Strona 1110 z 10050
Pokaż wyniki od 11,091 do 11,100 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ale ja nie chce wyrozumiałości tylko deseru heheh tylko nie wiem jak go zjeść :-D może jakiś żel bym musiała kupić...
    No Veronica niestety wszystko co dobre szybko się kończy, czekamy na zdjęcia z niecierpliwością :-)
    A te brzuszki to Wam twardziela u góry czy na dole? Bo mi czasami tak wypycha się mocniej od góry, ale jak narazie nie niepokoje się tym :-)

Mamusie zdecydowalyscie już jaki rodzaj materaca zakupicie?? Mnie korci lateksowy, ale ceny są od 250 zł nie wiem sama czy może czegoś tańszego nie wybrać.
    Twardnieje caly, a jak poloze sie na wznak to uklada sie w stożek. Do tego odrazu czuje parcie na pecherz i odbyt

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Twardnieje caly, a jak poloze sie na wznak to uklada sie w stożek. Do tego odrazu czuje parcie na pecherz i odbyt
    A to tak nie mam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    To tak nie mam...mialam tak ze taki jakby skuecz mialam i brzuch sie twardy robil ,chwile i przechodzilo tak kilka razy pod rzad a pozniej nic...ja bylam u poloznej to powiedziala ze tak moze byc .Tera od czasu do czasu mam ale nie dotykam wtedy brzuszka i dosc szybko ptzechodzi

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witam mamusie weekendowo

U mnie pięknie słonecznie lecz strasznie zimno brrr ale dziś nawet spore chęci na porządki, prasowanie i wykończenie tego tortu. Jeszcze może skoczę na miasto po botki, bo sobie upatrzyłam, a w balerinach już mi za zimno. Mąż na budowie więc obiad z głowy, bo ja sobie pierożki odsmażę

Natalka jak po wczorajszej kolacyjce?

Veronika zamelduj się oczywiście jak dotrzecie do domku

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Wybraliście jakiś? Mnie wczoraj wpadł w oko tako omega duo. Ale prawie 10kg cięższy niż ten co wybraliśmy. A musze jeszcze brać wagę pod uwagę - mieszkamy w bloku, właśnie sie budujemy i dopiero pozna wiosną jak nie latem sie wyprowadzimy
    Beatko, jak mąż zobaczył Baby Joggera o niczym innym nie mówi..To szaleństwo, ten wózek z fotelikami to koszt około4700zł. Też rozważałam Tako, bardzo zachwalają te wózki, Omega jest nowością na rynku, ale faktycznie jest duży..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    [QUOTE=aleksandramagdalena;2716155]Witam mamusie weekendowo

U mnie pięknie słonecznie lecz strasznie zimno brrr ale dziś nawet spore chęci na porządki, prasowanie i wykończenie tego tortu. Jeszcze może skoczę na miasto po botki, bo sobie upatrzyłam, a w balerinach już mi za zimno. Mąż na budowie więc obiad z głowy, bo ja sobie pierożki odsmażę

Aaaaaaa wspaniale bylo swietny gosc z Pascala, ma super poczucie humoru i gadane, gadane, gadane, a wysoki ze hej klimat byl cudowny, przekaski rowniez. Bylismy z fajna ekipa ludzi wiec smiechow, zartow i dobrego nastroju nie brakowalo.. Lubie takie spotkania kameralne. Jutro wybieramy sie na koncert Korteza. Jak ktos radio trojke slucha to pewnie zna a teraz wybieramy sie do lancuta i rzeszowa wybrac jakis wozek i kupic pierdolki dla bejbika
    Milego dnia !!!

Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Beatko, jak mąż zobaczył Baby Joggera o niczym innym nie mówi..To szaleństwo, ten wózek z fotelikami to koszt około4700zł. Też rozważałam Tako, bardzo zachwalają te wózki, Omega jest nowością na rynku, ale faktycznie jest duży..
    Ale to wózek jeden obok drugiego? My właśnie chcemy jeden za drugim

Teraz dojrzalam o jaki Ci chodzi. Fajny ale fakt dość drogi. Mój mąż byl uparty na abc design zoom. Ale pokazałam mu jak traci na wartości. Wydajesz ponad 4tys, a później sprzedajesz za max 1500. Ja zamierzam z tego wózka korzystać okolo roku, max 1,5 i kupic peg perego lub iglesinie spacerowy. Wiec mi się srednio kalkuluje wydać tyle na wozek
    Ostatnio edytowane przez Beatapab ; 10-10-15 o 09:44

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    [QUOTE=nayana;2716162]
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Witam mamusie weekendowo

Aaaaaaa wspaniale bylo swietny gosc z Pascala, ma super poczucie humoru i gadane, gadane, gadane, a wysoki ze hej klimat byl cudowny, przekaski rowniez. Bylismy z fajna ekipa ludzi wiec smiechow, zartow i dobrego nastroju nie brakowalo.. Lubie takie spotkania kameralne. Jutro wybieramy sie na koncert Korteza. Jak ktos radio trojke slucha to pewnie zna a teraz wybieramy sie do lancuta i rzeszowa wybrac jakis wozek i kupic pierdolki dla bejbika
    Milego dnia !!!
    Cześć mamcie !
    Ja dziś wstałam ogarnęłam dom...obiad to w sumie mężowi wątróbkę bo ja mam z wczoraj :P A mąż na budowie ogarniają ziemię trochę w końcu piwnice wybudowane ocieplone fundamenty i płyta gotowa.... a po weekendzie może powoli będą budować w górę.... już nie mogę sie doczekać żeby tam mieszkać....ale kiedy to jeszcze :P

nyana No to fajnie ja też bym chętnie się wybrała na jakieś zakupy ale nie wiem kiedy jeszcze pojechała bym dziś ale budowa a później imieniny mamy a jutro...mężowi pewnie będzie trudno wstać:P dlatego zostajemy dziś u moich rodziców bo ja nie lubię po noca ch wracać:P

Nachodzi mnie jeszcze iść autko posprzątać :P coś dziś weny twórczej dostałam dziewczęta :P
    A Wy jak zaczynacie weekend? jakie plany? Buziolki !:*:*

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamuśki

Powiem Wam, że sen dobrze mi zrobił.. Spalam około 10h z pobudkami przy przekręcaniu i telefonem męża w środku nocy ..
    Zrozumiałam o co Wam z tym chodzi i nie fajne to jest ..
    Dziś od rana (10.00) mam dobry humorek, czuje się rześka i wypoczęta..
    A plany na dziś ..
    Niecierpliwie czekam na kamyczki,
    Jakieś ciacho ukręcić muszę, ale jeszcze nie wiem jakie..
    Obiadzik pomidorówka z ryżem
    I popołudniu przeszły chrzestny Malucha zabiera mnie do siebie na oglądania filmiku i zdjątek ze swego wesela..

A w kwestii pogody u nas wcale nie cieplej.. Wczoraj zamarła woda w wężu grodowym, a dziś zwierzakom w miskach ..

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny!:-)
    My wczoraj spędziliśmy spora część popołudnia w lesie, na grzybkach :-). Z 15km zrobione wróciliśmy przemarznieci, ale nawet córcia zadowolona, wiec raczej udany spacerek :-). Chociaż myślałam, ze moze dzieki temu lepiej będę spać, ale niestety - srednio na jeża ;/.
    Dzisiaj juz po zakupach, obiadek z wczoraj, pozostalo troszkę sprzątania i lenistwoooo:-). Upichce ciacho, bo może goście zajrza, a jak nie, to będę robic wielkie NIC .
    Kurczę takie jakieś mam wrażenie, ze Malutki mniej, slabiej sie rusza... Dotąd byl niesamowicie, aż moze za bardzo aktywny, a tu taki spokoj od wczoraj, delikatnie czasem cos tam się ruszy... Mam nadzieje, ze niepotrzebnie zaczynam się martwic...
    Dobrego samopoczucia Wam życzę Drogie Mamusie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów