Strona 1063 z 10065
Pokaż wyniki od 10,621 do 10,630 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Widze, że nie tylko ja mam takie niespodzianki. Wspominałam Wam,ze ostatatnio często mnie boli brzuch, ale wczoraj wieczorem to było nie fajne. Nagle zaczęło mnie wszystko boleć i miałam dziwne uczucie parcia na, że tak się wyrażę stolec. Odwiedziłam 2x łazienkę położyłam się wzięłam nospę i czekam…. po 1,5h skurcze się tak nasiliły do tego stopnia ,że postanowiłam pojechać na IP ale przed wyjściem odwiedziłam jeszcze toaletę. Dostałam mega rozwolnienia, ale na szczęście bóle juz nie były po tym takie silnie i zostałam w domu. Za to dziś od rana brzuch twardy, krzyże bolą, oj dziewczyny nie wiem co to będzie dalej. chyba jednak pojadę na IP tylko, że jestem sama i boję się jechać, bo nie wiem czy dam radę…
    Haniu, sama w tej sytuacji nigdzie nie jedź, tylko wzywaj pogotowie.. Zabiorą Cię na badania i jak będzie okey, to odwiozą do domu lub taxi wrócisz..
    Ja na początku ciąży wsiadłam za kółko w podobnej sytuacji by pojechać do szpitala, co chwila musiałam się zatrzymywać i jeszcze w IP mnie porządnie opierdzielili..
    Przy kolejnym razie juz wezwałam pogotowie i bez problemu..

2. dzieckozakupy.pl
    Iza prawie ze w bialy dzien bo wczesnym wieczorkiem. Na szczescie strat duzych nie bylo bo chyć ich wystraszylismy ale stres mega duzy
    tosienka dziekuje bardzo mysle ze tez skorzystam i kupie
    Hania moze zadzwon na pogotowie, lepiej to sprawdzic niz sie niepotrzebnie stresowac.

Ja tez dziewczyny coraz gorzej sypiam, plecy bola, serce tez szybciej bije, brzuch twardy..nie myslalam ze w trzecim trymestrze tak srednio bedzie..

Widzę ze nie tylko u mnie dolegliwości dają znać. Mnie od wczoraj pobolewa dość mocno brzuch, zwłaszcza jak sie stawia. A niestety stawia sie coraz bardziej i boje sie czy szyjka trzyma. W piatek wizyta i mam nadzieje ze nie zostanę w szpitalu. Choc jak mus to mus

Beata może poproś o założenie pesara,wtedy nic sie z szyjka nie powinno dziac. Zwalszcza ze Ty nosisz podwojne szczęście pod sercem Mocno Ci juz ciężko? Szybko sie męczysz?

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Zadzwoniłam po męża, żeby mnie zawiózł na IP. Teraz siedzę i czekam na wizytę tylko, że takich jak ja jest tu dużo i pewnie sobie trochę posiedzę. odezwę się jak będę po wszystkim

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Zadzwoniłam po męża, żeby mnie zawiózł na IP. Teraz siedzę i czekam na wizytę tylko, że takich jak ja jest tu dużo i pewnie sobie trochę posiedzę. odezwę się jak będę po wszystkim
    Trzymam kciuki, żeby wszystko się uspokoiło i było w porządku!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    3maj się Kochana !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Powodzenia !!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Marg, pozwól że i ją się dolacze, współczucia w związku z kradzieżą! A co do bejbika, dopiero długotrwały stres mógłby mieć negatywny wpływ, więc bądź dobrej myśli!
    Haniu boże drogi napisz proszę co u Ciebie strasznie się martwie! Mam nadzieję, że już Cię przyjęli i wszystko sprawdzili, choć doskonale wiem,że w tygodniu na IP maja pierwszeństwo 'zabiegi planowane' ... Toc to chore!!! Trzymajcie się i oby wszystko dobrze było!
    Beata jak się boisz o szyjkę to pesar nie jest głupi faktycznie, koszt założenia powinien się zamknąć w 150 ziko, można go kupić w aptece, ale najpierw niech ci gin rozmiar poda. Chociaż ją z jednym dzieciątkiem a mam od wczoraj to samo, napięcie i tkliwosc brzucha i ból krzyża. Przy czym na razie leże i czekam, wizytę co prawda mam dopiero 20tego, ale jak się nie poprawi a wieczorem plamienie dojdzie to pierdziele wszystko i jadę na IP, nawet jeśli maja marudzic co tam robię.

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Któraś z Was pisała o szkole rodzenia.
    My z uwagi, że mąż wróci na stałe około 15.12 zdecydowaliśmy, że weźmiemy udział w jej internetowym odpowiedniku
    Znaleźliśmy kilka fajnych szkół.
    A i żeby było pożyteczniej takie szkoły są za darmo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów