Strona 1065 z 10050
Pokaż wyniki od 10,641 do 10,650 z 100498

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Witam Dziewczyny
    Widze,ze nie jestem sama z problemem twardniejacego brzucha. Moja gin. zalecila mi branie magnezu i jest lepiej.
    Mnie zastanawia bol, ktory popjawia sie w nocy...mam wrazenie "naciagnietego brzucha" z jednej strony ( zalezy, na ktorym boku akurat spalam)- tak jakby wszystko w brzuchu przesunelo sie na jedna str. Czy ktoras z Was miewa takie uczucie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Witam Dziewczyny
    Widze,ze nie jestem sama z problemem twardniejacego brzucha. Moja gin. zalecila mi branie magnezu i jest lepiej.
    Mnie zastanawia bol, ktory popjawia sie w nocy...mam wrazenie "naciagnietego brzucha" z jednej strony ( zalezy, na ktorym boku akurat spalam)- tak jakby wszystko w brzuchu przesunelo sie na jedna str. Czy ktoras z Was miewa takie uczucie?
    Mam takie uczucie, a raczej ból brzucha w momencie kiedy długo leżę na jednym boku, a później chcę się obkręcić na drugi to się właśnie wtedy pojawia, ale masuję i przechodzi.

Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Witam Dziewczyny
    Wiem o czym piszesz (chyba) u mnie tez tak jest. Jak klade sie później na wznak to widac jak jeden z blizniakow sie chowa. Miałam to również przy ciąży z córką. To uczucie minie jak jeszcze podrośnie dzidziuś.

Dzis stwierdziłam ze brzuch mam jak w 9 msc ciazy. Ale co tam będę miec w sumie trójkę dzieci to matce plastykę brzucha zafunduja uwaga wstawiam fote
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20151006_16_30_09_Pro.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	81.5 KB
ID:	90537

Kurczę nie wiem czemu przekręcone bo mi w galerii na prosto wyświetla

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Beatko piękny masz brzuszek i taki zgrabniutki! Śłiczny i tam mieszkają bliźniaki?????? naprawdę ładny

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    jak na blizniaki to masz malutki ten brzusio !! śliczny

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusieu nas dzionek zaczal sie dosc intensywnie od spaceru...brzuszek tez mi sie spina ale to sa te skurcze czasem biore nospe albo magnez i nie dotykam w tym momecie brzuszka i dosc szybko przechodzi...poki co zadyszek nie mam, spie na boku i nie mam problemu z bolem krzyza ale zmeczenie mnie bierze po chodzeniu ,dlugim siedzeniu ale wszystko przedemnaBEATKA brzuszek spuper i tam sa powiadasz blizniakicudnie....a i wracajac do wyciekow cyckowych oj u mnie ostry wyciek szczegolnie jak przycisne niechcacyja mialam zamowic lozeczka i meble i tego nie zrobilam po powrocie zamowie do grudnie mysle ze sie wyrobie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    jak na blizniaki to masz malutki ten brzusio !! śliczny
    Iza ty juz w gorach?

Dzieki dziewczyny ale on naprawdę ogromny jest.
    Wracając do mleczarni to warto zaopatrzyć sie we wkladki. Mnie cieknie tylko z prawego. Mam nadzieje ze chłopaków uda sie wykarmić

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Wiem o czym piszesz (chyba) u mnie tez tak jest. Jak klade sie później na wznak to widac jak jeden z blizniakow sie chowa. Miałam to również przy ciąży z córką. To uczucie minie jak jeszcze podrośnie dzidziuś.

Dzis stwierdziłam ze brzuch mam jak w 9 msc ciazy. Ale co tam będę miec w sumie trójkę dzieci to matce plastykę brzucha zafunduja uwaga wstawiam fote
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20151006_16_30_09_Pro.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	81.5 KB
ID:	90537
    jejku ja mam taki a mam tylko jednego lokatora! hihi, śliczny brzusio
    ja ogólne wczoraj podczas kąpieli zauważyłam, że cchyba jeszcze z 2 tyg i bede miala wypukły pępęk haha ;p bo sobie tak jakby podniosłam brzuszek p lekko naciągnęłam przy pępku to go wywaliło od razu hehe

a ja dzisiaj nie dość, że pazurki to kupiłam sobie bucikiii i odebrałam wywołane zdjęcia, kawa u moich rodzicow, no nic, udany dzionek :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów