Strona 1100 z 10048
Pokaż wyniki od 10,991 do 11,000 z 100477

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    U Nas jeszcze nie było dzidzi, a mąż już deklarował, że jak kiedykolwiek będę w ciąży to od idzie ze mną i tak zostało Wiem, że z nim będzie mi łatwiej, bo nieraz jak mam doła a on krzyknie na mnie, żebym się wzięła w garść itd. to od razu mi przechodzi więc po prostu poptrzebuje chyba mocnej ręki
    Z całą pewnością okaże się to świetna decyzja! U mnie przy pierwszej ciąży mąż najpierw nie chcial iść, bal się, itd. Po kilku miesiącach ciąży zakomunikował - idę z Toba rodzic! Czy Ci sie to podoba, czy nie . Do dzisiaj jest bardzo szczęśliwy, ze jednak sie zdecydował i mówi, ze nie wyobraża sobie czekać "za drzwiami":-). Byl do mnie wielkim oparciem. :-)
    Aleksandra, to Twoje pierwsze imię, tak? A Magdalena? Drugie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Z całą pewnością okaże się to świetna decyzja! U mnie przy pierwszej ciąży mąż najpierw nie chcial iść, bal się, itd. Po kilku miesiącach ciąży zakomunikował - idę z Toba rodzic! Czy Ci sie to podoba, czy nie . Do dzisiaj jest bardzo szczęśliwy, ze jednak sie zdecydował i mówi, ze nie wyobraża sobie czekać "za drzwiami":-). Byl do mnie wielkim oparciem. :-)
    Aleksandra, to Twoje pierwsze imię, tak? A Magdalena? Drugie?
    Tak moje pierwsze i drugie jak rodzice mi kiedyś oznajmili, że nie mogli się zdecydować, więc pierwsze Aleksandra jest pomysłem mamy, a Magdalena taty hehehhe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Chce juz urodzic i miec to za soba

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Chce juz urodzic i miec to za soba
    Natalka może nie oglądaj już tych filmów. Dobrze, że nie wiem co mnie czeka... nie będę się nakręcać.

Moja siostra tak panikowała przy pierwszej ciąży, że nie da rady, a nie wiedziała co ją czeka przecież, że miała cesarkę na życzenie

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Tak moje pierwsze i drugie jak rodzice mi kiedyś oznajmili, że nie mogli się zdecydować, więc pierwsze Aleksandra jest pomysłem mamy, a Magdalena taty hehehhe
    Pytam dlatego, ze u mnie jest dość podobnie. Aleksandra sie mamie podobalo, ale nie podobało Jej się Ola. Dlatego wyszlo Olga, z drugim imieniem - tadam! - Magdalena

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Natalka może nie oglądaj już tych filmów. Dobrze, że nie wiem co mnie czeka... nie będę się nakręcać.

Moja siostra tak panikowała przy pierwszej ciąży, że nie da rady, a nie wiedziała co ją czeka przecież, że miała cesarkę na życzenie
    Chyba tak musze zrobic... W ogole dzis taka jakas rozbita i nijaka jestem.. Hormony, czy co...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Mój się upiera żeby iśc ze mną rodzić....tylko już nie wiem bo raz słyszę że nie trzeba szkoły rodzenia raz że trzeba chyba najlepiej będzie zadzwonić i zapytać... bo szczerze to nie mamy kiedy się wybrać;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No i po wizycie. W poniedziałek mam sie stawić w szpitalu w klinice perinatologii i ginekologii plodowej. Dobrze ze weekend mogę być w domu. Nie wiem jak przezyje rozstanie z córcią

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    No i po wizycie. W poniedziałek mam sie stawić w szpitalu w klinice perinatologii i ginekologii plodowej. Dobrze ze weekend mogę być w domu. Nie wiem jak przezyje rozstanie z córcią
    A to co Beatko się dzieje?

Olga rodzice podobne gusta mieli heheh

Natalka głowa do góry! nie zapomnij, że przed Tobą miły wieczór z mężem więc nie ma załamywania!

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta

a z jakiego powodu idziesz?

Ja powiedziam, że tym razem z mężem nie idę rodzić. Tak mnie irytował przy ostatnim porodzie, że tym razem powiedziałam nie. Rodziłam 13 h a on albo na papierosa albo coś tam w telefonie robił,był a jakby go nie było. Tym razem sorry ale jest mi nie potrzebny. Zresztą nawet się nie upiera. Rodzę sama, zastanawiałam sie nad "wynajęciu" położnej i jej opieki przy porodzie ale u mnie ta przyjemność kosztuje 2 tyś! Za to wole coś maluszkowi kupić, chociaż widziałam jak położne zajmują się swoimi poacjentkami i przyznam, że jest to fajne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów