Strona 1056 z 10091
Pokaż wyniki od 10,551 do 10,560 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Teraz juz górki. Za godzinkę do dentysty niech cos wymyśli z tymi zębami.
    A jak zniosłaś glukozę ? A co do zębów to mnie wczoraj wieczorem mąż wiózł na ostry dyżur stomatologiczny, bo tak mnie zaczął boleć i krwawić ząb, który już bardzo dawno był leczony kanałowo...okazało się, że najprawdopodobniej wdał się stan zapalny i jak tak dalej będzie mnie bolało mam brać antybiotyk a jak przejdzie to najlepiej jesczcze raz go przeleczyć kanałowo ale to już po porodzie. Na razie spokój ale antybiotyk na wszelki wypadek wykupiłam.
    Jadę zaraz do Lidla, dziisiaj mieli mieć ubranka dla maluszków i w gazetce spodobał mi się jeden sweterek

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A jak zniosłaś glukozę ? A co do zębów to mnie wczoraj wieczorem mąż wiózł na ostry dyżur stomatologiczny, bo tak mnie zaczął boleć i krwawić ząb, który już bardzo dawno był leczony kanałowo...okazało się, że najprawdopodobniej wdał się stan zapalny i jak tak dalej będzie mnie bolało mam brać antybiotyk a jak przejdzie to najlepiej jesczcze raz go przeleczyć kanałowo ale to już po porodzie. Na razie spokój ale antybiotyk na wszelki wypadek wykupiłam.
    Jadę zaraz do Lidla, dziisiaj mieli mieć ubranka dla maluszków i w gazetce spodobał mi się jeden sweterek
    Miałam glukozę 75 g. Najgorsza pierwsza godzinna, senność, mdłości, ale z mężem jestem to mnie zagaduje żebym nie myslala. Za chwile kolejne pobranie i do dentysty jadę. Co do zębów to mi sie dwa posypaly w ciagu dwóch dni. Leczenie kanalowe niestety. I oba zlamalam w sobotę. Z tym ze jeden wpadł mi do środka. Od wczoraj jestem na papkach bo mnie bolą jak nagryzam. Juz sobie nawet pomyślałam ze mogli by je wyrwać bo co kilka dni coś. Mąż stwierdził ze głupia jestem

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Veronika super widoki! Aż zazdroszcze!
    MaryAnn dobrze,że wszystko ok, bo zaczyna zaczynalam się już trochę martwić.
    Beata trzymaj sie, biedna jjesteś z tym maratonem...
    Tak w ogóle to cześć! U mnie dziś fatalny dzień. Cały czas ccoś mnie mdli i nie tak, do tego w nocy 2x plamienie a na końcu masakryczny krwotok z nosa. Plamienia niby wyjaśnili ale człowiek nadal sięmega nieswojo czuje... A nos to mi katar zzałatwił.na szczęście malutka sięobraca z kkażdymdniem coraz bardziej nóżkami do góry. No nic dzisiaj zapowiada się dzień na leże nic nie robię.. JJakoś nie do końca mnie to cieszy...

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czesc wlasnie dostalam przelew z zusu ostatnio za 22 dni dostalam970zl a teraz za 24 dni 510zl o co chodzi?
    Cholerny zus... Wieczne problemy z nimi... Spróbuj zadzwonic i wyjaśnić sytuacje. Ja nawet nie chce myśleć, jak to będzie, bo od przyszłego tygodnia ma mi juz płacić zus. Jak dlugo czekalyscie na pierwsze pieniadze od nich?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cześć

Ola ttrzymam kciuki za Twoją glukoze
    Veronika piękne widoczki, az zatesknilam za sloncem i morzem.. byle do maja, wtedy sobie odbije
    Beatko dzielnie znosisz glukoze to i denstyste tez dzielnie zniesiesz mam nadzieje ze dobrze zasjmie sie Twoimi ząbkami.
    Karolina glowa do góry!! odpoczywaj ile sie da, moze zajmij sie jakas fajna ksiazka? badz filmem?? taki łóżkowy dzien tez ma swoje plusy.. mozesz na spokojnie zastanowic sie co Ci jeszcze brakuje dla dzidziusia, troche poszperac w necie, albo spakowac torbe do szpitala trzymaj sie dzielnie i duzo zdrowia Ci zycze!!!!
    Mysia udanych zakupów, pochwal się zdjeciem co kupiłaś
    Iza co ty tak pierzesz duzo ostatnio?? czyzby kolejne dzidziusiowe zakupy ?

Moja córa dzis pojechala na wycieczke klasowa do Bochni, zwiedzac kopalnie soli fajnie, ja bylam tam ostatni raz w 4 klasie podst. heheh
    Dzis 4 dzien jak sie fajnie czuje, porzadki stopniowo ruszaja do przodu i co dzien wyglada domek coraz lepiej.. moze do swiat zdaze wieczorem dnia wczorajszego ugotowalam zurek na dzis a na drugie na szybko zrobie sadzone, wiec luz z obiadkiem...
    Róźka wierci sie ale przynajmniej juz glowa w doł co mnie niezmiernie cieszy.. wczoraj nagralam tel jak mezus z nią rozmawia

milego dnia dziewczynki!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza co ty tak pierzesz duzo ostatnio?? czyzby kolejne dzidziusiowe zakupy ?
    no coś Ty, tak dawno nic nie kupiłam że aż mi smutno tamta sterta ciuszków czeka na pranie jeszcze haha jakoś nie mam weny żeby się za to zabrać hihi

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Byłam w Lidlu ale nic nie kupiłam, jakoś nie byłam przekonana do tych ubranek a poza tym tyle już ich mam, że chyba stałam się wybredna
    Iza to w górach porobisz sobie piękne zdjęcia ciążowe Oby tylko pogoda dopisała
    Lecę robić krem z dyni, na drugie mam kopytka i gulasz z warzywami od babci A co u Was dzisiaj dziewczynki na obiad ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no coś Ty, tak dawno nic nie kupiłam że aż mi smutno tamta sterta ciuszków czeka na pranie jeszcze haha jakoś nie mam weny żeby się za to zabrać hihi
    no wiesz???? to do Ciebie niepodobne :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no wiesz???? to do Ciebie niepodobne :P
    teraz czekam aż mama wróci z Niemiec wtedy wybierzemy się razem na porządne zakupy

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    teraz czekam aż mama wróci z Niemiec wtedy wybierzemy się razem na porządne zakupy
    ja chyba na dniach zajme sie torba do szpitala.. musze sie zaopatrzyc w koszule do karmienia ale tylko jedna bo preferuje zwykle topy typu bokserki.. teraz na szczescie w szpitalu u nas nie ma juz wymogow ze musi byc koszula i szlafrok.. jak rodzilam druga corke to nie wiedzialam o tym wymogu wiec po porodzie umylam sie i zalozylam bokserke, leginsy i bluze.. dziwilam sie ze kazdy na mnie krzywo patrzy, az przyszla tesciowa i mnie opieprzyla ze tak nie wolno na szczescie byl week i ordynatora nie bylo tylko moj lekarz i przymknal oko, ale na drugi dzien musialm juz byc w koszuli..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów