Strona 1128 z 10058
Pokaż wyniki od 11,271 do 11,280 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hahaha wielki wozek powiadasz...no dwie ksiezniczki musza miec wygode a co za prezent mezulek dostal?
    tez jestem ciekawa co dostał :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hahaha wielki wozek powiadasz...no dwie ksiezniczki musza miec wygode a co za prezent mezulek dostal?
    ja tez jestem ciekawa! takie ciekawskie z nas baby hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    dziewczyny, cud sie stal i jak juz zrezygnowalam z wozka to wlasnie go wybralam i w tym tygodniu jedziemy po niego specjalnie ponad 100 km w jedna strone wiec mam nadzieje ze na zywo zda egzamin i z nim wroce

mamas&papas model: mylo

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mamas-papas-mylo.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	22.2 KB
ID:	90689

taki zestawik:

Nazwa:	$_35.JPG
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	18.7 KB
ID:	90690

i taki kolor:

Nazwa:	$_57.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	98.7 KB
ID:	90691

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie przyszłe mamusie postanowiłam dołączyć do forum, bo coraz więcej pytań zaczyna mnie nurtować, a razem zawsze raźniej mam na imię Magda, mam męża Łukasza (wczoraj obchodziliśmy pierwsza rocznicę ślubu , mieszkamy i pracujemy w Opolu, a 17 stycznia na świat ma przyjść nasza córeczka - Emilia to nasze pierwsze maleństwo

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    dziewczyny, cud sie stal i jak juz zrezygnowalam z wozka to wlasnie go wybralam i w tym tygodniu jedziemy po niego specjalnie ponad 100 km w jedna strone wiec mam nadzieje ze na zywo zda egzamin i z nim wroce
    Natalka fajnie, że wybrałaś takie spontaniczne decyzje są najlepsze

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam serdecznie przyszłe mamusie postanowiłam dołączyć do forum, bo coraz więcej pytań zaczyna mnie nurtować, a razem zawsze raźniej mam na imię Magda, mam męża Łukasza (wczoraj obchodziliśmy pierwsza rocznicę ślubu , mieszkamy i pracujemy w Opolu, a 17 stycznia na świat ma przyjść nasza córeczka - Emilia to nasze pierwsze maleństwo
    Witaj Madziu na forum Śliczne imię wybraliście z jakich stron jesteś? A tak przy okazji to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Z imieniem dla dziewczynki mieliśmy problem, natomiast dla chłopczyka mieliśmy jakieś 5 opcji, a dla dziewczynki tylko jedna pochodzę z okolic Wielunia/Sieradza, ale juz od 8 lat mieszkam w Opolu wybraliście juz wózek? My już zamówiliśmy za jakieś 3 tygodnie powinien juz być teraz jesteśmy na etapie wyboru łóżeczka i materaca. Łóżeczka przeważnie są podobne do siebie, kolor design wiadomo, kazdy według gustu gorzej z materacem, rożne opinie są a maleństwo jednak tyle czasu ma na nim spędzić wybraliście juz materac?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gocha2104 a jaki wózek wybraliście?

Ja grzecznie leze na szpitalnym lozku. Okazuje sie ze mój twardniejacy brzuch to skurcze. Trzeba je wyciszyć. USG jeszcze nie miałam. Podobno ma być dzis ale jakos tego nie widzę. Dostałam sterydy na rozwój płuc u chłopców.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Z imieniem dla dziewczynki mieliśmy problem, natomiast dla chłopczyka mieliśmy jakieś 5 opcji, a dla dziewczynki tylko jedna pochodzę z okolic Wielunia/Sieradza, ale juz od 8 lat mieszkam w Opolu wybraliście juz wózek? My już zamówiliśmy za jakieś 3 tygodnie powinien juz być teraz jesteśmy na etapie wyboru łóżeczka i materaca. Łóżeczka przeważnie są podobne do siebie, kolor design wiadomo, kazdy według gustu gorzej z materacem, rożne opinie są a maleństwo jednak tyle czasu ma na nim spędzić wybraliście juz materac?
    Kilka dziewczyn wiem, że wózki już ma zakupione ja osobiście jadę w środę także zobaczymy czy się uda coś wybrać, chociaż trzymam się swoich trzech typów i mam nadzieję, że na żywo również mnie przekona któryś z nich a Wy na jaki się zdecydowaliście?

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja tez jestem ciekawa! takie ciekawskie z nas baby hihi
    jak to mowi moja babulcia ja nie jestem ciekawska tylko lubie wszystko iwedziec .....wole jak ktos pyta wprost.....moj maz jest majsterkowiczem i bardzo praktycznym i prostym czlowiekiem dostal imadlo o ile wiecie co to jest bo do niedawna sama nie wiedzialam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów