Strona 1044 z 10044
Pokaż wyniki od 10,431 do 10,440 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja mam 7,2 mmol/L ale u mnie norma podana jest od 7,5-10,0 wiec jakies inne wartosci. Ponoc okolo 30 tyg ciazy notuje sie najwiekszy spadek hemoglobiny. Zobaczymy jaki wynik bedzie za miesiac.
    hemoglobine tez mam niską 10,7 a norma jest 12-17,4 niestety

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Właśnie z gazety się dowiedziałam, że moja koleżanka z gimnazjum urodzila Borysa :-) też ładne imię ale dużo osób tak psy nazywa...
    ja miałam kiedys kota borysa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    mi dla chłopca podoba się tez imię Alan (moja znajoma tak nazwała synka) i wtedy dopiero usłyszałam to imię ale pasuje mu to hehe

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    U mnie w domu rodzinnym były praktykowane banki zarowno na dzieciach jak i dorosłych..
    Pomagały

Tylko nie wolno po nich wstawać, nawet do łazienki trzeba sweter na plecy zarzucac by nie wychłodzić...
    My chyba też zaczniemy praktykować. Zobaczymy, jak mala przetrwa pierwszy raz . Tylko utrzymaj tu człowieku energiczną trzylatkę w łóżku... Oto jest wyzwanie przede mną ;-)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hemoglobine tez mam niską 10,7 a norma jest 12-17,4 niestety
    To masz identyczny wynik hemoglobiny jak ja, coś Ci lekarz zlecił przy takim wyniku ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    To masz identyczny wynik hemoglobiny jak ja, coś Ci lekarz zlecił przy takim wyniku ?
    nie byłam jeszcze u lekarza z tym wynikiem bo wizyty mam co miesiąc (3-4 tyg) zeby od razu wziąc zwolnienie i dwa razy nie płacic za wizyte. I akurat dostałam skierowanie na ostatniej wizycie zeby zrobić glukoze i przy okazji krew. wiec dopiero wyniki pokaze mu za miesiac. Ale mam ciocie w przychodni i mówiłazeby nie brac az tak bardzo serio wyników bo w ciazy jest wszystko zanizone .. trzeba pic duzo soków z buraków. Ja sobie zrobiłam zaraz żelazo przy okazji ale ma w normie także nie kupowałam zadnych tabletek

i marchewek duzo jesc trzeba :0 najlepiej z ogródka własnego :P

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    nie byłam jeszcze u lekarza z tym wynikiem bo wizyty mam co miesiąc (3-4 tyg) zeby od razu wziąc zwolnienie i dwa razy nie płacic za wizyte. I akurat dostałam skierowanie na ostatniej wizycie zeby zrobić glukoze i przy okazji krew. wiec dopiero wyniki pokaze mu za miesiac. Ale mam ciocie w przychodni i mówiłazeby nie brac az tak bardzo serio wyników bo w ciazy jest wszystko zanizone .. trzeba pic duzo soków z buraków. Ja sobie zrobiłam zaraz żelazo przy okazji ale ma w normie także nie kupowałam zadnych tabletek

i marchewek duzo jesc trzeba :0 najlepiej z ogródka własnego :P
    Ja strasznie luibie marchewki więc mogłbym tonami. właśnie byłam w sklepie kupiłam koszycek nektarynek i bnany <mm>

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dużo imion jest ładnych i mi się podoba ale niektóre mimo, że mi się podobają wiem, że nie nadają się dla mojego synka :-)
    Moja Oliwia (najstarsza) w przedszkolu strasznie chorowała z jedej choroby w drugą wpadała przeszła w ciągu 6 miesięcy dwie szkartatyny a na końcu wylądowała w szpitalu na zapalenie płuc. To był ciężki okres w naszym życiu. Lekarka kazała wywieść dziecko nad morze tam po 4 dniach dostała zapalenia oskrzeli. wywiozłam ją na kilka miesięcy na wieś. Tam też chorowała. I właśnie tam moja ciotka stara pielengniarka powiedziała mi o bańkach. Pomyślałam, że nie mam nic do stracenia. Poszłam do pediatry, który mi pokazał jak i gdzie mam stawiać i ruszyłam.Raz potem drugi ogólnie robiłam tak jak jest w instrukcji. I nie wiem czy to przez bańki czy nareszcie wszystko zadziało ale młoda się wyleczyła. Do dzisiaj jak widzę, że coś się zaczyna dziać Stawiam bańki. jak do tej pory od tego momentu nigdy nie było już potrzeby brania antybiotyku. Więc ja jak najbardziej polecam tylko trzeba wiedzieć jak stawiać. mam bańki szklane próżniowe uważam, że są chyba najlepsze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja strasznie luibie marchewki więc mogłbym tonami. właśnie byłam w sklepie kupiłam koszycek nektarynek i bnany <mm>
    ja tez uwielbiam

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    ja tez uwielbiam
    No to robimy ucztę marchewkową !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016