Strona 1141 z 10065
Pokaż wyniki od 11,401 do 11,410 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    10.
    nick: Truskawkowa
    imię: Alicja
    dziecko: 1
    imie dla dziecka: Kornelia
    waga dziecka: 708g na 25 tydzień
    termin porodu: 16.01.2016 wedlug okresu, 16.01.2016 według usg
    wozek: -
    miasto: okolice Gdańska

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Natalia jakby co ją jestem spod Bydgoszczy, woj kujawsko-pomorskie.
    Daria to jest skandal, że niby sama masz sobie glukozę rozpuścić! Babki z lab są od tego jak za przeproszeniem dupa od srania!!! Może warto jeździć do innego lab. Do tego jak się źle czujesz w trakcie badania to powinny ,ci ogarnąć jakąś kozetke żebyś się położyła, ją ostatni bite 2h lezalam żeby nie powtarzać i nawet mi na lezaco pobierały.
    Cześć dziewczyny tak w ogóle! Melduje posłusznie, że właśnie się obudzilam... Aż wstyd, ale widać potrzebowalam snu... Ide na kontrolę co moje facety wykminily z tapetowaniem, bo od 7:30 działają (o 7 był transport dla mebelkow Małej bo do stolarza na renowację jadą).

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    11.

nick: tosienka87
    imię: Edyta
    imie dla dziecka: Nina
    waga dziecka: ...raczej jutro mi nie powiedza, moze ok 31-32 tyg wiec potem podam...
    termin porodu: 2-01-2015
    wozek: - Riko Brano
    miasto: Venlo, NL

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    http://www.ceneo.pl/20096144#tab=spec co myślicie dziewczyny o takim bujaczku? bo chce zamowic dla Ninki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    nick: tosienka87
    imię: Edyta
    imie dla dziecka: Nina
    waga dziecka: ...raczej jutro mi nie powiedza, moze ok 31-32 tyg wiec potem podam...
    termin porodu: 2-01-2015
    wozek: - Riko Brano
    miasto: Venlo, NL

12.
    Nick:joneczka
    Imię: Iwona
    Dziecko: 1
    Imię: Maja
    Waga dziecka: z dn. 28.09 - ok. 603g
    Termin porodu: wg OM 01-02.2016; wg USG 24-01-2016
    Wózek: w trakcie wyboru, camarelo Sevilla gondola super, spacerowa na Nie.
    Miasto: Szczecin

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    cześć Iwona jak samopoczucie ?

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    A dodatkowo dopisze, że jestem nowa, czytam Was od ponad miesiąca. Jakoś wieczór bez Was, to wieczór stracony .
    My już dla Mai skonczylismy pokoik, mebelki wstępnie ustawione, wyprawka prawie skompletowana, zostały pierdoly typu termometr do ciała, sól fizjologiczna, no i 'torba do szpitala' dla mnie. Także spokój psychiczny mam, jeśli chodzi o pokoik. Jak się odnajde na forum to się pochwale.
    W przyszłym tygodniu idę na glukozę, ciekawe jak to zniose.
    Aktualnie bardzo cierpie z powodu zgagi .
    Jeśli, zaś chodzi o brzuszek, to zaczyna go być widać, ale należe do rozmiaru XXL więc nie każdy zauważa że jestem w ciąży, chociaż mówią że wyladnialam. Od początku ciąży jeszcze nie przytylam. Na początku schudlam i jeszcze nie doszlam do wagi z jaką zaczynalam.
    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego babińca :-).

Ps. Dziewczyny wypoczywające w górach, uwazajcie na siebie. My we wrześniu byliśmy w Zakopcu, to na drugi dzień runelam na Kasprowym= final- naciągnięte więzadła w stawie skokowym. A po urlopie wizyta na izbie, bo zobaczylam delikatnie bladorozowa krew w wydzielinie- skutek przeforsowania na szlakach + zmiana klimatu. Na szczęście wszystko dobrze. Maja rośnie i kopie . Ale się rozpisalam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    A dodatkowo dopisze, że jestem nowa, czytam Was od ponad miesiąca. Jakoś wieczór bez Was, to wieczór stracony .
    My już dla Mai skonczylismy pokoik, mebelki wstępnie ustawione, wyprawka prawie skompletowana, zostały pierdoly typu termometr do ciała, sól fizjologiczna, no i 'torba do szpitala' dla mnie. Także spokój psychiczny mam, jeśli chodzi o pokoik. Jak się odnajde na forum to się pochwale.
    W przyszłym tygodniu idę na glukozę, ciekawe jak to zniose.
    Aktualnie bardzo cierpie z powodu zgagi .
    Jeśli, zaś chodzi o brzuszek, to zaczyna go być widać, ale należe do rozmiaru XXL więc nie każdy zauważa że jestem w ciąży, chociaż mówią że wyladnialam. Od początku ciąży jeszcze nie przytylam. Na początku schudlam i jeszcze nie doszlam do wagi z jaką zaczynalam.
    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego babińca :-).

Ps. Dziewczyny wypoczywające w górach, uwazajcie na siebie. My we wrześniu byliśmy w Zakopcu, to na drugi dzień runelam na Kasprowym= final- naciągnięte więzadła w stawie skokowym. A po urlopie wizyta na izbie, bo zobaczylam delikatnie bladorozowa krew w wydzielinie- skutek przeforsowania na szlakach + zmiana klimatu. Na szczęście wszystko dobrze. Maja rośnie i kopie . Ale się rozpisalam
    koniecznie pochwal się skonczonym pokoikiem i swoim brzusiem tez możesz sie pochwalić, bo my lubimy takie zdjęcia

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Mamusie
    nareszcie udalo mi sie Was nadrobic, bo nie bylo mnie kilka dni...
    Niestety i mnie dopadlo lekkie przeziebienie, a to wszystko przez siostre i Meza...
    Kilka dni temu poukladalam ubranka dla Kubusia w szafie i okazalo sie, ze ma tego wszystkiego wiecej niz ja! Cala szafa zapelniona! Ale ostatnio w pepco widzialam kilka fajnych rzeczy i sie chyba wybiore nie umiem sie powstrzymac Wczoraj w koncu kupilismy kombinezon zimowy, zostalo jeszcze kupic jakies czapeczki, ale jak na razie nic nie moge znalesc ladnego i malego... Zaczelam juz tez kompletować torbe do szpitala dla siebie i Malucha. Zrobilam nawet liste co mi potrzeba Ogolnie zostalo do kupienia tylko kilka rzeczy.
    Jesli chodzi o wozek to na dniach chyba pojedziemy zamowic, wydatek nam odpada bo funduja go przyszli dziadkowie. Loeczko tez juz wybrane, zamowimy jakos pod koniec pazdziernika i chyba wszystko juz bedzie. A jak u Was idzie kompletowanie wszystkiego?

Ps Dzisiaj mam w koncu wizyte juz nie moge sie doczekac az zobacze moje malenstwo
    I witam wszystkie nowe mamusie

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    13.
    Nick: jegobaba
    Imię: Sandra
    Dziecko: 1
    Imię: Kubuś
    Waga dziecka: z dn. 15.09 565gram, ale dzisiaj bede miala aktualna
    Termin porodu: wg OM 10-01.2016; wg USG 06-01-2016