Strona 1087 z 10062
Pokaż wyniki od 10,861 do 10,870 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Na tym etapie ciazy dziecko przybiera na wadze okolo 200g na tydzien. Ponoc zobaczymy czy sie sprawdzi za 4 tyg. Mam nadzieje ze jednak mniej wyjdzie
    Dokładnie ja mam wizytę 15.10 to zobaczymy ile waży moje maleństwo :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej, hej

Zaczynam od komentowania Waszych dzisiejszych postów

A więc tak:
    Haniu, pozostawialam wokół róż miejsca specjalnie na wodę.. A jak się trawsko przebije to łatwiej będzie zastosować oprysk na kamieniu, niż w przypadku ziemi.. bezpieczniej dla róż 
    Natalio, jesteś moją bohaterką z powodu braku znieczulen, etc..
    Olu, Ja dziś pierwszy raz bylam w Luxmedzie na wizycie i usg i wage podają.. Powinno w opisie być i na zdjęciu z samymi danymi.. poszukaj EFW (hadlock) lub FW

Nie lubię Was.. Wy tu o wyjazdach a mnie nie wolno nawet nawet 50km jednorazowo przejechać .. Ehh.. gdzie tu sprawiedliwość 

No dobra, a teraz popiszę o sobie .. taaka będę .. :P

Jakiś czas temu zapisalam się do Luxmedu i stwierdziłam, że skoro i tak im płace, to skonsultować się dodatkowo z gin mogę :P
    A więc tak, mam na granicy żelazo nakaz zmiany diety, chyba że chce tabletkami się wspomagać. Zdziwił się, że nie mialam czystości pochwy robionej.. Za 2tyg kolejna morfologia, krew.. a za 3tyg wizytę wyznaczył..
    I się zastanawiam czy mogę jednocześnie chodzić na nfz i do LuxMedu i by to i to było wpisywane w kartę ciąży.. Jak sądzicie??

A teraz USG . Będzie RYSZARD Mega dowód Maluch pokazal na ekranie.. hihi.. W porównaniu do waszych szkabków to mój jest liliputem.. 778g długosci nie moge znaleźć.. a gapa zapomniałam spytać..
    No i niestety Maluszkowi podoba się buszowanie wzdłuż brzucha, jest ułożony poprzecznie.. Tylko nie wiem co znaczy Postawa II, tego położenia.. Muszę doczytać..
    A więc to tyle..

Na zakończenie dnia, przywieźli nam 2 krzesełka do karmienia.. Jedno plastikowe z szelkami, a drugie drewniane.
    I najlepsze w tym wszystkim znalazłam je na olx w miejscowości oddalonej o 8km ode mnie, więc właściciele dostarczyli je do domu i stwierdzili, że jednak nie chcą nic za nie.. szczęka mi opadła ...

Tak więc coraz mniej miejsca na werandzie się robi..

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Monika jeśli chodzi o wagę maluszka to jeszcze zależy który tydzień jesteś. Styczeń długi i często między nami aż 4 tygodnie różnicy wiec i waga się różni

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    kurcze, chodze prywatnie do gina płacę 200 zł i nie mam robionego USG tylko te co są wskazane czyli w sumie będa trzy w czasie całej ciąży. A wy widze co wizyta i macie badnko i wszystko dokładnie wiecie.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Hej, hej

Zaczynam od komentowania Waszych dzisiejszych postów

A więc tak:
    Haniu, pozostawialam wokół róż miejsca specjalnie na wodę.. A jak się trawsko przebije to łatwiej będzie zastosować oprysk na kamieniu, niż w przypadku ziemi.. bezpieczniej dla róż 
    Natalio, jesteś moją bohaterką z powodu braku znieczulen, etc..
    Olu, Ja dziś pierwszy raz bylam w Luxmedzie na wizycie i usg i wage podają.. Powinno w opisie być i na zdjęciu z samymi danymi.. poszukaj EFW (hadlock) lub FW

Nie lubię Was.. Wy tu o wyjazdach a mnie nie wolno nawet nawet 50km jednorazowo przejechać .. Ehh.. gdzie tu sprawiedliwość 

No dobra, a teraz popiszę o sobie .. taaka będę .. :P

Jakiś czas temu zapisalam się do Luxmedu i stwierdziłam, że skoro i tak im płace, to skonsultować się dodatkowo z gin mogę :P
    A więc tak, mam na granicy żelazo nakaz zmiany diety, chyba że chce tabletkami się wspomagać. Zdziwił się, że nie mialam czystości pochwy robionej.. Za 2tyg kolejna morfologia, krew.. a za 3tyg wizytę wyznaczył..
    I się zastanawiam czy mogę jednocześnie chodzić na nfz i do LuxMedu i by to i to było wpisywane w kartę ciąży.. Jak sądzicie??

A teraz USG . Będzie RYSZARD Mega dowód Maluch pokazal na ekranie.. hihi.. W porównaniu do waszych szkabków to mój jest liliputem.. 778g długosci nie moge znaleźć.. a gapa zapomniałam spytać..
    No i niestety Maluszkowi podoba się buszowanie wzdłuż brzucha, jest ułożony poprzecznie.. Tylko nie wiem co znaczy Postawa II, tego położenia.. Muszę doczytać..
    A więc to tyle..

Na zakończenie dnia, przywieźli nam 2 krzesełka do karmienia.. Jedno plastikowe z szelkami, a drugie drewniane.
    I najlepsze w tym wszystkim znalazłam je na olx w miejscowości oddalonej o 8km ode mnie, więc właściciele dostarczyli je do domu i stwierdzili, że jednak nie chcą nic za nie.. szczęka mi opadła ...

Tak więc coraz mniej miejsca na werandzie się robi..
    Zalezy o ktorym tygodniu piszeszmojej chyba nikt nie przebije

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    kurcze, chodze prywatnie do gina płacę 200 zł i nie mam robionego USG tylko te co są wskazane czyli w sumie będa trzy w czasie całej ciąży. A wy widze co wizyta i macie badnko i wszystko dokładnie wiecie.
    ooo sporo płacisz za wizytę i nawet jak nie masz usg to też 200zł? Ja chodzę prywatnie, płacę przeważnie 150zł ale nieraz chce tylko 100zł i za każdym razem mam robione usg i badanie ginekologiczne na fotelu

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Verka a co zrobiłaś ze swoim szczekaczem ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ooo sporo płacisz za wizytę i nawet jak nie masz usg to też 200zł? Ja chodzę prywatnie, płacę przeważnie 150zł ale nieraz chce tylko 100zł i za każdym razem mam robione usg i badanie ginekologiczne na fotelu
    czy się stoi czy się leży 200 stówy sie należy. USG nie mam robionego wcale u mojej doktor. Jak daje mi skierowanie na badanie to idę tam gdzie mają sprzęt USG.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    czy się stoi czy się leży 200 stówy sie należy. USG nie mam robionego wcale u mojej doktor. Jak daje mi skierowanie na badanie to idę tam gdzie mają sprzęt USG.
    ja chodze na nfz i zawsze i fotel ginekologiczny i usg
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Verka a co zrobiłaś ze swoim szczekaczem ?
    U bratai teraz maja dwaa moja krolowa zajela miejsce Neli i zadowolonaw koncu starsza jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów