Strona 1064 z 10049
Pokaż wyniki od 10,631 do 10,640 z 100487

Styczniówki 2016 :)

U mnie z tym pessarem to troche kiepska sprawa bo jestem po zabiegu na szyjce i przy poprzednim porodzie szyjka pekla w dwóch miejscach. Tylko założenie szwu wchodzi w grę. Nie mecze sie aż tak szybko, stawiający sie brzuch i ruchy dzieci mi przypominają ze w ciąży jestem tylko to twardnienie robi sie coraz bardziej bolesne. Zobaczymy co mi gin powie.

2. dzieckozakupy.pl
    Hania daj znac co i jak! rowniez trzymam kciuki za ciebie, zebys za dlugo nie czekała i zeby wszystko było ok!

Beata to faktycznie troszke gorzej, ale Twoj gin na pewno bedzie wiedzial co robic. mi najbarziej brzuch w nocy twardnieje i boli.. ale nic jeszcze trezba troche ytrzymac. w przyszlym tyg mam wizyte i bede musiala porozmiawiac o tym

Rolcia dziekuje za cieple slowa i pocieszenie w sprawie stresu u synka mam nadzieje ze nie odczul tego mocno

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Jeju dziewczyny to ja nie mam co narzekać. Ja się tutaj stresuje bo mnie plecy np pobolewaja a wy tu krwawienia etc współczuję bo to jest jednak stres. A wiecie co zauważyłam, że jak robie siku to jak już kończę to mam wrażenie jakby mi brzuch tak nisko po bokach wsysało.. tak pobolewa wtedy ;p a ja dzisiaj byłam na pazurkach i juz mi się nic nie chce :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Któraś z Was pisała o szkole rodzenia.
    My z uwagi, że mąż wróci na stałe około 15.12 zdecydowaliśmy, że weźmiemy udział w jej internetowym odpowiedniku
    Znaleźliśmy kilka fajnych szkół.
    A i żeby było pożyteczniej takie szkoły są za darmo
    fajnie jakbys dała linka

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Jeju dziewczyny to ja nie mam co narzekać. Ja się tutaj stresuje bo mnie plecy np pobolewaja a wy tu krwawienia etc współczuję bo to jest jednak stres. A wiecie co zauważyłam, że jak robie siku to jak już kończę to mam wrażenie jakby mi brzuch tak nisko po bokach wsysało.. tak pobolewa wtedy ;p a ja dzisiaj byłam na pazurkach i juz mi się nic nie chce :P
    wsysało ? może masz zawsze pełny pęcherz i wszystko się rozluźnia jak juz się wysiusiasz

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wsysało ? może masz zawsze pełny pęcherz i wszystko się rozluźnia jak juz się wysiusiasz
    Nie wiem ale to takie dziwne uczucie :P hihi mam jeszcze takie jedno miejsce gdzie mnie boli. Jest to hmmm między brzuchem a piersiami. Jest to taki ból jakby to miejsce było mega obtarte ale nie jest :P i jak siedzę to mnie boli i np w nocy jak jestem wyprostowana hmm. Musze zapytać lekarki :P
    Oglądam właśnie moje 600 gram szczęścia i powiem wam ze rozwala mnie też ta dziewczyna coo pisze listy do Edyty Górniak.. no halo haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Nie
    wiem ale to takie dziwne uczucie :P hihi mam jeszcze takie jedno miejsce gdzie mnie boli. Jest to hmmm między brzuchem a piersiami. Jest to taki ból jakby to miejsce było mega obtarte ale nie jest :P i jak siedzę to mnie boli i np w nocy jak jestem wyprostowana hmm. Musze zapytać lekarki :P
    Oglądam właśnie moje 600 gram szczęścia i powiem wam ze rozwala mnie też ta dziewczyna coo pisze listy do Edyty Górniak.. no halo haha
    A ja dziś nie zdążyłam obejrzeć bo akurat obiad robiłam a teraz siedze z herbatka i czekam na jakieś kopniaczki ale coś się doczekać nie mogę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    U mnie ostatnio tez z brzuszkiem coś się dzieje Robi się często napięty i twardy, zwłaszcza w górnej części, do tego dochodzą lekkie zawroty głowy, nie wychodzę trzeci dzień z domu, a wizytę mam 12-go Jutro muszę podjechać na badania moczu i morfologii, a glukozę musiałam przełożyć, bo nie dałam rady, tak mnie ten brzuch pobolewał.. Pewnie w czwartek będzie glukoza do zrobienia na bank..

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Szukaj lozeczek z materacami razem ja ostatnio znalazlam takie "komplety" lozeczko+materac+posciel+jakies pierdolki typu rozek kocyk i reczniczki
    Materac i pościel z tą samą aplikacją i kolorkiem co na łóżeczku zakupuję w tej samej firmie tylko oddzielnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Materac i pościel z tą samą aplikacją i kolorkiem co na łóżeczku zakupuję w tej samej firmie tylko oddzielnie
    O to ladnie co do samopoczycia to może udaj się na wizyte szybciej?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów