Strona 107 z 10063
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ulicha83 Zobacz posta
    Ja rodziłam SN i koleżanki z tym defektem że tak ujmę tez

Jezu, zabije zaraz chłopa, tak głośno je ze my w pokoju obok i dziecko mi obudził
    Twój je, a mojego męża nosiło i w końcu siedzi w samochodzie pod blokiem z kuzynem i się alkoholizuje (jakby mieli 18 lat) co do jedzenia to w 5 tyg ciąży wyszla mi wysoka glukoza, potem krzywa cukrowa i teraz od dwóch dni jestem na insulinie i diecie ale czego nie robi sie dla dzidziusia a jak To u Was z dietą?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Blogowa mama Zobacz posta
    Witam Cię... ja miałam mocne tyłozgięcie macicy a urodziłam Synka naturalnie i to w naprawdę szybkim tempie tego też Ci życzę!
    Dziękuję! na razie cieszę się każdym dniem, glaszczę się po brzuchu, kilka słów w ciągu dnia z moją pesteczką zamienię choć SN przy cukrzycy ciążowej i hashimoto to chyba kiepsko. Ale to bedziemy sie martwić poźniej

Witam. Co myślicie o jezdzie rowerem w początkującej ciąży?

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny! co tam slychac? jak mija weekend? ja juz w domku w PL, dojechalismy szczesliwie jestem juz u mamusi na garnuszku, ale nawet to nie pomaga na moje mdlosci... to jest jakas masakra, dzis bez wymiotow, ale strasznie kiepskie samopoczucie...trudno, pomecze sie z nadzieja, ze po 3 mies wszystko minie...oby...
    co do jazdy rowerem, ja teraz sie boje z tej racji, ze stracilam juz pierwsza ciąże, ale moja siostra byla aktywna do samego konca i nawet mowia, ze to dla zdrowia jezeli kobieta jakis sport uprawia, a rower raczej nie szkodzi, jezeli oczywiscie jezdzi sie z umiarem i nie szaleje ja jestem juz przeczulona i wole po prostu nie...a poza tym przy moim zlym samopoczuciu, to siedze tylko w domu lub leze i czekam na kolejny dzien...
    Rodzicom moim powiedzielismy i bardzo sie ciesza i maja nadzieje, ze tym razem bedzie wszystko ok, ale trzeba byc dobrej mysli
    w srode nad morze wyjezdzamy na 5 dni, mam nadzieje, ze tam troche poprawi mi sie samopoczucie w koncu dobre powietrze jak i duzo jodu to dobre dla mojej tarczycy!
    alez sie rozpisalam...zycze milego weekendu! sciskam, buziaki!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ja też dziś miałam iść na rower, choć się wahałam. W końcu zerwało się wiatrzysko i odpuściłam, ale chciałabym pojeździć jeszcze.... Obawiam się trochę o wertepy i chodniki, czy to nie za bardzo wytrzęsie?
    Dobrego wieczoru!

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez olibabka Zobacz posta
    Ulicha widzę że jesteśmy na tym samym etapie ciążyumnie widać było na usg sam pęcherzyk ciążowy wizyta za 3tygodnie a jak u ciebie?
    Ja pierwszą wizytę nam teraz w we wtorek i dopiero wtedy zobaczę mojego el fasola

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Ja nam zamiar jeździć ba rowerze i to jeszcze z moim tobołkiem z tyłu, tylko fotelik trzeba mu kupić i oczywiście kask bo bez tego nie są rady

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    co do staników. to ja w pierwszej ciazy spalam bez, tak mi bylo najwygodniej. Teraz tez mnie strasznie bolą i śpię bez. Pajączki w pierwszej też miałam, teraz również, niczym nie smarowałam.

co do nudności to z synem mialam ale szybko minely i byly glownie rano. teraz cały dzień mi niedobrze, ostatnio już jęczałam swojemu że chętnie bym zwymiotowała ale nie moge

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    co do jazdy na rowerze to ja bym sie bała,ale dlatego że teraz mega uważam na siebie, bo na początku marca poroniłam wiec teraz się boje o wszystko

Member
    ada3

O mnie
    W takim razie i ja dziś spróbuję się przejechać po malutku! Miłej i aktywnej niedzieli dziewczyny!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów