Strona 1093 z 10065
Pokaż wyniki od 10,921 do 10,930 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    kupiłam komplet pościeli z La Millou o taki
    http://www.lamillou.com/shop/posciel...|-ptasie-radio
    tylko,ze używany ponoć w stanie idealnym. Zobaczymy . Jeszcze chciałabym kocyk, ale sama nie wiem czy nie będzie tego wszystkiego za dużo, bo już w sumie kocyki mam ale ten jest taki grubszy do wózka na spacerki w sam raz.
    Tak się zastanawiam czy jest wśród nas jakaś mama która chciałaby mieć cc na życzenie, bo wiem że się to praktykuje chociaż głośno się tego nie mówi.
    Z uwagi na wagę urodzeniową mojej poprzedniej córki 4690 nie wiem czy dałoby się zabezpieczyć na wszelki wypadek, bo drugiego takiego porodu moja macica może nie przeżyć.
    Ja jakoś tak się boje porodu ze bym chciała cesarke ale mnie na to nie stać niestety. Za prawie 10tys to ja bym coś innego zrobiła..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    My nie planujemy 4 dzieciatka w sensie ze nagle postanawiamy sie starac. Poprostu bedziemy sie normalnie kochac i jak wyjdzie ciaza to przyjmiemy kokejnego bobaska. My w tej kwesti zdajemy sie na Boga. Nikt lepiej od Niego nie wie czy sobie z kolejnym Malym stworkiem poradzimy czy nie, wiec zdajemy sie w tej kwesti na Jego laske. Znajac mnie bede sie buntowac I wykrecac i kombinowac, a bo zmeczenie a bo budowa a bo chwila oddechu itd. Ale mam nadzieje ze jednak wiary nam starczy

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    My nie planujemy 4 dzieciatka w sensie ze nagle postanawiamy sie starac. Poprostu bedziemy sie normalnie kochac i jak wyjdzie ciaza to przyjmiemy kokejnego bobaska. My w tej kwesti zdajemy sie na Boga. Nikt lepiej od Niego nie wie czy sobie z kolejnym Malym stworkiem poradzimy czy nie, wiec zdajemy sie w tej kwesti na Jego laske. Znajac mnie bede sie buntowac I wykrecac i kombinowac, a bo zmeczenie a bo budowa a bo chwila oddechu itd. Ale mam nadzieje ze jednak wiary nam starczy
    Z Twojego postu wnioskuję, że nie stosujecie antykoncepcji jedynie naturalne planowanie rodziny? Mój mąż też mi zapowiada, że po ciazy na żadne tabletki się nie godzi....więc zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłości :-)

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Uff, dawno mnie nie było - ale trochę zakręcony czas miałam) Ale cały czas Was podczytuję - tylko się nie udzielałam Obiecuję poprawę. Co do ostatniego tematu - ja jak Natalia) W życiu żadnego paskudztwa nie stosowałam i stosować nie zamierzam) Po co się truć?) Muszę jakoś suwaczek ustawić - no i co do płci dziecka- jestem w 26 i niestety dalej płeć pozostaje niewiadomą)) Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ja jakoś tak się boje porodu ze bym chciała cesarke ale mnie na to nie stać niestety. Za prawie 10tys to ja bym coś innego zrobiła..
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Z Twojego postu wnioskuję, że nie stosujecie antykoncepcji jedynie naturalne planowanie rodziny? Mój mąż też mi zapowiada, że po ciazy na żadne tabletki się nie godzi....więc zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłości :-)
    Raz w zyciu bralam tabletki przez dwa tyg ale to z powodu uregulowania cykli. Czulam sie po nich fatalnie wiec odstawilam. Dawniej stosowalismy prezerwatywy badz stosunek przerywany i zauwazylismy ze nasze malzenstwi jakos nie funkcjonowalo jak nalezy. Pozniej wsluchalam sie w swoj organizm i wiedzialam kiedy mam dni plodne a kiedy nie. Kalendarzyka nie prowadzilam bo zapominalam o mierzeniu temp. A przed trzecim dzieciatkiem juz nie zwracalam uwagi jakie to sa dni i tak o to spodziewamy sie Różaneczniczka
    Teraz po porodzie bedzie napiety czas bo ja mimo karmienia w 3 miesiacu od urodzenia dostawalam regularny okres.. Ehh zobaczymy jak to bedzie..

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej hej... ja przez prawie 10 lat bralam tabletki anty...jezeli porod nie bedzie mega ciezki, chcielibysmy odchowac Ninke tak do 1,5 roku I starac sie o kolejne malenstwo. Nie zamierzam juz na pewno wracac do tabletek, moze jak sie uda z kolejnym dzidziusiem zdecyduje sie na spirale. Jestem rowniez wierzaca,ale zagranica jak czlowiek jest zdany tylko na siebie jest troche trudniej z planowaniem gromadki dzieci...tym bardziej, ze np.zlobek na pelne 9 godz to koszt 700€ w Nl wiem, bo moja siostra tyle placila...
    Dzis moj mezus wraca szybciej z pracy, bo mecz hehe...u mnie z deserkami kiepsko- az sziwne, ale nie moge chlopa do tego zagonic, a to zawsze mi sie nie chcialo...takze u mnie juz mies abstynencji...zobaczymy moze dzis sie uda Go zbalamucic hihi
    zaczelam obrazki dla Malej na razie schnie farba, jutro bede dzialac dalej I na pewno sie pochwale
    w pon ruszam na fizjoterapie...
    tez tak macie, ze juz nie mozecie doczekac sie Swiat I wreszcie stycznia??? Ja dzis kupilam poduche specja lo na do spania, mam nadzieje, ze dzis bedzie znacznie lepiej sie spalo, oby...
    pozdrawiam!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Życie samo pokaże i jak Bozia da ale chciałabym szybko bo wiem że później ciężko się zdecydować. Dziewczyny jak urodzimy w styczniu to jeszcze w tym samy roku nasze bejbiki mogą mieć rodzeństwo hehhee znam kilka dziewczyn co była taka sytuacja, a teraz dzieci wychowują się jak bliźniaki
    Też znam takie przypadki, jedno ze stycznia drugie z grudnia. Ale to nie na moje nerwy chyba na jednym napewno nie skończymy, żeby smutno nie bylo jak juz nas zabraknie ale jeszcze nie ustaliliśmy kiedy to będzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej hej... ja przez prawie 10 lat bralam tabletki anty...jezeli porod nie bedzie mega ciezki, chcielibysmy odchowac Ninke tak do 1,5 roku I starac sie o kolejne malenstwo. Nie zamierzam juz na pewno wracac do tabletek, moze jak sie uda z kolejnym dzidziusiem zdecyduje sie na spirale. Jestem rowniez wierzaca,ale zagranica jak czlowiek jest zdany tylko na siebie jest troche trudniej z planowaniem gromadki dzieci...tym bardziej, ze np.zlobek na pelne 9 godz to koszt 700€ w Nl wiem, bo moja siostra tyle placila...
    Dzis moj mezus wraca szybciej z pracy, bo mecz hehe...u mnie z deserkami kiepsko- az sziwne, ale nie moge chlopa do tego zagonic, a to zawsze mi sie nie chcialo...takze u mnie juz mies abstynencji...zobaczymy moze dzis sie uda Go zbalamucic hihi
    zaczelam obrazki dla Malej na razie schnie farba, jutro bede dzialac dalej I na pewno sie pochwale
    w pon ruszam na fizjoterapie...
    tez tak macie, ze juz nie mozecie doczekac sie Swiat I wreszcie stycznia??? Ja dzis kupilam poduche specja lo na do spania, mam nadzieje, ze dzis bedzie znacznie lepiej sie spalo, oby...
    pozdrawiam!!!
    Ja mam chyba na odwrót - im bliżej grudnia / stycznia tym bardziej jestem przerażona. Nic nie mogę wybrać nad wszystkim się zastanawiam, czytam... wydaje mi się, że totalnie nic nie wiem o dzieciach i ich potrzebach i jak pojawi się maluszek to nie ma zmiłuj. Niby siostra była malutka jak mialam 18 lat i miałam do czynienia z niemowlakiem, ale to jednak nie to samo.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Raz w zyciu bralam tabletki przez dwa tyg ale to z powodu uregulowania cykli. Czulam sie po nich fatalnie wiec odstawilam. Dawniej stosowalismy prezerwatywy badz stosunek przerywany i zauwazylismy ze nasze malzenstwi jakos nie funkcjonowalo jak nalezy. Pozniej wsluchalam sie w swoj organizm i wiedzialam kiedy mam dni plodne a kiedy nie. Kalendarzyka nie prowadzilam bo zapominalam o mierzeniu temp. A przed trzecim dzieciatkiem juz nie zwracalam uwagi jakie to sa dni i tak o to spodziewamy sie Różaneczniczka
    Teraz po porodzie bedzie napiety czas bo ja mimo karmienia w 3 miesiacu od urodzenia dostawalam regularny okres.. Ehh zobaczymy jak to bedzie..
    U mnie na początku związku zdecydowałam się na tabletki ale to było przez miesiąc, zero radości z sexu, zerowe libido. Także nic nie stosujemy i jest cudownie a na tyle znam swój organizm, że wiem kiedy dni płodne, kiedy niepłodne i również żadnych kalendarzyków nie prowadzę.

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Daria_Amelia - będzie dobrze) nie ma się co martwić na zapas - początki bywają czasami ciut trudne, ale potem - sama zobaczysz))

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów