Strona 1118 z 10044
Pokaż wyniki od 11,171 do 11,180 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cos dzis pochmurnie na forum... Idzcie sie do swoich mezow przytulic ich zachowania na pewno nie sa celowe. Powiedzcie im ze sprawiaja przykrosc.. Najlepsza jest rozmowa... My po obiadku. Dzis gotowane roladki ze szpinakiem, kasza jaglana, chipsy z jarmuzu i salatka z avocado.. Teraz ucinam sobie poobiednia sieste a cos slodkiego za mna chodzi.. Zjadlabym brownie z gruszkami
    Wczoraj obkupilismy mala w rzeszowie. W tesco ubranka z f&f byly 50% przeceniibe wiec kupilismy na przyszle wakacje ogladalismy wozki (Ola bylismy w obu sklepach o ktorych pisalas) stwierdzam ze sa fatalne. No nie ma w czym wybrac !!! Wielkie takie i wszystkie na jedno kopyto. Jedynie x lander xq wmiare mi sie spodobal. I sklaniam sie ku decyzji by nie kupowac zadnego hehehe. Na zime uzywac bede ten co mam maxi cosi mura 3 niebieski. A na lato kupie sama lekka, zgrabna spacerowke... Chyba ze cudem cos pieknego jeszcze sie trafi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej dziewczynyu mnie nadal letnia pogoda, sloneczko od rana swieci dzis ma.byc 26stoj ale nadchodzi jesien a wcale sie nie zdziwie jak zaraz sie zima zrobi hehe a kurtki nadal brak...wczoraj spotkalam sie z dziewczynami moimi i powiem wam ze kolezanka na termin na koniec kwietnia a bebenek prawie jak ja no ale przez hormony troszke przytyla to moze dlatego...dzis obiad u mamy ,pozniej plaza z dzieciakmi bo pokaz latawcow ma byc i lampionow...a wieczorkiem meczyk u brata o i niedziela zleci a jutro PRACA!!! Hehe nie wiem jak ja to ogarne...mnie tez czasem brzuszek twardniej chociaz mniej odkat biore magnez i nie dotykam w tym momecie brzuszka to zaraz mija...ja nie mam ani wozka ani mebli ale od jutra biore sie ostro za zamawianie i ogarniecie tego wszystkiego...tak tak chlopow olac i opieprzyc a co

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Mam teraz przerwę między zajęciami (studiuje fizjoterapie), więc miałam czas żeby nadrobić z przeczytaniem chyba wzystkich postów, od czasu kiedy dodałam swój pierwszy :P Skoro Wy nie chcecie fejsa, to ja się dostosuje. Tylko nie mogę sobię robić zaległości, bo często tu piszecie szkoda, że nie ma tu takich powiadomień jak tam, ale postaram się być na bieżąco.
    Miałam napisać coś o sobie.. hm.. pierwsza ciąża, czuje się w niej świetnie. Będzie chłopak-Mikołaj. Tatuś jest dumny, że pierwszy maluch to własnie chłopak Już nie możemy się doczekać. Ja cały czas pracuje, a dokładniej masuje. Mam nadzieję, że jeszcze do końca października, będzie to koniec 6 miesiąca. Na szczęście nie cały tydzień, więc jest i czas na odpoczynek. Zresztą wcale nie chce mi się siedzieć w domu, na razie pełnia życia-zobaczymy jak długo
    Tak czytam Wasze wypowiedzi, o tym jak wracacie z usg i stwierdzam, że dużo wiecie. Ja już mam niemiłe wspomnienia z pierwszego. Lekarz nie pokazał dziecka, a do tego miał pretensje, że nadmiernie ruszam brzuchem (uśmiechałam się, jak mój Kamil patrzył na ekran monitora ze łzami w oczach). Do tego nastraszył, że dziecko może urodzić się z zespołem downa, gdzie ryzyko wzrasta po 35 r.ż, a ja mam 23 lata. Wybiegłam z płaczem i od razu udałam się prywanie. Wszystko było w porządku i podobno w jakimś protokole zapisane jest, że kobieta ma prawo zobaczyć swoje dziecko. Teraz zmieniłam lekarza i nadal chodze na usg z nfzu, bo dostaje skierowanie od lekarza prowadzącego. Jest o niebo lepiej, ale i tak nie pokazują brzdąca, bo nie zalezy im na tym żeby pokazać matce dziecko, a sprawdzić czy wszystko jest OK. Jest to zrozumiałe, ale myśle że każda chciałaby chociaż na chwile zobaczyć dziecko. Niedługo znów trzeba będzie udać się prywatnie, bo jak się zapłaci to lekarze mają zupełnie inne podejście, co prawda ja trafilam na takiego prawdziwego, z powołania. Jutro wizyta u lekarza, zobaczymy czy trzeba leżeć, czy nie. Na ostatnim usg było widoczne, że skraca się szyjka, ale Pani doktor, robiąca usg powiedziała ze trzeba wstrzymać się ze wspołzyciem, ale nie przesadzać z leżeniem..
    Widziałam, że dzielicie się jakimiś sposobami na katar. Jeżeli wszystko przeczytałam to żadna nie wymieniła kropelek. Ja ostatnio się przeziębiłam i używałam-PRENATAL, są jeszcze pastyki do ssania i syrop czosnkowo-malinowy.
    Doczytałam się też, że dzielicie się tym co robicie np. na obiad. Uwielbiam gotować! Niestety nie na wszystko mogę sobie pozwolić, przytrafiła się cukrzyca ciążowa, już na samym początku. Jednak mało jest ograniczeń, bo nie po wszystkim wzrasta cukier. Mam ochotę na pyszczne, ciepłe bułeczki, a niestety muszę ich unikać, bo najcześciej po pieczywie najbardziej wzrasta mi cukier.
    Skąd w ogóle jesteście? Jak którąś z Warszawy, to może jakieś wyjście na kawę? dowiedzialabym się czegoś więcej o Was, bo obecnie nie mam czasu z nadrobieniem całego forum No i jezeli wino bezalkoholowe, to jest sklep na koszykowej. Ostatnio mój facet zakupił dwa. Jak dla mnie smakiem przypominają kompot, ale zawsze miło potowarzyszyć drugiej osobie, niż tylko patrzeć :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Betty super ze sie odezwalaswiesz zmiana lekarza to nic zlego skoro nie mozna sie dogadac to po co chodzix do niego?tutaj sa dziewczyny ktore chodza i prywatnie i nfz..uczysz sie i pracujesz czyli zajeta kobitka jestes ale nie dlugo bedziesz miala inne zajecie o wiele milszeja tez pracuje i podobnie jak Ty nie mam czasu na gotowanie hehe ale maz ogarnia kuchnie...Mikolaj ladne imie...odzywaj sie w miare mozliwosci oczywiscie

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Hej dziewczyny U mnie spokojna niedziela z książką w ręku. Jutro o 16.30 czeka mnie wizyta kontrolna u mojego gin. Dowiem się ile moje słoneczka ważą i czy wszystko w porządku, no i oczywiście kontynuacja L4, bo mimo moich chęci i pasji do pracy z bliźniakami w brzuszku, grubo po trzydziestce raczej nie miałam wyjścia. Aaa i glukoza z rana Oby mi też posmakowała!

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Betty super ze sie odezwalaswiesz zmiana lekarza to nic zlego skoro nie mozna sie dogadac to po co chodzix do niego?tutaj sa dziewczyny ktore chodza i prywatnie i nfz..uczysz sie i pracujesz czyli zajeta kobitka jestes ale nie dlugo bedziesz miala inne zajecie o wiele milszeja tez pracuje i podobnie jak Ty nie mam czasu na gotowanie hehe ale maz ogarnia kuchnie...Mikolaj ladne imie...odzywaj sie w miare mozliwosci oczywiscie
    Sam prowadzący ciąży jest bez zastrzeżeń, jak na nfz. Zmieniłam tylko tego od usg. :P U mnie czas na gotowanie zawsze sie znajdzie, wielka pasja podobnie jak studia. Chodziło mi że nie na wszystko można sobie pozwolić, odnoście szaleństw z produktami przez cukrzyce. Z jednej strony już nie mogę doczekać się siedzenia w domu, ale oczekiwanie na malca, przez większą ilość wolnego czasu będzie się wydłużać

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Zazdroszę tych bliźniaków! a glukozy współczuję. U mnie się nie udało zrobić tego testu. Glukoza i tak na czczo była za duża, więc automatycznie przejście na diete.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    My juz w domku, odezwe sie jutro

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Iza a gdzie byłaś ? bo mnie tu parę dni nie było i chyba coś przegapiłam

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Jeeeeejku a u mnie dzisiaj długi dzień :P Byliśmy dzisiaj u moich rodzicow na kawie i po reszte moich rzeczy bo jeszcze tam pare miałam haha :P kurtki 2 tam miałam a już jest zimno jak pieron ;p a mialam taką narciarską to akurat jest na mnie dobra bo sie brzuch chowa a to najważniejsze :P jutro w końcu przyjezdzaja robic kuchnie!!!!!!! znaczy nie moge sie tak cieszyć bo jeszcze wszystko sie moze zdazyc....... heh :P

Izka i jak po wypoczynku? teraz powrót do szarej rzeczywistości :P

Madlen Iza była w górach, ale sama opowie jak tu zajrzy hehe

Rolcia a jak tam z krwawieniami? ustały? lepiej sie czujesz teraz po tej wizycie i lekach?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów