Strona 114 z 10062
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Beata, tak teraz to wiem 2 tyg temu gdy mówiłam w pracy że już nie jestem w ciąży to koleżanka się mnie pytała czy to przesądzone. Mówiłam że tak, no chyba że zdarzy się cud. No i jest mój mały cud Przykre jest to, jak wiele złego może zrobić lekarz swoją bardzo złą diagnozą. Dobrze, że wtedy nie zdecydowałam się zostać w szpitalu i się dać od razu wyłyżeczkować. W głowie mi się to nie mieści. A złość mnie ściska, że wtedy też odstawiłam luteinę, i mimo krwawień szalałam i nosiłam mojego trzylatka na rękach. Gdyby nie to wszystko, to może teraz już bym nie plamiła.

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia okazywalas milosc swojemu trzylatkowi. A to nic złego. Ja mam kilka poronień za sobą, w sobotę szalalam na własnym weselu. A w poniedziałek okazalo się ze pod sercem są bliźnięta. Lekarz jest bardzo zadowolony choc nie próbował dojrzeć zarodków. Zwyczajnie zalozyl ze będzie ok. I ja mu wierze. Moje dolegliwości się mocno nasilają. I wiem ze za 10 dni zobaczę pięknie bijace serduszka

Beata, Madzia - podziwiam Was! Zasługujecie na wszystko co najlepsze.

Marzena kazda z nas na to zasługuje

Member
    Blogowa mama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Madzia okazywalas milosc swojemu trzylatkowi. A to nic złego. Ja mam kilka poronień za sobą, w sobotę szalalam na własnym weselu. A w poniedziałek okazalo się ze pod sercem są bliźnięta. Lekarz jest bardzo zadowolony choc nie próbował dojrzeć zarodków. Zwyczajnie zalozyl ze będzie ok. I ja mu wierze. Moje dolegliwości się mocno nasilają. I wiem ze za 10 dni zobaczę pięknie bijace serduszka
    kochana ja mam nadzieję, że za te 10 dni taką cudowną wiadomość od Ciebie otrzymamy. Blźnięta to wielki cud i mam nadzieję, że ten cud będzie naoczny.... Trzymam kciuki!!

Blogowa mama ja to wiem. Mdlosci mam przez caly dzień, jestem oslabiona, piersi chca eksplodować. Kumulacja objawów a najgorsze ze dzis juz jestem w pracy. I musze trochę wytrzymać bo podpisuje umowę na drugi etat wiec o L4 nie ma mowy. Choc praca nie jest ciezka to i tak plan mojego giną jest taki ze w połowie lipca mam iść do szpitala

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cześć Dziewczyny! Nadrobiłam Was właśnie po urlopie, na szczęście aż tak wiele stron nie miałam do przeczytania...u mnie ok, w PL było super, nie ma jak to u rodziców, a nad morzem było równiez wspaniale, wypoczęliśmy, objadałam się ile wlazło heh! wczorajszy powrot spoko, tylko troche sie przeglodziłam i potem zle samopoczucie i wymiotki...ale dzis ok, jak na razie bez zwrotów, a codziennie rano mnie dopadały! dziś do pracy na popoludnie, nie ukrywam, ze mega mi sie nie chce ale cóż...jutro nasza kolejna wizyta, jakos tak stresu brak, bo wierze, ze znowu posłuchamy naszego serduszka! takze jutro dam znac dokladniej co tam u nas ile juz mierzy nasze malenstwo! wg mojej gin z DE dzis zamykam 10 tydz zobaczymy jak okreslą tą ciążę w NL czy tak samo, czy będzie się różnić dniami....póki co u nas piękna pogoda, zjadłam sniadanko, teraz na zakupy, a potem biore sie za obiadek! pozdrawiam Was serdecznie i witam wszystkie nowe mamuśki styczniowe!!!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Junior Member
    caipii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-20 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, dopadło mnie przeziębienie- czy wiecie czym można się ratować? W sensie krople do nosa, coś na gardło i temperature?

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Na przeziębienie cytryna herbata z malinami, na gardło Tantum Verde, tabletki isla. Tym się leczyłam. Są też dedykowane syrop prenetal.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów