Strona 109 z 10048
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 100472

Styczniówki 2016 :)

Ja w laboratorium podchodzę do pierwszej osoby w kolejce, mowie, że jestem w ciazy i pytam czy mnie pusci. Zawsze dziala ;-) niestety ludzie jak nie zobacza brzucha lub jak nie oznamisz, że jesteś w ciąży to nke ustapia.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczęta a wiec jestem szczęśliwa mężatką. Wszystko poszlo cudownie.
    Dzis byłam tez na wizycie. Zmieniłam lekarza. Bylo i usg. Są DWA zarodki. Lekarz robił usg bardzo szybko bo nie chcial męczyć macicy. Powiedział, ze serduszek posluchamy za dwa tygodnie, aż podrosna. Ogólnie jest bardzo optymistycznie nastawiony. Jesli za dwa tygodnie dalej będą dwa to kieruje mnie do znajomego do centrum zdrowia matki polki. Tam poradnia patologii ciąży. Prawdopodobnie juz w połowie lipca założą szew i będę musiała nosić pas podtrzymujący. Z zaleceń to luteina, cwiartka aspiryny dziennie, kwas foliowy. I dużo uśmiechu. Jutro z rana wyjezdzamy w podróż poślubną, takze odezwe się za tydzień

Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dziewczęta a wiec jestem szczęśliwa mężatką. Wszystko poszlo cudownie.
    Dzis byłam tez na wizycie. Zmieniłam lekarza. Bylo i usg. Są DWA zarodki. Lekarz robił usg bardzo szybko bo nie chcial męczyć macicy. Powiedział, ze serduszek posluchamy za dwa tygodnie, aż podrosna. Ogólnie jest bardzo optymistycznie nastawiony. Jesli za dwa tygodnie dalej będą dwa to kieruje mnie do znajomego do centrum zdrowia matki polki. Tam poradnia patologii ciąży. Prawdopodobnie juz w połowie lipca założą szew i będę musiała nosić pas podtrzymujący. Z zaleceń to luteina, cwiartka aspiryny dziennie, kwas foliowy. I dużo uśmiechu. Jutro z rana wyjezdzamy w podróż poślubną, takze odezwe się za tydzień
    CUDOWNA WIADOMOŚĆ! Gratuluję udanego ślubu i przede wszystkim tego podwójnego szczęścia! :-) wspaniałej podróży poślubnej ( gdzie jedziecie? ), wypoczywaj!

Dziewczyny na wizyty kontrolne chodzicie prywatnie czy do przychodni na NFZ? Ja chodze prywatnie i morfologie musialam robic pryw bo nie ma umowy z nfz. Ale teraz przerazilam sie kosztu badan na toxoplazm.... Ponad 200 zł komplet. Chyba przeniose sie do przychodni ale tam ta sama doktorka przyjnoje ekspresem... Samolot, usg i nastepna...... A jak u was jest???

Senior Member Awatar Yo!la
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-01 zobacz kalendarz
    Lubisz spędzać czas aktywnie? Nie chcesz rezygnować z wycieczek z powodu małego dziecka?
    Potrzebujesz wyjść na chwilę np do sklepu, bez targania wózka?

Twoje dziecko lubi usypiać na rękach?
    Nosidło ergonomiczne Baby Bjorn One to wszystko czego potrzebujesz!

Sprzedam nowe, nieużywane nosidło (nosidełko) ergonomiczne Baby Bjorn One.
    Możliwość noszenia w różnych pozycjach - tyłem, przodem, na plecach lub na brzuchu.
    Od noworodka do około 3 lat (3,5 do 15 kg)
    Kolor khaki beż

Kupione w zeszłym miesiącu za 560 zł w sieci sklepów entliczek. Sprzedam wraz z paragonem za 500 zł.
    Sprzedaję, bo dostaliśmy inne nosidełko od chrzestnych.

Kontakt jolantasosnicka@o2.pl

Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Dziewczyny na wizyty kontrolne chodzicie prywatnie czy do przychodni na NFZ? Ja chodze prywatnie i morfologie musialam robic pryw bo nie ma umowy z nfz. Ale teraz przerazilam sie kosztu badan na toxoplazm.... Ponad 200 zł komplet. Chyba przeniose sie do przychodni ale tam ta sama doktorka przyjnoje ekspresem... Samolot, usg i nastepna...... A jak u was jest???
    Od roku chodzę po różnych lekarzach, głównie prywatnie od kiedy jeden lekarz z nfz mnie potraktował tak, że doprowadził mnie do łez.
    Ostatnio jednak trafilam na świetnego lekarza z nfz, który dla mnie jest profesjonalista. I badania robie z nfz.

Dziewczyny, czy jak zwymiotowalam zaraz po zażyciu witamin i kwasu foliowego to powinnam wziąć jeszcze raz? To już 3 raz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy jak zwymiotowalam zaraz po zażyciu witamin i kwasu foliowego to powinnam wziąć jeszcze raz? To już 3
    raz.
    w poprzed iej ciazy zwymiotowalam po foliku i pytalam gina powiedzial ze wiadro nawet jak zjem to nie przedawkuje ja bralam 2

Zreszta ja teraz mam zalecana podwojna dawke

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy jak zwymiotowalam zaraz po zażyciu witamin i kwasu foliowego to powinnam wziąć jeszcze raz? To już 3 raz.
    Też tak miałam, aż chwilowo czułam wstręt do witamin. Teraz zagryzam czymś i szybko łykam. Weź jeszcze raz!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów