Strona 1124 z 10058
Pokaż wyniki od 11,231 do 11,240 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ah nie lubie powrotów ;/ obrze ze mam juz wszystko opłacone . Tak wgl dogadalismy sie i u Nas tez Amelka Amelka Weronika dokładnie bo mojemu sie podoba imie Weronika
    O jak milo my drugiego nie dajemy..Weroniki sa fajne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no tam to teraz snieg bedzie na pewno ale fajnie tak, góry zimą są piękne
    jakoś tak wymarzyłam sobie jesienne góry takie kolorowe :P no ale najważniejsze, że w ogóle jedziemy :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jakoś tak wymarzyłam sobie jesienne góry takie kolorowe :P no ale najważniejsze, że w ogóle jedziemy :P
    Popatrzysz na zasniezone stokipospacerujesz tez bedzie fajnie wazne ze odpoczniesz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika mój się uparł że drugie musi być i że święte najlepiej niech ma cieszę się że w końcu do porozumienia doszliśmy
    Pati góry jesienią wcale nie są takie fajne, bo przeważnie jesienią są mgliste trzeba naprawdę trafić w pogodę nam się tylko dwa dni udało zobaczyć góry a tak to była mgła niestety pojeżdzicie na nartach

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    a co sie tak wlasciwie stalo ze sie tak zdenerwowalas?
    Ja ostatnio jestem strasznie nerwowa i wszystko mnie denerwuje no i ojciec z mężem to wykorzystali bo ja nie lubie jak ktoś głupio mi dogaduje i się denerwuję nie raz prosiłam męża żeby przestał a wczoraj już przesadzili..... nie dałam sobie rady i jak zaczęłam wyć to nie mogłam się uspokoić mama już po pogotowie miała dzwopnić;/ no ale powoli jakoś się uspokoiłam...

A dziś...dziś brat miał sprawę rozwodową...Na której miało się okazać z kim dzieci zostaną czy z nim czy z matką która znalazła sobie "wielką miłośc" zostawiła dzieci i wyprowadziła się do nowego mieszkania w którym mieszka ze swoim KOCHANIEM;/ a dziećmi interesuje się raz na 2 tyg i próbuje ich przekupić... takie to życie jest

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    zrób za mnie obiadek jeszcze
    Wpadaj do mnie mam krokieciki :P

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Veronika mój się uparł że drugie musi być i że święte najlepiej niech ma cieszę się że w końcu do porozumienia doszliśmy
    Pati góry jesienią wcale nie są takie fajne, bo przeważnie jesienią są mgliste trzeba naprawdę trafić w pogodę nam się tylko dwa dni udało zobaczyć góry a tak to była mgła niestety pojeżdzicie na nartach
    Ja zawsze jak chcę gdzieś jechAć z mężem to zawsze jedna pogodA....ulewa !
    Pierwsza wycieczka.... Zakopane! i co? taka ulewa że nie dało się z samochodu na morskie oko iść tak padało
    Następna... Krynica Zdrój.... pojechaliśmy na 2 dni... lało jak z cebra :/
    A teraz byliśmy nad morzem na naszą "podróż poślubną".... pojechaliśmy na 5 dni... dojechalismy w czwartek ok 23....zaczęło padać i padało do piątku do południa... takie nasze szczęście...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Wpadaj do mnie mam krokieciki :P
    już jadę / i jak rozprawa się skończyła ?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny

Ale paskudnie się zrobiło brrrr!! Nie znoszę zimy! Iza ja Ci zazdroszczę mieszkania nad morzem, Veronika to już w ogóle masz super, ale takie upał to też nie dla mnie Dla niedowiarków wstawiam zdjęcie z dzisiejszego dnia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8890 (2).jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	95.1 KB
ID:	90681.

Beatka trzymaj się w tym szpitalu, oby Cię szybko wypuścili do domku.

Olu jestem pod wrażeniem Twojego tortu, PRZEPIĘKNY! Mam nadzieję, że teściowa doceniła?

Jak tak sobie narzekamy co którą boli, to ja powiem, że moje bóle w dole brzucha przeszły na hmm... kość łonową? Nie wiem, ale ostatnio pół nocy spać nie mogłam, przy przekręcaniu się ból najgorszy, przy wstawaniu też kiepsko, nawet ciężko mi nogę podnieść żeby skarpetkę ubrać. Pewnie to wszystko normalne i jak to mówią "teraz już będzie tylko gorzej" Ale zapytam o to w piątek na wizycie.

Wózek wybrany więc trochę w tej kwestii mi już lżej, teraz siedzę ciągle na Allegro i oglądam łóżeczka i wszystko co z nimi związane. I nie wiem, czy kupować komplet, czyli łóżeczko+materac+pościel, ochraniacze i inne pierdoły czy wszystko osobno. W ogóle też znalazłam i czytam, że takim małym dzieciaczkom pościel nie jest potrzebna, tylko lepiej jakiś rożek, śpiworek, więc możecie mnie uświadomić co się właściwie do tego łóżeczka dla niemowlaczka wkłada? :P Generalnie nie planowałam, żeby Mała spała w łóżeczku tylko myślałam, że zgarniemy ją do swojego łóżka, ale mąż powiedział kategorycznie "nie" i w sumie teraz się z nim zgadzam, bo on się czasami tak strasznie wierci i "odwija" przez sen, że niekoniecznie byłoby to bezpieczne.

Miłego popołudnia

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    już jadę / i jak rozprawa się skończyła ?
    Zapraszam

Narazie dostałam tylko telefon że może zostaną z bratem... a później mam dzwonić do mamy co tak wogóle się wydarzyło...Miałam być za jednego ze świadków bo to ja o wszystkim wiedziałam od poczatku co się działo i wogóle... No ale mąż i brat stwierdzili że lepiej żebym sie nie denerwowała....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów