie przed impreza!
    Beatka - jak sie dzisiaj czujecie? Co u Maluszkow? Trzymajcie się mocno!
    Żeby się dało...chciałam wybrać się z sąsiadką na zakupy to.... "jest dużo roboty w domu więc gdzie pojedziesz"...;/

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Ja byłam właśnie wczoraj. Troche trudno wysiedzieć tyle godzin, ale myślę, że warto.
    skojarzenie "mamo to ja" wymyslilas? :P

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów