Strona 1051 z 10058
Pokaż wyniki od 10,501 do 10,510 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello mamusieboziu jaka ja dzis wyspanaani razu sie nie obusilam w nocy poszlam spac kolo 22 i obdzilam sie o 9.40 rekordpowietrze morskie mi sluzy hehe pieknie dzis jest,maz z rana juz byl poplywac pozniej wskoczyl do lozeczka i tak wstalismy przed chwilaidziemy na sniadanko i plaze
    ...co do slubu jestesmy rok po slubie po 8 latach bycia razemtescia nie widzialam tylko na skype raz a tesciowa na slubie tylko ...sa w Polsce i tak jak juz pisalam nie mialysmy okzji sie poznac blizej, jak do niej mowie?nie pamietam jak mowilam jak tu byla bezosobowo raczej a teraz tesciowamaz do mojej mamy mowi mama albo Basia ale jak sie zwraca do niej bezposrednio to mamatakbo jest u naslece jesc

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Zamówiłam dzisiaj zupę z ciecierzycy z przetartymi pomidorami i rozmarynem - PRZEPYSZNA Laski w brzuszku po niej szalały

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A u nas miały być racuchy, a powstało ciasto cynamonowe-jabłkowe i kapuściaczek

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Przeglądam ubranka do chrztu.
    Co sądzicie??

Załącznik 90505

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    A u nas miały być racuchy, a powstało ciasto cynamonowe-jabłkowe i kapuściaczek
    Ooo, to pysznie Za mną chodzi ogórkowa, ale coś ostatnio lenia mam, żeby ugotować.. Zaczynam szósty miesiąc i muszę przyznać, że tyle zachcianek naraz to jeszcze nie miałam

Zlamalam kolejnego zrobionego zęba. Normalnie jestem załamana. Jak tak dalej pójdzie to do konca roku będę zamawiać protezę i corege nosić w torebce. A tak serio to zawsze o żeby dbalam, chodziłam regularnie do dentysty, nigdy problemów nie miałam. A teraz? Plakac sie chce

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja nigdy problemu z zebami nie mialam az sie dentysci dziwili ze takie silne i zdrowe. Kazda ciaza wplywa na nie niestety zle wiec rozumie Twoj bol..

U mnie za oknem slychac fajerwerki. Normalnie poczulam sie jak w sylwestra i jakbym za chwile miala jechac rodzic. Niech juz bedzie grudzien. Nie moge sie doczekac tego babla malego..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja nigdy problemu z zebami nie mialam az sie dentysci dziwili ze takie silne i zdrowe. Kazda ciaza wplywa na nie niestety zle wiec rozumie Twoj bol..

U mnie za oknem slychac fajerwerki. Normalnie poczulam sie jak w sylwestra i jakbym za chwile miala jechac rodzic. Niech juz bedzie grudzien. Nie moge sie doczekac tego babla malego..
    Ale żeby dwa zęby w ciagu kilku dni stracić?! Fakt mojej mamie po 2 ciąży zęby sie posypaly strasznie, z tym ze ona za specjalnie o nie nie dbala. A ja? Zupelne przeciwieństwo. Z byle kropka lecialam i co pól roku przegląd. Niech to szlag wszystko trafi. Doła mam makabrycznego. Tez bym chciała juz sylwestra. I być pewnym ze juz z górki i dzieci donoszone

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Oj kochana, nie zlosc sie na zabki. Widocznie taki nasz urok ze dzidzie sciagaja z nas te najlepsze witaminy w tym wapno i stad te problemy. Grunt by bobasy zdrowe byly

Oj nie było mnie tu długo .... A teraz postaram sie nadrobić ja podobnie jak wy nie moge sie doczekac mojego maluszka a termin dopiero na 16.01.2016
    Co do zębów , ostatnio w pracy jadłam kanapkę i cały ząb mi sie połamał , dodam , ze chleb był świeży i mięciutki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów