Strona 1157 z 10058
Pokaż wyniki od 11,561 do 11,570 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Wam też coraz gorzej się schylac, podnosić i wchodzić? Masakra jak ja się szybko mecze, jeszcze bardziej mnie to zniechęca do jakiejkolwiek aktywności :-D
    ja tez jestem len ostatnio jak wysiadam z samochodu musze kierownicy sie przytrzymac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wam też coraz gorzej się schylac, podnosić i wchodzić? Masakra jak ja się szybko mecze, jeszcze bardziej mnie to zniechęca do jakiejkolwiek aktywności :-D
    Ja ma sypialnie na gorze i jak wyjde to juz wcale mi sie schodzic nie chce hehe maz mowi dobrze ze ta kuchnia w dole bo bym czesciej do lodowki zagladala

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja ma sypialnie na gorze i jak wyjde to juz wcale mi sie schodzic nie chce hehe maz mowi dobrze ze ta kuchnia w dole bo bym czesciej do lodowki zagladala
    Ze mnie się śmieje jak się podnosze z łóżka albo jak się przekręcam z boku na bok :-D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja tez jestem len ostatnio jak wysiadam z samochodu musze kierownicy sie przytrzymac
    Ja mam wyzszy samochod tak ze nie jest zle ale jechalam z siostra to z tego auta niskiego ciezko bylo wysiasc hehe sie zapadlam jakos i tylka nie moglam wyciagnac jak babusia

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ze mnie się śmieje jak się podnosze z łóżka albo jak się przekręcam z boku na bok :-D
    A bedzie gorzej

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Beata, trzymaj się Ty w tym szpitalu, nogi do góry, tyłek do góry i namów tych swoich kochanych brzdąców, żeby siedziały w środku póki im ciepło i przyjemnie! 15 tabletek - łączę się w bólu, sama niewiele mniej łykam i mam dość. Ale czego się dla dzieci nie robi...
    Veronika- my mamy i sypialnię i salon u góry (dzielimy dom z moimi rodzicami), a do sypialni dodatkowo 3 stopnie, i właśnie w ten weekend się poddałam, przenieśliśmy się ze spaniem do salonu, bo i do łazienki bliżej, i bez schodów, co szczególnie ważne przy okazji nocnego kursowania co 2-3h do toalety.
    Co do upławów po antybiotyku - ja po Albothylu po prostu ciekłam wodą, jakaś masakra!!! Teraz powoli, powolutku do siebie dochodzę.
    Daria, łączę się w bólu, ja już też powoli nie daję rady, a perspektywa kolejnych 2,5 miesiąca jest zabójcza...
    Co do sterylizatorów jak już wspomniałam - wychodzę z założenia, że piersi też nie sterylizuję, więc nie ma co szaleć. Dziecko też nie może się sterylnie wychowywać, bo potem jak zacznie raczkować to i tak wszystko do ust wepchnie.
    Smoczki - też kupiliśmy 2, na wszelki wielki, nie będę w środku nocy w panice po smoczek popierdzielać w razie w!
    Co do klina- o ile się orientuję klin kładzie się pod materacyk (albo prześcieradło) więc nie widzę sensu poszewki My zdecydowaliśmy się jednak na poduszkę przeciwuduszeniową. Wiem, panikara jestem.
    Pościel kupiłam, ale zgadzam się, że użyjemy ją najwcześniej do 5-6 miesięcznego dzieciaczka, wcześniej będzie się ogarniać rożkiem i śpiworkiem.
    Witam nową mamę!
    No to chyba się ze wszystkim ogarnęłam Miłego wieczoru Dziewczyny!!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A w jakiej temeraturze pierzecie ubranka dla Maluszków ?
    Ja prałam w 90 stopniach;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Moj wielki brzuchol, a gdzie tu jeszcze do konca.... Taczki mi beda potrzebne jak zloto

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151009_174802.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	90.3 KB
ID:	90726

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moj wielki brzuchol, a gdzie tu jeszcze do konca.... Taczki mi beda potrzebne jak zloto

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151009_174802.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	90.3 KB
ID:	90726
    Ladny co ty chcesz?zgrabniutki brzuszek,ze duzy bo i Rozyczka spora to miejsca potrzebuje

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ladny co ty chcesz?zgrabniutki brzuszek,ze duzy bo i Rozyczka spora to miejsca potrzebuje
    W polaczeniu z tym ze ostatnio mamusia pokochala slodkie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów