Strona 1116 z 10063
Pokaż wyniki od 11,151 do 11,160 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    Beatko a o co chodzi z tym podkradaniem u dzieci jaki masz rodzaj tej ciazy blizniaczej ja mam najbezpieczniejsza dwuowodniowa dwukosmowkowa i nie ma szans na podkradanie u mnie tez sie tak stawia brzuch az pod zebra czasem czuje naogladalam sie ostatnio 600gr szczescia i to byl moj blad ...boje sie jeszcze bardziej
    Też mam ten rodzaj ciąży bliźniaczej. Wiem, że dziewczynki będą zupełnie różne Mąż wczoraj zrobił rezerwację na Baby Joggera kolor Amethyst - bardzo mi się podoba Wprawkę już zakupiłam, łóżeczka zamówione - powiem Wam, że czuję się przez to duuużo bardziej spokojna. Jeszcze tylko torba do szpitala dla mamusi . A tak w ogóle - Dziewczyny JAK JA DUŻO JEM! Wczoraj wieczorem nie pamiętałam nawet ile tego wciągnęłam - kompletnie poza kontrolą, co chwilę coś podjadam poza śniadaniem, obiadem i kolacją..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Też mam ten rodzaj ciąży bliźniaczej. Wiem, że dziewczynki będą zupełnie różne Mąż wczoraj zrobił rezerwację na Baby Joggera kolor Amethyst - bardzo mi się podoba Wprawkę już zakupiłam, łóżeczka zamówione - powiem Wam, że czuję się przez to duuużo bardziej spokojna. Jeszcze tylko torba do szpitala dla mamusi . A tak w ogóle - Dziewczyny JAK JA DUŻO JEM! Wczoraj wieczorem nie pamiętałam nawet ile tego wciągnęłam - kompletnie poza kontrolą, co chwilę coś podjadam poza śniadaniem, obiadem i kolacją..
    Oj nie przejmuj się tym ja też sobie Lubie czasem więcej podjesc

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Dzień dobry,

u nas kolejny mroźny poranek..

Popołudnie spędzone bardzo przyjemnie
    Dziś zapowiada się dzień łóżkowy..

Powiedzcie mi jak twardnieją Was brzuszki to całe?? Nadranem się przebudziłam i twardy brzuszek miałam po prawej stronie.. Próbowałam rozmasować, ale tylko na chwilkę pomagało..
    Teraz jak się przebudziłam też zdaje się twardawy, ale już cały..
    Tylko Mały jednocześnie rusza się, więc mniej się martwię..

Macie jakieś sprawdzone sposoby na te brzuszki twardniejące? Czy lepiej do lekarza jechać?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Nie przejmuj się gdybyś widziała ile na wmucam teraz haha najgorsze ze przed spaniem się nie umiem oprzeć :P

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Monika, jak twardnieje brzuch to absolutnie nie masuj bo tylko pogarszasz sprawę! A jak Cię problem męczy to dorzuć do codziennych witaminek magnez (ja biorę asmag forte 2x2 tabl dziennie), ewentualnie nospę.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    PS cześć Ciężaróweczki!
    U mnie kolejny ambitny dzień z dalszym ciągiem remontu - sufit na drugi raz i zaczynamy tapetować We wtorek lub środę stolarz bierze mebelki do siebie na renowacje (mieliśmy tam sosnowe meble, kupowane już na etapie urządzania pokoju z myślą o młodym człowieczku jedyne co, że są prawie pomarańczowe a mi się białe marzą, więc nam stolarz je ogarnie).

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Cześć Dziewczyny,
    Ja też miałam problem z twardniejacym brzuchem. Pojechałam do mojego lekarza na dyżur wieczorem w środę na konsultacje bo się martwiłam (codziennie po kilkanaście skurczy). Ale okazało się ze jest ok tzn szyjka się nie skraca a maluta fika jak szalona. Ale jest to dyskomfort :/ ja to odczuwam jak taki ściągający się brzuch. Przykładami rękę i kontroluje ile to trwa zazwyczaj kilkanaście sekund A moja mała jest dzisiaj tak ruchliwa ze coraz bardziej widzę ten falujacy brzuchol. Na razie brzusekran poszedł do przodu i nie "rozlał" się na boki a też czasem mam napady wilczego głodu. Ale pilnuje się A Ostatnio mam fazę na drożdżówke z makiem - 4 dni z rzędu to na razie rekord
    Teraz pomimo ziąbu siedzę na dworzec gorąca herbata i czekam na mojego mezulka aż przybiegnie na metę brrrrr

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki!

Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,
    Ja też miałam problem z twardniejacym brzuchem. Pojechałam do mojego lekarza na dyżur wieczorem w środę na konsultacje bo się martwiłam (codziennie po kilkanaście skurczy). Ale okazało się ze jest ok tzn szyjka się nie skraca a maluta fika jak szalona. Ale jest to dyskomfort :/ ja to odczuwam jak taki ściągający się brzuch. Przykładami rękę i kontroluje ile to trwa zazwyczaj kilkanaście sekund A moja mała jest dzisiaj tak ruchliwa ze coraz bardziej widzę ten falujacy brzuchol. Na razie brzusekran poszedł do przodu i nie "rozlał" się na boki a też czasem mam napady wilczego głodu. Ale pilnuje się A Ostatnio mam fazę na drożdżówke z makiem - 4 dni z rzędu to na razie rekord
    Teraz pomimo ziąbu siedzę na dworzec gorąca herbata i czekam na mojego mezulka aż przybiegnie na metę brrrrr
    Czyli jak co niedzielę wiernie kibicujesz mężowi na świeżym powietrzu

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,
    Haa ty na drożdżowke z makiem a ja znowu miałam na plecionke z dżemem :P jak juz się w końcu przeprowadzimy to będę mieć piekarnie pod nosem to będę mogła sobie pozwolić na codzienne zachciankowe śniadanko :P oczywiście teraz póki można bo jak już juniorek wyjdzie to się trzeba będzie pilnować

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Ola dokładnie kibicuje Sama zacznę biegać jak juz urodze, no może jak minie te 6 tygodni
    Kaktusowo ta drożdżówka była tak necaca, że jednego dnia nawet wzięłam "wczorajsza" ale z makiem zamiast świeżej ale z czymś innym

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów