Strona 1039 z 10063
Pokaż wyniki od 10,381 do 10,390 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Witam serdecznie
    Antoś i Filip powiadasz? Cóż, jakby to ująć - widzę, że mamy całkiem podobne plany . Antoś bardzo mi się podoba, tylko niestety u nas, to już prawie co drugie dzieciątko ma tak na imię... Filip na razie pozostaje w typach. No i oczywiście kilka innych imion również ciągle błądzi po głowie...
    U nas właśnie też dużo Antosiów, gdyby nie to pewnie byśmy się zdecydowali bez zastanawiania, bo to był nasz pierwszy wybór A jakie typy jeszcze macie ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Witajcie mamusie. Wstałam dziś cała obolała, nos na maksa zapchany, oj źle się czuję, chyba poleżę w łóżeczku. Na szczęście na dziś nie mam specjalnych planów.
    Z tymi imionami jest ciężko. Mi od samego początku podobało się imię Laura ale moja starsza powiedziała, że dzieciaki w szkole będą ja przezywać LARWA i jestem w kropce zupełnie.
    Jeszcze nigdy nie słyszałam takiego porównania :/ To chyba musiałyby być jakieś same wredne dzieci. Bez przesady.
    Predzej Laurka mogliby ja nazywać Ja znam jedna Laurę, do której mówili Laurka i to było bardzo słodkie
    Moja mama też trochę wybrzydza z imionami ale to jest moje dziecko i ja z mężem dokonujemy wyboru i nikt za nas

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Magda to Ty nie wiesz jakie dzieciaki potrafią być wredne ? szczególnie takie już większe z najsłodszego imienia potrafią zrobić przezwisko, ale nie dajmy się zwariować. Nam ma się podobać, co nie zmienia faktu że imię dajemy na całe życie. Ja zawsze miałam pretensje do rodziców, że nazwali mnie Hania jakoś mi się nigdy nie podobało. Chciałam sie nazywać jak inne koleżanki Kasia, Ania teraz nie wyobrażam sobie siebie z innym imieniem.
    A i dodam że mnie przezywali Hania Bania i nie to że byłam gruba… po prostu bo tak sie rymowało
    Ostatnio edytowane przez hankaskakanka ; 02-10-15 o 09:22

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dzień Dobry Mamusie

U mnie za oknem słoneczny ale bardzo jesienny dzień, trzeba zrobić trochę porządków w domu, Przygotować obiad i zrobić pranie Pracowity dzień sliczne macie te imiona dla chłopców, rzeczywiście Antoś brzmi ślicznie Laura to też piękne imię, ale masz racje Haniu dzieci bywają wredne !

Patrycja, nie martw się niczym masz obok siebie Męża, rodzinę i Nas Damy sobie rade ze wszystkim, takie dzielne z nas Mamuśki

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Mysia to synek na sportowca rosnie chyba, ze taki duzy! Gratulacje!
    Co do humorow ja tez jestem nerwus, ale nie ma az takiej masakry, zebym nawena reklamach ryczala (kumpela tak miala ). A aktualnie siedze i czekam na wizyte, zaraz moja kolej... No coz, miejmy nadzieje, ze się wyjasni wszystko! Napisze poznym popoludniem co i jak, bo pp wizycie jedziemy na zakupy wyprawkowe

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Aa no i oczywiscie witam nowa mame! Duzo już nas tu, super!!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witajcie mamuśki

Zostawić Was tu na kilka godzin wieczorem, to rano lektura od razu do przeczytania Ja się zbieram, sprzątam pokoik po sobie, pakuję i wyjeżdżam na swoje

Miło mi powitać Nową Mamusię!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc Mamuski
    zrobilam ta glukoze, alez jestem z siebie dumna... pijac ten syf myslalam ze zrezygnuje z badania.. smak okropny, od razu chcialo mi sie wymiotowac nawet nos zatkany nie pomagal wystarczajaco.... pierwsze pol godz to byla masakra zeby powstryzmac sie od myslenia o tym jak mi niedobrze, a pozniej juz coraz lepiej i ogolnie znioslam to bardzo dobrze. siedzialam w krwiodastwie u tesciowej, ktora dwie godziny mnie zagadywala razem ze swoimi kolezankami wiec czas szybciutko zlecial.. teraz czekam na wyniki, po 15 bede je miec.. oby wyszly dobrze..
    w domu od razu rzucilam sie na pieczywo z maselkiem, taka glodna jestem no i czym trzeba ten posmak slodkiego proszku zabic w ustach
    teraz leze w lozeczku i bede ogladac kolejny odcinek 600 gram

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    I po badaniu. Więc okazalo się, ze ta cala moja nadzerka jest w tak kijowym miejscu, ze malutka idealnie kopie ja pietka jak się prezy. A oczywiscie ulozona jest dokladnie odwrotnie niz powinna. Także oprocz tego, ze okresowo robi sobie worek treningowy z mojej pochwy, co boli nieziemsko, to jeszcze stresuje mnie plamieniami. Ogolnie mam na przyszlosc przyzwyczaic się do tego typu akcji i dopiero jeśli nie przechodzi- denerwowac się i jechac. Ach ta moja bestyjka... Ale dobrze, ze nic powaznego. I wazy 917g! I stope nam pokazala!

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Jolu , mnie także przeraziła ilość stron do przeczytania..

Olgo, fajnie, że dołączyłaś

U nas obojniak się szykuje, wpierw miał być chłopiec, a ostatnio padło, że być może dziewczynka :P więc czekamy do listopada na ostateczną dec.. A nasze imiona: Ryszard, Barbara lub Anastazja.

Mysia zatkało mnie, jak przeczytałam wagę Twojego "bejbika".. Waga powyżej 1kg zdawała mi się jeszcze taka odległa.. a tu proszę

Rolcia, koniecznie napisz co i jak powiedział lekarz

nayana, widzisz, nie taki diabeł straszny.. Dałaś radę

Nastraszyłyście mnie tym dentystą i generalnie od rana dzwoniłam by się zapisać na wizytę kontrolną..

A co do tematu budzenia się w nocy i nerwów..
    To chyba padniecie..
    Przebudziłam się od 3ej taka, zła i wściekła na męża.., że złapałam telefon by do niego zadzwonić i go opierdzielić..
    I w ostatniej chwili dotarło do mnie, że to był tylko zły sen..
    (a śniło mi się, że nakryłam go z jakąś panną w naszej sypialni) ...
    I oczywiście już nie mogłam usnąć.., bo rozmyślałam nad tym snem..

Uciekam, bo dziś w planach mam materiały w domu poprzeglądać by pościel dzidziusiowi uszyć

Udanego dnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów