Strona 1060 z 10050
Pokaż wyniki od 10,591 do 10,600 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Odebrałam wyniki z moczu są ok, z morfologii to same strzałeczki w górę albo w dół a najbardziej LYM 11,3 % gdzie zakres referencyjny wynosi od 20,0-45,0, w sumie nie wiem za co te krwinki odpowiadają, że jest taki niski poziom, czym to może być spowodowane. A jeżeli chodzi o glukozę to na czczo 90, po 1h 84, a po 2h 75 mg/dl - to chyba wydaje mi się że ok jest.

Kaktusowo u mnie ten sam problem z suchością wrrr
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 05-10-15 o 19:03

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    u mnie morfologia tez szalała, ale niby w ciązy to normalne że są dziwne wyniki krwi.. staram się jeść dużo owoców i wgl buraczków itp żeby trochę się poprawiło..

Hmm a co do "suchości" to jest aż tak źle? żadne 'gry wstępne' nie pomagają? .. Są na pewno jakieś żele nawilżające poczytajcie dziewczyny o tym sobie, albo Patrycja zapytaj lekarki na pewno Ci coś doradzi, bo to nieprzyjemne musi być :/

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    u mnie morfologia tez szalała, ale niby w ciązy to normalne że są dziwne wyniki krwi.. staram się jeść dużo owoców i wgl buraczków itp żeby trochę się poprawiło..

Hmm a co do "suchości" to jest aż tak źle? żadne 'gry wstępne' nie pomagają? .. Są na pewno jakieś żele nawilżające poczytajcie dziewczyny o tym sobie, albo Patrycja zapytaj lekarki na pewno Ci coś doradzi, bo to nieprzyjemne musi być :/
    no wlasnie to tak jakby na ogol jest.. sucho i już heh tak ja bym to po swojemu nazwala, ze mam w srodku 100 razy cieńszą i wrażliwszą 'skóre' i to zamiast potęgować jak na razie sprawia takie nieprzyjemne 'tarcie' czy ból... ;/ jak już sie w weekend wprowadzimy to bedziemy troche BARDZIEJ kombinować, bo będziemy sami i w ogole a teraz to wiecie jak.. zawsze w niespodziewanym momencie ktos czegoś chce albo coś i woła nie daj boże puka..... haha :P

w ogóle poszłam sobie zrobić te naleśniory z nutellą i bananami i ogolnie takie czekoladowe te nalesniki no i poczułam, że mnie troche chyba gardlo zaczyna boleć, jak polykam sline. to zrobiiłam sobie herbatke z miodem i cytryną. a raczej cytryne z domieszką herbaty bo całą taką wielką wycisłam do ostatniej kropli :P mam nadzieje, ze coś zadziała bo ja NEVER EVER NIE CHORUJE!
    Ostatnio edytowane przez Kaktusowo ; 05-10-15 o 20:29
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no wlasnie to tak jakby na ogol jest.. sucho i już heh tak ja bym to po swojemu nazwala, ze mam w srodku 100 razy cieńszą i wrażliwszą 'skóre' i to zamiast potęgować jak na razie sprawia takie nieprzyjemne 'tarcie' czy ból... ;/ jak już sie w weekend wprowadzimy to bedziemy troche BARDZIEJ kombinować, bo będziemy sami i w ogole a teraz to wiecie jak.. zawsze w niespodziewanym momencie ktos czegoś chce albo coś i woła nie daj boże puka..... haha :P

w ogóle poszłam sobie zrobić te naleśniory z nutellą i bananami i ogolnie takie czekoladowe te nalesniki no i poczułam, że mnie troche chyba gardlo zaczyna boleć, jak polykam sline. to zrobiiłam sobie herbatke z miodem i cytryną. a raczej cytryne z domieszką herbaty bo całą taką wielką wycisłam do ostatniej kropli :P mam nadzieje, ze coś zadziała bo ja NEVER EVER NIE CHORUJE!
    Sa zele nawilzajacenie mam problemu z suchoscia....stosuj srodki przeciw przeziebieniowe zawczasuja poki co chlodze sie pod parasolem na hustawcemaz wrocil ,bylismy na obiedzie i sie lenimy...pojdziemy na spacer ale troche pozniej bo teraz deszczyk pada i jaszczury powylazily wrrrr tego tutaj nie lubie a one takie wazne ze hej nic sie nie boja to swieta krowychodza po ulicach jak damy....nie sa grozne ale nie przyjemne...dzis zjadlam takie jakby nalesniki z owocamij dalej rosolku sie chce...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no wlasnie to tak jakby na ogol jest..
    sucho i już heh tak ja bym to po swojemu nazwala, ze mam w srodku 100 razy cieńszą i wrażliwszą 'skóre' i to zamiast potęgować jak na razie sprawia takie nieprzyjemne 'tarcie' czy ból... ;/ jak już sie w weekend wprowadzimy to bedziemy troche BARDZIEJ kombinować, bo będziemy sami i w ogole a teraz to wiecie jak.. zawsze w niespodziewanym momencie ktos czegoś chce albo coś i woła nie daj boże puka..... haha :P

Kombinujcie kombinujcie teraz te chorobska coraz czesciej beda bo to taki jesienny okres :/ tez lubie herbatke z cytrynka miodem i zawsze dodaje malinki jeszcze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Sa zele nawilzajacenie mam problemu z
    suchoscia....stosuj srodki przeciw przeziebieniowe zawczasuja poki co chlodze sie pod parasolem na hustawcemaz wrocil ,bylismy na obiedzie i sie lenimy...pojdziemy na spacer ale troche pozniej bo teraz deszczyk pada i jaszczury powylazily wrrrr tego tutaj nie lubie a one takie wazne ze hej nic sie nie boja to swieta krowychodza po ulicach jak damy....nie sa grozne ale nie przyjemne...dzis zjadlam takie jakby nalesniki z owocamij dalej rosolku sie chce...
    Odpoczywaj ile sie da rosolku sie najesz jak wrocisz.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Odpoczywaj ile sie da rosolku sie najesz jak wrocisz.
    Tak tak leniuchuje na calegoA Ty jutro wyruszasz?gdzie do Zakopanego?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak tak leniuchuje na calegoA Ty jutro
    wyruszasz?gdzie do Zakopanego?
    Świeradów Zdrój

Senior Member
    veronika

O mnie