Strona 1077 z 10050
Pokaż wyniki od 10,761 do 10,770 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja USG mam we wtorek...zobaczę co z małą...
    Dziś dzień szybko zleciał...rano spacer po lesie z mężem matko tyle ludzi na grzyby tu jeździ że w szoku jestem około 20 samochodów naliczyłam
    później obiad i zbieranie orzechów bo ich tyle a szkoda żeby się zmarnowały <będą jak znalazł do placków na chrzciny>
    Miałam się wziąć za przebieranie ubranek ale nie mogę się zmobilizować widzą c ile tego jest a pasuje powoli to zrobić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ehh dziewczyny jak wczoraj miałam super dzień tak dzisiaj się musiało wszystko zepsuć. Nie dość że wstałam jakoś dziwnie ze jakaś placzliwa jestem wszystko mnie wkurza to jeszcze termin przeprowadzki mi sie znowu przedłużył bo koleś z kuchnią będzie jednak w poniedziałek.. Ehh miał być dzisiaj albo jutro no co za ludzie i jak się tu nie załamać ;/ łazienka tez miała być dzisiaj skończona to jeszcze nie ma tego co to miał robić a okaże się że JAK JUŻ przyjdzie to mój będzie musiał jechać juz do pracy i nie przypilnuje i znowu bedzie gówno za przeproszeniem zrobione Ehh. A mieliśmy już w planach na wielkie zakupy w weekend jechać juz do kuchni przyprawy etc a tu dupa.

Przynajmniej sobie obstawie na poprawę humoru i stawiam na 1310!

Tak to jest z tymi remontami. Najgorsze są wykończeniówki, ale na to juz nie masz wpływu i nawet sie nie denerwuj. Jeszcze zdążysz się nacieszyć nowym gniazdkiem, a zakupy też nie uciekną.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ehh dziewczyny jak wczoraj miałam super dzień tak dzisiaj się musiało wszystko zepsuć. Nie dość że wstałam jakoś dziwnie ze jakaś placzliwa jestem wszystko mnie wkurza to jeszcze termin przeprowadzki mi sie znowu przedłużył bo koleś z kuchnią będzie jednak w poniedziałek.. Ehh miał być dzisiaj albo jutro no co za ludzie i jak się tu nie załamać ;/ łazienka tez miała być dzisiaj skończona to jeszcze nie ma tego co to miał robić a okaże się że JAK JUŻ przyjdzie to mój będzie musiał jechać juz do pracy i nie przypilnuje i znowu bedzie gówno za przeproszeniem zrobione Ehh. A mieliśmy już w planach na wielkie zakupy w weekend jechać juz do kuchni przyprawy etc a tu dupa.

Przynajmniej sobie obstawie na poprawę humoru i stawiam na 1310!
    Zawsze te końcowy etapy trwają najdłużej niestety, przeprowadzki, wykańczanie etc. Ja również nie lubię niesłownych wykonawców, ale nic się nie stresuj!

Dziewczyny a ja oglądam "600 gram szczęścia" i jedna mama synkowi dała na imię Makijan. A poza tym jestem pod wrażeniem jak te pielęgniarki myją te noworodki pod kranem, raz dwa i bobas umyty hehehe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Natalia ja tak się zastanawiam na tą wagą którą Ty obstawiasz swojej Róży a mojej, która wczoraj na USG ważyła 950. Dzieli nas 10 dni a różnica może byc aż tak duża? w sumie chyba tak Ja obstawiam 1200.
    Co do kamyków tu się nie zgodzę z Tobą Ola, bo ja mam w ogródku też kamyki i owszem na początku zarastało chodź też niewiele a od 4 lat nie wyrwałam ani jednego chwastu. Nie pytajcie mnie jak i co, bo robiła to firma ogrodnicza.
    Na obiadek dziś zrobiłam schabowe z serkiem mozzarella i suszonymi pomidorami puree ziemniaczane i surówka z kalarepy, papryki i kukurydzy z mnóstwem koperku.
    Teraz w piekarniku dochodzi murzynek, na którego mam ogromną ochotę. Piję kawkę i uciekam po moją starszą do szkoły.
    Widocznie zależy kto robi, niby robiła również firma co prowadzi szkółkę drzewek w hotelu w którym pracowałam. Dlatego ja mam traume z tej pracy, jak gości hotelowych nie było, to my recepcjonistki, kelnerki i kuchnia szłyśmy w te kamyczki wrrr po prostu tyle było tego wyrywania, że mi się po nocach śniło...

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Tak naturalne bz zadnych znueczulen, gazow ojsytocyn itd.. I marze by teraz tez tak bylo..
    O kurcze podziwiam!!! Supermenka z Ciebie

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Zawsze te końcowy etapy trwają najdłużej niestety, przeprowadzki, wykańczanie etc. Ja również nie lubię niesłownych wykonawców, ale nic się nie stresuj!

Dziewczyny a ja oglądam "600 gram szczęścia" i jedna mama synkowi dała na imię Makijan. A poza tym jestem pod wrażeniem jak te pielęgniarki myją te noworodki pod kranem, raz dwa i bobas umyty hehehe
    Hehe ja wczoraj z meżem oglądałam ten odcinek "600 gram szczęścia" o którym piszesz i też byliśmy pod wrażeniem jak pielęgniarka myła Maluszka, śmialiśmy się, że my tu wanienki kupujemy, myjki itp. a trzeba było przemysłowy zlew w domu zamontować i z głowy hihi

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Zamówiłam dzisiaj kołderki jedną do wózka, drugą do kosza mojżesza, jutro powinny przyjść, ciekawa jestem jakie będą w rzeczywistości, bo na zdjęciach bardzo mi się podobały

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Zamówiłam dzisiaj kołderki jedną do wózka, drugą do kosza mojżesza, jutro powinny przyjść, ciekawa jestem jakie będą w rzeczywistości, bo na zdjęciach bardzo mi się podobały
    Na pewno będą piękne! Ja osobiście stwierdziłam, że jednak wolę iść do sklepu zobaczyć, dotknąć hehe bo siostra zamówiła kocyk z podusią, miał być gruby, puchaty a w rzeczywistości jak przyszedł to taki cienki pomimo, że nie był wcale taki tani

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny!
    ja dalej na chorobowym, plecy bolą masakrycznie, brzuch tak samo na dole...ale podobno tak ma być...
    Też oglądałam właśnie powtórke programu "moje 600..." i też jestem w szoku jak myła tego maluszka, ale to juz jest wprawa!
    u mnie dzis na obiadek były placki z piersi z kurczaka, ziemniaczki, sos i pburaczki mamowej roboty
    Natalia obstawiam wagę dla Różyczki 1330g, mi na ostatniej wizycie położna powiedziała, że co kolejne dziecko, to rodzi się większe, ale nie jestem przekonana, bo ja miałam 4200 a moja siostra urodzona po mnie 3400 także to nie zawsze się sprawdza! moja wizyta dokładnie za tydzien!
    ja od jutra wezmę się za robienie własnorecznych ozdób dla Ninki, mam nadzieję, że coś fajnego stworzę
    witam nową mamę!
    Wszystkim nam życzę zdrówka na te jesienne dni i czekam na rezultaty po wizytach!
    ściskam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a czy Wam rzy kazdym USG odaja wage Malusza? U mnie na takich "standardowych" wizytach gin sprawdza wlasciwie tylko tak ogolnie czy wszystko jest ok, czy serduszko bije, wody plodowe etc. Ale ostatnia wage podali mi wlsciwie na USG po 20 tc gdzie robili wszystkie pomiary.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów