Strona 1102 z 10063
Pokaż wyniki od 11,011 do 11,020 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ka dzis caly dzien jem. Od damego rana, a to kanapki, a to barszczyk a to ciasteczka, a to owoce i znow kanapki i paluszki i jem i jem i glodna caaaaaaly czas jestem. No jak zyje nigdy tak nie mialam... Masakra jakas..
    Ja niestety mam tak od dluzszego czasu Wczoraj jakos pokonalam lenia i upieklam szarlotke, dzis juz sie konczy...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie :-) my właśnie po obiadku odpoczywamy :-) znaczy się ja odpoczywam a maluszek fika w brzuszku chyba smakowały mu naleśniczki :-) Wczoraj zakupiłam m jak mama i dziecko i zaraz zabieram się za lekturę a po południu może do butiku wyskocze po jakiś sweterek :-)
    Co do porodu mąż mówi że musi być, na początku myślałam, że mówi mi tak na zasadzie że on nie ma nic do gadania bo ja chce, ale kiedyś jak się zapytałam co ma na myśli to mówił, że musi bo chce zobaczyć ten czarny lepek jak wychodzi.
    Ja mu na to, że nie musi patrzyć w krocze tylko przy mnie być do mnie mówić i masować mnie a on jak to specjalnie będzie się patrzył w krocze i robił fotki!! Ja mu dam hehehe :-) taki zartwonis z niego, i rowniez palacz więc kto wie jak te porody się nasze potoczą :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Mój to palacz więc jak będzie wychodził z nerwów co chwilę na fajkę, to też czasami może przegapić jak bejbik będzie po tej stronie już ale było obiecane, że jak córcia się urodzi to rzuca palenie kategorycznie palenie, sam się zastrzegał - no ale zobaczymy co z tego wyjdzie chęci są, oby faktycznie się udało
    No wlasnie wyjdzie na faje a jak wroci Waneska juz bedzie obok Ciebie lepiej niech juz rzuca moj tez kiedys palil ale jak mieszkal sam jeszcze i wynajmowal mieszkanie i wlascicielka tego mieszkania niepozwolila palic ani w domu ani na podworku kolo domu heheh wiec jak chcial zapalic musial na ulice wychodzic i zima mu przeszlo palenie raz dwa

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mniam... Daj troche
    Poleconym priorytetem to będą na poniedziałek

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Mojego męża kolega straszy. On byl i w trakcie porodu poszedł zobaczyć bliżej co się dzieje I teraz ma uraz :/ tzn ten kolega a kto mu kazał spacerować i zaglądać między nogi?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Mojego męża kolega straszy. On byl i w trakcie porodu poszedł zobaczyć bliżej co się dzieje I teraz ma uraz :/ tzn ten kolega a kto mu kazał spacerować i zaglądać między nogi?
    Wlasnie tez o tym slyszalam ze lepiej tam nie zagladac .. nic ciekawego a moze uraz pozostac...moj brat jak sie Olivka urodzila to byl caly czas ale przy glowie i nie zagladal miedzy nogi hehe

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Musze zapytac meza czy wszysko pamieta czy wyparl czesc zdarzen Fakt,ze widzial sam porod Lei, wyjscie glowki etc (i powiem Wam,ze dopiero kiedy on powiedzial,ze widzi juz glowke uwierzylam,iz faktycznie to juz koncowka),ale nie wydaje mi sie zeby mial uraz Ale wiadomo,ze kazdy inaczej przezywa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Maz mi wyslal smsa ze dzis swietujemy bo minela nam setka czyli za 99 dni Amelka bedzie z nami hehe i ma prezent dla mnie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Maz mi wyslal smsa ze dzis swietujemy bo minela nam setka czyli za 99 dni Amelka bedzie z nami hehe i ma prezent dla mnie
    O jej jaki kochany

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Musze zapytac meza czy wszysko pamieta czy wyparl czesc zdarzen Fakt,ze widzial sam porod Lei, wyjscie glowki etc (i powiem Wam,ze dopiero kiedy on powiedzial,ze widzi juz glowke uwierzylam,iz faktycznie to juz koncowka),ale nie wydaje mi sie zeby mial uraz Ale wiadomo,ze kazdy inaczej przezywa.
    No ja bym nie ryzykowała. Juz mówiłam mojemu ze zabraniam mu patrzeć hehe jeszcze potem może nie będzie chciał na mnie patrzeć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów