Strona 1055 z 10046
Pokaż wyniki od 10,541 do 10,550 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    My wlasnie z kolacji wrocilismya teraz pora na deserek przesylam sloneczko wam Kochane

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej Laseczki, mialam troche zalatany weekend dlatego mnie nie bylo. Jutro tez musze zrobic pranie i jechac na male zakupy bo we wtorek w nocy wyjezdzamy w gory i urlopujemy az do niedzieli
    Veronika tez mam takie sny czasem gdy widze chore dzieciaczki... Jest to przykre, rozumiem Cie..

Witam nowa mame
    saneczki masz? Kochana zycze Ci milego pobytu w pieknych Polskich gorach

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witamy nową mamusię
    veronika ale tam musi byc cudnie, fantastycznie widoki.
    MaryyAnn wiem coś na temat zaparć, oj nie zazdroszczę. Ja biorę "Pola zielenie" marki Forever bo inaczej chyba bym nie dała rady.

Ja właśnie tez czekam na glukozę do wypicia. W ogóle dzis fajny dzień bo najpierw laboratorium później dentysta. Saaame przyjemności

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja właśnie tez czekam na glukozę do wypicia. W ogóle dzis fajny dzień bo najpierw laboratorium później dentysta. Saaame przyjemności
    3maj się Kochana

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej

my obudziłyśmy się w baaardzo dobrych humorach malutka tańcowała od samego rana, aż żal było wstawać rano padał deszczyk, ale teraz juz coraz ładniej sie robi i dobrze bo moje pranie musi gdzies wisiec

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej

my obudziłyśmy się w baaardzo dobrych humorach malutka tańcowała od samego rana, aż żal było wstawać rano padał deszczyk, ale teraz juz coraz ładniej sie robi i dobrze bo moje pranie musi gdzies wisiec
    Witam Drogie Mamusie!
    Mam nadzieje, ze humorki faktycznie jednak będą dopisywać na początek kolejnego tygodnia. Mój maly dzis chyba ulokował się na moim pęcherzu, bo od rana istna wariacja :-))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamuśki Ja dziś w kiepskim humorze od rana, jakoś kiepsko się czuje, głowa mnie pobolewa, mdli mnie, cały czas męczy mnie katar, chyba z 10 razy już byłam w toalecie na siusiu a do tego wszystkiego ciągnie mnie w pachwinach, mam nadzieję, że nie jest to gorsze samopoczucie, które będzie mi towarzyszyć przez cały 3 trymestr.
    Beatapab dasz radę
    Veronika zazdroszczę wyjazdu i podziwiam, że odważyłaś się wyjechać w takie ciepłe miejsce i do tego samolotem, ja to w tym roku jak były te upały to cały czas się kiepsko czułam...
    Iza udanego wyjazdu i pięknej pogody

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    czesc wlasnie dostalam przelew z zusu ostatnio za 22 dni dostalam970zl a teraz za 24 dni 510zl o co chodzi?

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dzień dobry Mamuśki Ja dziś w kiepskim humorze od rana, jakoś kiepsko się czuje, głowa mnie pobolewa, mdli mnie, cały czas męczy mnie katar, chyba z 10 razy już byłam w toalecie na siusiu a do tego wszystkiego ciągnie mnie w pachwinach, mam nadzieję, że nie jest to gorsze samopoczucie, które będzie mi towarzyszyć przez cały 3 trymestr.
    Beatapab dasz radę
    Veronika zazdroszczę wyjazdu i podziwiam, że odważyłaś się wyjechać w takie ciepłe miejsce i do tego samolotem, ja to w tym roku jak były te upały to cały czas się kiepsko czułam...
    Iza udanego wyjazdu i pięknej pogody
    Teraz juz górki. Za godzinkę do dentysty niech cos wymyśli z tymi zębami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów