Strona 1129 z 10041
Pokaż wyniki od 11,281 do 11,290 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam serdecznie przyszłe mamusie postanowiłam dołączyć do forum, bo coraz więcej pytań zaczyna mnie nurtować, a razem zawsze raźniej mam na imię Magda, mam męża Łukasza (wczoraj obchodziliśmy pierwsza rocznicę ślubu , mieszkamy i pracujemy w Opolu, a 17 stycznia na świat ma przyjść nasza córeczka - Emilia to nasze pierwsze maleństwo
    cześć Madziu jak tam Twoja córeczka? ile już waży?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Nati fajnie ze macie juz wózek

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Gocha2104 a jaki wózek wybraliście?

Ja grzecznie leze na szpitalnym lozku. Okazuje sie ze mój twardniejacy brzuch to skurcze. Trzeba je wyciszyć. USG jeszcze nie miałam. Podobno ma być dzis ale jakos tego nie widzę. Dostałam sterydy na rozwój płuc u chłopców.
    bidulko mysle o tobie caly dzien sterydy to jakby wczesniej chcialy wyjsc?mi tez twardnieje brzuch ale nie boli i czuje sie ok sama nie wiem.....zaczynam panikowac?a wozek ?nie umiem wrzucic zdjec o bym ci poslala ale link na allegro nr2/24H http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...rs_socket_id=9 jest niedrogi i naprwde fajny

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nati fajnie ze macie juz wózek
    Iza, jeszcze nie mamy jak dobrze pojdzie to bedziemy miec w czwartek, piatek, jakos tak przynajmniej jest inny od wszystkich

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza, jeszcze nie mamy jak dobrze pojdzie to bedziemy miec w czwartek, piatek, jakos tak przynajmniej jest inny od wszystkich
    kupujesz nówke czy uzywany ?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Kilka dziewczyn wiem, że wózki już ma zakupione ja osobiście jadę w środę także zobaczymy czy się uda coś wybrać, chociaż trzymam się swoich trzech typów i mam nadzieję, że na żywo również mnie przekona któryś z nich a Wy na jaki się zdecydowaliście?
    Baby design husky

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Emilka na ostatnim usg, które miałam robione w szpitalu dwa tygodnie temu ważyła 680 gram, a tydzien temu u Pani doktor na wizycie zapomnieliśmy zapytać, a ona chyba zapomńiala nam powiedzieć, bo zawsze mówi malutka rusza się często, oczywiście nad ranem i wieczorem najbardziej zaopatrzyłyście się już we wkładki laktacyjne? Miałyście już jakieś "wycieki"? u mńie na razie sucho, twardnienia brzucha też jeszcze żadnego nie odczuwam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    kupujesz nówke czy uzywany ?
    Uzywany, nowy z tym wyposazeniem kosztuje ponad 5 tys wiec sobie podaruje taki wydatek na 2 dzieci byly nowkii tez z wyzszej polki i wcale super sie nie okazaly wiec teraz juz nie bede ryzykowac. a prawda jest taka ze nowy wozek po 3 miesiacach i tak wyglada jak uzywany wiec szkoda przeplacac.. rama zawsze sie zarysuje i po kolkach tez bedzie widac, nie ma zmiluj sie.. tymabadziej ze wozek wkladany bedzie do bagaznika i tak nasze nowe po kilku dniach juz mialy rysy jakies.
    za ten uzywany wychodzi mi troche ponad tysiac zł wiec naprawde okazyjnie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    bidulko mysle o tobie caly dzien sterydy to jakby wczesniej chcialy wyjsc?mi tez twardnieje brzuch ale nie boli i czuje sie ok sama nie wiem.....zaczynam panikowac?a wozek ?nie umiem wrzucic zdjec o bym ci poslala ale link na allegro nr2/24H http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...rs_socket_id=9 jest niedrogi i naprwde fajny
    Gosia faktycznie ten wózek wybrałaś superowy a stosunkowo nie drogi jak dla dwójki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    O widze Natalia ze trafilas w koncu na wozek ktory Ci pasuje fajnieBeatka zaspokoilas nasza ciekawoscwitam Madzie na forum razem z Emilka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów