Strona 1076 z 10065
Pokaż wyniki od 10,751 do 10,760 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    AsiaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie
    i pozdrawiam wszystkie styczniówki, niedawno dołączyłam, ja jestem z terminem na 10.01.2016. Przy okazji Nayana powodzenia na wizyte

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Natalio, widzę, że pośrodku godzin dzisiejszych wizyt jestem.. 16.45 mam konsultację gin i ewentualnie później o 17.20 USG. .

Olu, pomyśl o tym lekarzu, by Bejbik nie nabawił się przeziębienia także... Rok temu w rodzinie byl przypadek, że dziewczynka z zapaleniem płuc się urodziła..

Obiadek dzisiejszy pewnie ufunduje jakaś knajpka na mieście, bo niestety z mojej zapyziałej wioski by nie spóźnić się do lekarza muszę zaraz busikiem jechać.. i na mieście 2h czekać .. ehh.. Szkoda, że tak kiepska godzina, bo wszyscy w pracy siedzą..

oo.. i muszę się Wam pochwalić, czymś za co mąż mnie zganił.. Zamówiłam kamyczki i w przyszłym tyg będę miała w ogródku alejkę różaną robioną Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P6293929.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	98.6 KB
ID:	90555

Coś takiego będą mi tworzyć
    Jestem happy, bo odejdzie pielenie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Natalio, widzę, że pośrodku godzin dzisiejszych wizyt jestem.. 16.45 mam konsultację gin i ewentualnie później o 17.20 USG. .

Olu, pomyśl o tym lekarzu, by Bejbik nie nabawił się przeziębienia także... Rok temu w rodzinie byl przypadek, że dziewczynka z zapaleniem płuc się urodziła..

Obiadek dzisiejszy pewnie ufunduje jakaś knajpka na mieście, bo niestety z mojej zapyziałej wioski by nie spóźnić się do lekarza muszę zaraz busikiem jechać.. i na mieście 2h czekać .. ehh.. Szkoda, że tak kiepska godzina, bo wszyscy w pracy siedzą..

oo.. i muszę się Wam pochwalić, czymś za co mąż mnie zganił.. Zamówiłam kamyczki i w przyszłym tyg będę miała w ogródku alejkę różaną robioną Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P6293929.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	98.6 KB
ID:	90555

Coś takiego będą mi tworzyć
    Jestem happy, bo odejdzie pielenie
    Daj koniecznie znac co i jak po Twojej wizycie ..
    Mi do sadzenia kwiatow w nowym domku jeszcze daleko

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ola biedna jesteś z tymi chorobskami. Smacznego mleczka z czosnkiem
    Natalia będzie duża to będzie. Byle zdrowa obstawiam 1390

Cześć Mamusie

Iza szczesliwej podrozy i nie męcz sie za bardzo

Natalia Ty naturalnie rodziłas oprzednie córki? waga imponująca!! oczywiscie córki, bo Ty bardzo malo przytyłas u mnie chyba juz z 10 kg do przodu... ja obstawiam, że Róża bedzie dzis wazyc 1400g. daj znac po wizycie

Ola duzo duzo zdrowia, zwlaszcza teraz przy takich spadkach temperatury...

idę sie brac za obiad, u mnie dzis kurczak w sosie szpinakowym

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Tak naturalne bz zadnych znueczulen, gazow ojsytocyn itd.. I marze by teraz tez tak bylo..

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziękuję dziewczynki zdrówko się przyda oczywiście

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Tak naturalne bz zadnych znueczulen, gazow ojsytocyn itd.. I marze by teraz tez tak bylo..
    Dzielna kobitka z Ciebie! Daj znać od razu po wizycie co słychać u Róży

Izkateraz masz prawo być wymagającą pasażerką dojedzcie szczęśliwie!

Monika nie chcę Cię pocieszać, ale plewienie z kamyków jest tysiąc razy gorsze niż z kory pomimo, że zastosuje się włókninę czy folię ogrodową, to trawsko jest tak silne i ma mocne korzenie, że się przebija, a jeszcze dodatkowy minus, że kamienie nie trzymają wilgoci i krzaczki trzeba podlewać regularnie, bo wysychają tzn przy dużym słońcu się "palą" od dołu i robią się żółte. Plus jest taki, że wygląda to naprawdę świetnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta

Natalia Ty naturalnie rodziłas oprzednie córki? waga imponująca!! oczywiscie córki, bo Ty bardzo malo przytyłas u mnie chyba juz z 10 kg do przodu... ja obstawiam, że Róża bedzie dzis wazyc 1400g. daj znac po wizycie
    Ja juz tez waze o 10 kg wiecej Ale licze na to,iz uda mi sie szybko zrzucic po porodzie

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Podziwiam!!! Moja corka wazyla 3730 g i wydawala mi sie taaaka duza

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ehh dziewczyny jak wczoraj miałam super dzień tak dzisiaj się musiało wszystko zepsuć. Nie dość że wstałam jakoś dziwnie ze jakaś placzliwa jestem wszystko mnie wkurza to jeszcze termin przeprowadzki mi sie znowu przedłużył bo koleś z kuchnią będzie jednak w poniedziałek.. Ehh miał być dzisiaj albo jutro no co za ludzie i jak się tu nie załamać ;/ łazienka tez miała być dzisiaj skończona to jeszcze nie ma tego co to miał robić a okaże się że JAK JUŻ przyjdzie to mój będzie musiał jechać juz do pracy i nie przypilnuje i znowu bedzie gówno za przeproszeniem zrobione Ehh. A mieliśmy już w planach na wielkie zakupy w weekend jechać juz do kuchni przyprawy etc a tu dupa.

Przynajmniej sobie obstawie na poprawę humoru i stawiam na 1310!

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Natalia ja tak się zastanawiam na tą wagą którą Ty obstawiasz swojej Róży a mojej, która wczoraj na USG ważyła 950. Dzieli nas 10 dni a różnica może byc aż tak duża? w sumie chyba tak Ja obstawiam 1200.
    Co do kamyków tu się nie zgodzę z Tobą Ola, bo ja mam w ogródku też kamyki i owszem na początku zarastało chodź też niewiele a od 4 lat nie wyrwałam ani jednego chwastu. Nie pytajcie mnie jak i co, bo robiła to firma ogrodnicza.
    Na obiadek dziś zrobiłam schabowe z serkiem mozzarella i suszonymi pomidorami puree ziemniaczane i surówka z kalarepy, papryki i kukurydzy z mnóstwem koperku.
    Teraz w piekarniku dochodzi murzynek, na którego mam ogromną ochotę. Piję kawkę i uciekam po moją starszą do szkoły.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów