Strona 116 z 10058
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    madziula88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

ja też musiałam nadrobić trochę zaległości miło się czyta o tych wszystkich małych wielkich cudach
    Ja też wczoraj byłam u gina - widzieliśmy z mężem bijące serduszko, kształt główki rączek i nóżek. Nieprawdopodone uczucie. Fasol/ka ma 2,07 cm! 8 tydzień 5 dzień a na 13.01.2016 mam nie planować żadnych imprez chociaż jestem świadoma tego, że rzadko zdarza się poród w terminie.
    Mdłości z rana mi trochę ustąpiły, ale nasilają się popołudniu. Przeszkadzają mi wszystkie zapachy i dziś muszę zrobić porządek z lodówką - bo to najbardziej przeszkadza. Na samą myśl mi niedobrze

Pozdrawiam Was cieplutko w ten chłodny dzień z nad morza

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Byłam dzisiaj na wizycie, USG przez brzuszek i już było widać moje Maleństwo! 3,2 cm, ale radość
    W którym jesteś tygodniu i na kiedy masz termin?
    Ja mam usg w poniedziałek, myślicie, że mogę już wejść z mężem?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    W którym jesteś tygodniu i na kiedy masz termin?
    Ja mam usg w poniedziałek, myślicie, że mogę już wejść z mężem?
    Dzisiaj kończę 10 tydzień, a do gabinetu bez problemu weszłam z mężem, też chciał zobaczyć naszą Fasolkę Wyliczony termin na 7.01, wg pierwszego USG sprzed 4 tygodni- 10.01, a wg dzisiejszego na 6.01, tak więc coś w tych okolicach Lekarka powiedziała, że między 11 a 14 tygodniem mogę zrobić dokładne USG w innej klinice i mimo, że nie jest to obowiązkowe (jak po 20 t.c.) to raczej się zapiszę.
    Ostatnio edytowane przez cotton ; 09-06-15 o 18:52

Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Dzisiaj kończę 10 tydzień, a do gabinetu bez problemu weszłam z mężem, też chciał zobaczyć naszą Fasolkę Wyliczony termin na 7.01, wg pierwszego USG sprzed 4 tygodni- 10.01, a wg dzisiejszego na 6.01, tak więc coś w tych okolicach Lekarka powiedziała, że między 11 a 14 tygodniem mogę zrobić dokładne USG w innej klinice i mimo, że nie jest to obowiązkowe (jak po 20 t.c.) to raczej się zapiszę.
    Ja właśnie w pon mam to usg o którym mówisz. m.in. bedzie sprawdzane czy dziecko jest zdrowe, czy nie ma wad genetycznych itp. U mnie termin to 3 stycznia, a dziś 10 tydz i 3 dz. Także mamy podobnie :-)

Hej wszystkim nie odzywalam się długo ponieważ chce się upewnić czy wszystko gra wizytę mam na piątek!Mam pytanko czy jest ktoś tutaj z Szczecina może?

Senior Member Awatar Yo!la
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-01 zobacz kalendarz
    Lubisz spędzać czas aktywnie? Nie chcesz rezygnować z wycieczek z powodu małego dziecka?
    Potrzebujesz wyjść na chwilę np do sklepu, bez targania wózka?

Twoje dziecko lubi usypiać na rękach?
    Nosidło ergonomiczne Baby Bjorn One to wszystko czego potrzebujesz!

Sprzedam nowe, nieużywane nosidło (nosidełko) ergonomiczne Baby Bjorn One.
    Możliwość noszenia w różnych pozycjach - tyłem, przodem, na plecach lub na brzuchu.
    Od noworodka do około 3 lat (3,5 do 15 kg)
    Kolor khaki beż
    Więcej informacji i zdjęcia na priv. Zapraszam do kontaktu.

Kupione w zeszłym miesiącu za 560 zł w sieci sklepów entliczek. Sprzedam wraz z paragonem za 515 zł (do negocjacji).
    Sprzedaję, bo dostaliśmy inne nosidełko od chrzestnych.

Proszę o kontakt mailowy: jolantasosnicka@o2.pl

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczynki melduję się u nas wszystko ok, termin określony na 2 stycznia dzidziunia fajnie sie odpychała w brzuchu, szkoda, że jeszcze tego nie czuję hehe, ale mega uczucie...za tydz w środę idę na prenatalne, także znowu zobaczymy jak rośnie! póki co 3,5 cm naszego szczęścia!!! kocham ponad życie...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia_84 aż się popłakałam z twojego powodu trzymam za was kciuki cuda się zdarzają, lekarze niekiedy to pacany

Ja dziś idę do ginka bo mam infekcje a idę na NFZ do takiego gbura ze szok, ostatnio z wymyślał mojego do którego chodziłam prywatnie i teraz łaże (a nie mam jak jechać bp mój cały czas w pracy, Olin z nikim nie chce zostać no i 40 km w jedna stronę mam ;( ) i aż się boje co on powie, nawet mu nie wspomnę że już byłam u mojego starego, niech myśli ze jest pierwszy i obwieszczenie mi nowinę, może znów zobaczę serduszko fasolka

Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczynki melduję się u nas wszystko ok, termin określony na 2 stycznia dzidziunia fajnie sie odpychała w brzuchu, szkoda, że jeszcze tego nie czuję hehe, ale mega uczucie...za tydz w środę idę na prenatalne, także znowu zobaczymy jak rośnie! póki co 3,5 cm naszego szczęścia!!! kocham ponad życie...
    Nawet nie wiesz jak sie cieszę! Cały czas trzymałam za Ciebie kciuki :-)

Dziś robiłam badanie moczu i chyba jajo zniosę do poniedziałku. ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów