Strona 108 z 10048
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    teraz cały dzień mi niedobrze, ostatnio już jęczałam swojemu że chętnie bym zwymiotowała ale nie moge
    Oj skąd ja to znam...

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Super, dzięki za informacje muszę zadbać o siebie od początku bo widzę juz teraz zmiany w swoim ciele pierwszy mój dzidziuś i jestem w temacie kompletnie zielona.Pan doktor kazał mi spać na brzuchu, bo mam tyłozgięcie i ponoć w taki sposób jest większa szansza, że mi się to odwróci. Ale przy bolących piersiach to nie takie łatwe
    Dobrze wiedzieć, ja też mam tylozgiecie

Super, że jest nas tak dużo.
    U mnie objawy prawie ustapily za to brzuch mi się lekko zaokrąglil. 10 tydzien ehhh... :-)

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Super, że jest nas tak dużo.
    U mnie objawy prawie ustapily za to brzuch mi się lekko zaokrąglil. 10 tydzien ehhh... :-)
    U mnie tez ustapily ale u mnie 9tydzien

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Dziewczyny pytam tak przyszłościowo ale jak to jest z zapinaniem pasów podczas prowadzenia samochodu?
    Wolno, nie wolno, miała któraś z Was kontrolę policyjną i nie miała zapiętych pasów i nie dostałą mandatu?
    Mój ginekolog mówi, żebym wszędzie nosiła ze sobą kartę ciąży w razie W
    I jak to jest z przywilejami jeśli chodzi o badania - analitykę. Czasem widzę Panie z duuużymi brzuszkami i czekają bidne w długich kolejkach a czasem wchodzą bez. Zależy od pracowni i miasta, czy jak?

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie, ad. pasów i przywilejów sama się dowiem. Dziś miałam wizytę lekarską. Bardzo się denerwowałam. Czy tak będzie już co miesiąc, taki stres?
    Na szczęście wszystko w porządku. Usłyszałam po raz pierwszy serduszko... w Dzień Dziecka. No i poczułam ulgę, że to jeden dzidziuś

Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Witajcie, ad. pasów i przywilejów sama się dowiem. Dziś miałam wizytę lekarską. Bardzo się denerwowałam. Czy tak będzie już co miesiąc, taki stres?
    Na szczęście wszystko w porządku. Usłyszałam po raz pierwszy serduszko... w Dzień Dziecka. No i poczułam ulgę, że to jeden dzidziuś
    Wspaniałe uczucie prawda? :-) kiedy następne usg?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Dziewczyny pytam tak przyszłościowo ale jak to jest z zapinaniem pasów podczas prowadzenia samochodu?
    Wolno, nie wolno, miała któraś z Was kontrolę policyjną i nie miała zapiętych pasów i nie dostałą mandatu?
    Mój ginekolog mówi, żebym wszędzie nosiła ze sobą kartę ciąży w razie W
    I jak to jest z przywilejami jeśli chodzi o badania - analitykę. Czasem widzę Panie z duuużymi brzuszkami i czekają bidne w długich kolejkach a czasem wchodzą bez. Zależy od pracowni i miasta, czy jak?
    Pasy są obowiązkowe, w kodeksie drogowym o tym jest, jeśli nie chcesz pasów kup sobie adapter fajny jest z be safe można wypożyczyć można kupić używany.
    Ja całą poprzednią ciążę jeździłam normalnie zapięta pasami naprawdę dziewczyny nie ważne kto by wam mówił pasy się zapina nawet niekiedy policjanci nie wiedzą czy trzeba mieć zapiete czy nie

Jeśli chodzi o przepuszczanie kobiet w ciąży w laboratorium to naprawdę trzeba mieć szczęście nie raz stałam i czekałam na swoją kolej z dobre 30 min a raz hak mi się zrobiło słabo to poprosiłam osobę przede o to by mi trzymała kolejkę bo źle się czuje i idę się dotlenić, na nic się zdały tłumaczenia moje i tej osoby tym babcią które były za mną ze ha tam stałam tylko źle się poczułam i byłam kolejne osoby do tylu naprawdę teraz jest ciężko nie mówię że się nie zdarza ale teraz jest duża znieczulica

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Zazdroszczę : ha dopiero jutro pierwsza wizyta i zobaczę moją fasolkę

Od weekendu męczą mnie mega mdłości i nie obyło się przed wizytą z panem wodnikiem w poprzedniej ciąży miałam te atrakcje po 8 tyg a tu tak wcześnie

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ulicha83 Zobacz posta
    Zazdroszczę : ha dopiero jutro pierwsza wizyta i zobaczę moją fasolkę

Od weekendu męczą mnie mega mdłości i nie obyło się przed wizytą z panem wodnikiem w poprzedniej ciąży miałam te atrakcje po 8 tyg a tu tak wcześnie
    Dzięki! Trzymam kciuki! Ja też męczę się z mdłościami eh

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów