Strona 1078 z 10065
Pokaż wyniki od 10,771 do 10,780 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dziewczyny a czy Wam rzy kazdym USG odaja wage Malusza? U mnie na takich "standardowych" wizytach gin sprawdza wlasciwie tylko tak ogolnie czy wszystko jest ok, czy serduszko bije, wody plodowe etc. Ale ostatnia wage podali mi wlsciwie na USG po 20 tc gdzie robili wszystkie pomiary.
    Tak, u mnie podaje wagę na każdej wizycie. A chodzisz prywatnie czy na NFZ?

Tosienka to odpoczywaj dużo! zdrówka!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello mamusieo dzis zaklady Rozyczkowe no niech bedzie 1250 hehe ty sie Natalia obawiasz wagi i ja rowniez tylko w druga strone no ale nic zobaczymy maz na atrakcjach ja leze na lezaku a na 11mam kosmetyczke dzis spalam jak zabita obudzilam siw o 7 rano z przepelnionym pecherzem hehe..Iza pewnie w drodze mysle ze da znac co i jak...OLA a mi zawsze sie te kamyczki podobaly i myslalam ze tam nic nie trzeba robic a tu masz no nic pozory myla..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ehh dziewczyny jak wczoraj miałam super dzień tak dzisiaj się musiało wszystko zepsuć. Nie dość że wstałam jakoś dziwnie ze jakaś placzliwa jestem wszystko mnie wkurza to jeszcze termin przeprowadzki mi sie znowu przedłużył bo koleś z kuchnią będzie jednak w poniedziałek.. Ehh miał być dzisiaj albo jutro no co za ludzie i jak się tu nie załamać ;/ łazienka tez miała być dzisiaj skończona to jeszcze nie ma tego co to miał robić a okaże się że JAK JUŻ przyjdzie to mój będzie musiał jechać juz do pracy i nie przypilnuje i znowu bedzie gówno za przeproszeniem zrobione Ehh. A mieliśmy już w planach na wielkie zakupy w weekend jechać juz do kuchni przyprawy etc a tu dupa.

Przynajmniej sobie obstawie na poprawę humoru i stawiam na 1310!
    Oj jak ja cie dobrze rozumie ...te nie lubie takic sytuacji wrrr pod wzgledem jestem malo cierpliwa heheh ale spokojnie zdazysz przed narodzinami

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Tak, u mnie podaje wagę na każdej wizycie. A chodzisz prywatnie czy na NFZ?
    Prywatnie. Tzn do LuxMed'u...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    ja dalej na chorobowym, plecy bolą masakrycznie, brzuch tak samo na dole...ale podobno tak ma być...
    Też oglądałam właśnie powtórke programu "moje 600..." i też jestem w szoku jak myła tego maluszka, ale to juz jest wprawa!
    u mnie dzis na obiadek były placki z piersi z kurczaka, ziemniaczki, sos i pburaczki mamowej roboty
    Natalia obstawiam wagę dla Różyczki 1330g, mi na ostatniej wizycie położna powiedziała, że co kolejne dziecko, to rodzi się większe, ale nie jestem przekonana, bo ja miałam 4200 a moja siostra urodzona po mnie 3400 także to nie zawsze się sprawdza! moja wizyta dokładnie za tydzien!
    ja od jutra wezmę się za robienie własnorecznych ozdób dla Ninki, mam nadzieję, że coś fajnego stworzę
    witam nową mamę!
    Wszystkim nam życzę zdrówka na te jesienne dni i czekam na rezultaty po wizytach!
    ściskam!
    Odpoczywaj i tworznapewno Nince sie spodoba

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a czy Wam rzy kazdym USG odaja wage Malusza? U mnie na takich "standardowych" wizytach gin sprawdza wlasciwie tylko tak ogolnie czy wszystko jest ok, czy serduszko bije, wody plodowe etc. Ale ostatnia wage podali mi wlsciwie na USG po 20 tc gdzie robili wszystkie pomiary.
    A na wydruku zdjęcia nie masz napisanej ? Bo mi podaje na każej wizycie ale też na zdjęciu mam wypisane wszystkie wymiary no i wagę. Chodzę prywatnie.

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Na pewno będą piękne! Ja osobiście stwierdziłam, że jednak wolę iść do sklepu zobaczyć, dotknąć hehe bo siostra zamówiła kocyk z podusią, miał być gruby, puchaty a w rzeczywistości jak przyszedł to taki cienki pomimo, że nie był wcale taki tani
    Ja też wolę zobaczyć i dotknąć na żywo ale z tych co widziałam żadne mi się tak nie podobały jak te co znalazłam w internecie...no zobaczymy, mam nadzieję, że będą takie jak sobie je wyobrażam a jak nie to oddam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Prywatnie. Tzn do LuxMed'u...
    co lekarz to inne praktyki... ale zawsze możesz zapytać na wizycie ile bejbik waży, to na pewno Ci poda

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Mi podaje za kazdym razem..Tobie jak nie podaje to tak jak Ola mowi poprostu zapytaj

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    My już w hotelu, prysznic wzięty mozna isc na Spacer
    Pati głowa do gory juz niedlugo będziesz na swoim
    Olka nie byłam a tak wymagająca mój mowil ze bal sie ze mna jechac ale jest ze mnie dumny ze tak ladnie znioslam podróż haha. Do pozniej laski

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów