Strona 1123 z 10058
Pokaż wyniki od 11,221 do 11,230 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Hania a u Ciebie bóle minęły?
    dziękuję, że pytasz
    jest lepiej, więc nie panikuję tym bardziej że chyba większość z was też ciągle coś pobolewa. Byłam na chrzcinach i niestety trudno mi było wysiedzieć, bo a to nie wygodnie a to brzuch boli. takie imprezy to już nie dla mnie. Wizytę mam dopiero 21 października i mam nadzieję, ze po drodze nic się nie wydaży.

Beatka bądź dzielna, wiem że pobyt w szpitalu nie jest najprzyjemniejszy, ale dasz radę.

Veronika wiem że trudno się przestawić po takim leniuchowaniu. A do kiedy planujesz pracować?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Iza no był ale już się zmył bo się troszke ociepliło to sie roztopił :P jak bedzie jutro to ci zrobie zdjęcie haha No, my w sobote do zakopanego i ma byc ten snieg podobno wiec musimy na te zimówki zmienić.. dobrze, że wczoraj kupił :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Hej dziewczynki u mnie też normalnie biało jak rano wstałam, aż po prostu dwa razy przecierałam oczy czy aby na pewno dobrze widzę i od razu zmobilizowało mnie to, żeby pojechać po botki. Oczywiście schodziłam wszystkie sklepy i co? ... i nic nie kupiłam, wszystkiego dużo, ale jak przyjdzie coś wybrać to nie ma w czym, albo ja po prostu jestem wybredna... ahhh

Beatko trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku! i masz super dzielną córeczkę, jak sama mamusie pocieszyła, że będzie spała z tatkiem

Haniu dobrze, że już lepiej!

Natalka a miałam się do tego Mieszko wybrać w tym tygodniu, ale poszukam jeszcze innych hurtowni, bo w Sezamie już byłam

Tosienka miejmy nadzieję, oby ta fizjoterapia pomogła na te bóle pleców!

Izka wiesz, że zawsze w domku najlepiej fajnie, że podróż minęła dobrze

MamaL&l wiesz, teraz musisz odpoczywać, więc jak tylko czujesz się zmęczona, to córcia na pewno się nie obrazi jak bajeczek sobie trochę poogląda może zadzwoń do lekarza, przedstaw sytuację jaka zaistniała ze zmianą zamieszkania i miejmy nadzieję, że Cię wciśnie w grafik

Veronika pobudka! czas do pracy po wczasach

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Melduje sie. Jestem na oddziale - samiutenka na sali. W ip nie mogli znaleźć tętna jednego synka. Po czym kazali czekać przez ponad godzinę czy faktycznie jest to tętno czy nie ma. Szpital najlepszy w województwie. A polozne to masakra. No nic czekam na resztę badan
    dawaj znac kochana co u ciebie trafilas na szpital? dlaczego?

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Czekaj z cierpliwością ! muszą się Tobą zajac

U mnie też śnieg...aż się z domu wychodzić nie chce... mnie też dziś coś brzuch pobolewa chyba z tych wczorajszych nerwów.... jak tu sie nie denerwować jak Cie denerwują...ehhh chłopy;/

A dziś jeszcze bardziej nerwowy dzień... mam nadzieję że wszystko się ułoży
    a co sie tak wlasciwie stalo ze sie tak zdenerwowalas?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Iza no był ale już się zmył bo się troszke ociepliło to sie roztopił :P jak bedzie jutro to ci zrobie zdjęcie haha No, my w sobote do zakopanego i ma byc ten snieg podobno wiec musimy na te zimówki zmienić.. dobrze, że wczoraj kupił :P
    no tam to teraz snieg bedzie na pewno ale fajnie tak, góry zimą są piękne

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien dobereknie piszcie ze snieg u was spadl wrrrrr u mnie juz sloneczko swiecie wczoraj bylo 30st dzis mniej ma byc ale nadal cieplo...Hania nie wiem jak dlugo do swiat napewno a pozniej zobacze jalnbedzie ale w domu napewno bede pracowac..ale.to wszystko bedzie zalezalo od mojego samopoczucia...Ola dziekuje za pobudkeBeatka juz jestes na miejscu wiec czekaj spokojnie na badanie i wracaj szybko do domu..Iza to tak jak my tylko rachunkow sie nazbieralo hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    o widzisz to dzień zaplanowany...;] a ja nie wiem co robić obiad zrobiłam teraz się plątam nie wiem co ze sobą zrobić
    zrób za mnie obiadek jeszcze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dzien dobereknie piszcie ze snieg u was spadl wrrrrr u mnie juz sloneczko swiecie wczoraj bylo 30st dzis mniej ma byc ale nadal cieplo...Hania nie wiem jak dlugo do swiat napewno a pozniej zobacze jalnbedzie ale w domu napewno bede pracowac..ale.to wszystko bedzie zalezalo od mojego samopoczucia...Ola dziekuje za pobudkeBeatka juz jestes na miejscu wiec czekaj spokojnie na badanie i wracaj szybko do domu..Iza to tak jak my tylko rachunkow sie nazbieralo hehe
    ah nie lubie powrotów ;/ obrze ze mam juz wszystko opłacone . Tak wgl dogadalismy sie i u Nas tez Amelka Amelka Weronika dokładnie bo mojemu sie podoba imie Weronika

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no tam to teraz snieg bedzie na pewno ale fajnie tak, góry zimą są piękne
    Tak tak pieknie bez sniegu piekniej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016