Strona 1052 z 10063
Pokaż wyniki od 10,511 do 10,520 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Na forum jak co weekend ciszej....Ale co się dziwić jak taka ładna pogoda :-) my właśnie lezymy po śniadanku a po południu pewnie jakiś spacerek i kościółek wyjdzie :-) leniwej niedzieli mamuśki :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    A no ciszej..;p a pogoda ładna tylko wieje;p a ja się do brata wybieram w końcu ciuchy pozb ierać na małą

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    My juz dzisiaj po spacerku może jeszcze pójdziemy i może się do kina wybierzemy tylko musze zobaczyć czy coś ciekawego leci :P pogoda taka piękna ze hej, normalnie mam ochotę tak poleżeć na hamaku gdzieś w słoneczku albo na lezaczku w taką pogodę.

Veronika tam na pewno teraz jakiś DESER spożywa hihi odpoczywa itp

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    No dokładnie DESER pod palmą

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny! Ale wspaniała pogoda!
    Ja za chwile się wybieram do kościoła a później chyba z moim Meżusiem na spacerek
    Ja juz dzisiaj zaliczyłam park ale normalnie siedzieć w domu to grzechcesz
    Od kilku dni czuje się grubo, tak jak czekałam aż brzuszek wyjdzie na światło dzienne tak teraz czuje się taka brzuchata..... I oczywiście ciągle chodzę i twierdzę że już nie jestem atrakcyjna.. chyba te hormony.

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny! Ale wspaniała pogoda!
    Ja za chwile się wybieram do kościoła a później chyba z moim Meżusiem na spacerek
    Ja juz dzisiaj zaliczyłam park ale normalnie siedzieć w domu to grzechcesz
    Od kilku dni czuje się grubo, tak jak czekałam aż brzuszek wyjdzie na światło dzienne tak teraz czuje się taka brzuchata..... I oczywiście ciągle chodzę i twierdzę że już nie jestem atrakcyjna.. chyba te hormony.
    Ależ to znajomo brzmi :-). Mam zupełnie podobnie...
    A my, wykorzystując pogodę, zrobiliśmy pieczone :-)).

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    a ja siedzę w domu. Wczoraj wyszłam na spacer i tak mnie brzuch zaczął boleć że czym prędzej wróciłam do domu. Od trzech dni jestem przeziębiona a od wczoraj mam migrenę, normalnie masakra. Ale nadrabiam zaległości zakupowe przez internet. Ostatnio dosyć często boli mnie brzuch nie wiem czy się niepokoić czy to normalne, może to są te skurcze przepowiadające? sama nie wiem, może nie potrzebne świruję...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    a ja siedzę w domu. Wczoraj wyszłam na spacer i tak mnie brzuch zaczął boleć że czym prędzej wróciłam do domu. Od trzech dni jestem przeziębiona a od wczoraj mam migrenę, normalnie masakra. Ale nadrabiam zaległości zakupowe przez internet. Ostatnio dosyć często boli mnie brzuch nie wiem czy się niepokoić czy to normalne, może to są te skurcze przepowiadające? sama nie wiem, może nie potrzebne świruję...
    Jeżeli jesteś zaniepokojona, może nie zaszkodziłoby skonsultować się lekarzem? Będziesz spokojniejsza. To na pewno nic złego, nie zamartwiaj się na zapas mamusiu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello Kochanehahaha deserki pod palmami powiadacietak tak deserki sa:lody ,ciasteczkanie no zartuje cos tam bylo ale jakas zmeczona jestem tym chodzeniem,lezeniem ,kapielami ale mimo wszystko jest fajnieodpoczywamy na maxa ile sia dapije drineczki owocowe i jem ,jem,jemteraz wam napisze z innej beczki w hotelu w ktorym jestesmy jest chlopczyk ktory nie ma noska tylko takie jakby rurkiboze snil mi sie w nocy obudzilam sie zaryczana odrazubjakies zchizy nie no musze ich jakos unikacwiem jak to brzmi ze tak nie mozna ze to biedne dziecko ja to wiem ale to jest silniejsze odemnie nie moge go zobaczycmoze pomyslicie o mnie ze zwariowalam ale tak mam odrazu mysle o Amelce...

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hello Kochanehahaha deserki pod palmami powiadacietak tak deserki sa:lody ,ciasteczkanie no zartuje cos tam bylo ale jakas zmeczona jestem tym chodzeniem,lezeniem ,kapielami ale mimo wszystko jest fajnieodpoczywamy na maxa ile sia dapije drineczki owocowe i jem ,jem,jemteraz wam napisze z innej beczki w hotelu w ktorym jestesmy jest chlopczyk ktory nie ma noska tylko takie jakby rurkiboze snil mi sie w nocy obudzilam sie zaryczana odrazubjakies zchizy nie no musze ich jakos unikacwiem jak to brzmi ze tak nie mozna ze to biedne dziecko ja to wiem ale to jest silniejsze odemnie nie moge go zobaczycmoze pomyslicie o mnie ze zwariowalam ale tak mam odrazu mysle o Amelce...
    Odpoczywaj, odpoczywaj .. Na dłuższe, częstsze deserki pewnie przyjdzie pora ..
    Pamiętasz o foteczkach??

A co do chłopca, rzeczywiście biedny.. Nie potrafię sobie go wyobrazić, a i podejrzewam, że każda z nas widząc jego nieszczęście zaczęłaby się martwić o swojego dzidziusia..
    Tak, więc unikaj chlopczyka i się nie denerwuj..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów