Strona 1038 z 10046
Pokaż wyniki od 10,371 do 10,380 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziewczyny ja też mam problem z imieniem, myślałam że to będzie prostsze. No ale przecież nie może mieć trzech imion

Ostatnio męczą mnie nastroje normalnie dzień w dzień wieczorem płacz i lament :/ Tez macie takie humory?
    Witaj
    A jakie te trzy typy imion?:-)
    Co do nastrojów, aż takich wahań nie mam, raczej nerwowa jestem, ale podobno to normalna rzecz :-). W pierwszej ciąży ryczałam z każdego byle powodu, albo i bez...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Ale wczoraj padłam. Nawet nie wiem kiedy. A oczywiście później w nocy z boku na bok...:/ Czy Was też męczą problemy ze snem??

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Olga tak w ogóle to witaj w naszym gronie
    Trzy typy to obecnie Karolina, Zuzia i Pola. Chyba wygra Karolina W ten weekend wybierzemy bo musze mała przyzwyczajać do imienia
    Co do snu - ja się budzę ok 4 nad ranem wcześniej była piąta tez się w nocy kręcę budzę się na plecach i czasem musze po przebudzeniu siusiu

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Olga tak w ogóle to witaj w naszym gronie
    Trzy typy to obecnie Karolina, Zuzia i Pola. Chyba wygra Karolina W ten weekend wybierzemy bo musze mała przyzwyczajać do imienia
    Co do snu - ja się budzę ok 4 nad ranem wcześniej była piąta tez się w nocy kręcę budzę się na plecach i czasem musze po przebudzeniu siusiu
    Strasznie mi się podoba Pola :-). Zreszta w ogole odnoszę wrażenie, ze dla dziewczynki jakos łatwiej byloby mi wybrac imię. Ale moze gdyby faktycznie byla dziewczynka, mowila bym odwrotnie?!:-) Niełatwe zadanie mamy .
    Kurczę, ja jak się obudzę w nocy, to potrafię ze 3 godz. nie spać. A siku to tak minimum ze 4 razy w nocy. Jest super!) hihi

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie mamusie. Wstałam dziś cała obolała, nos na maksa zapchany, oj źle się czuję, chyba poleżę w łóżeczku. Na szczęście na dziś nie mam specjalnych planów.
    Z tymi imionami jest ciężko. Mi od samego początku podobało się imię Laura ale moja starsza powiedziała, że dzieciaki w szkole będą ja przezywać LARWA i jestem w kropce zupełnie.

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki Witaj Olga Ja wczoraj po wizycie padłam, nie miałam siły nawet wejść na forum taka zmęczona byłam, cały czas nie daje mi spokoju to paskudne przeziębioenie A co do wizyty to z Synkiem wszystko dobrze, zdrowy, silny i już wcale nie taki malutki, bo waży 1350 gram, w szoku byłam, że tak dużo, podobno jest tydzień większy niż by na to wskazywała data ostatniej miesiączki A dokładnie wiem, którego dnia był poczęty wiem nie ma tu mowy o żadnym przesunięciu owulacji Jestem bardzo szczęśliwa, że tak ładnie rośnie, lekraz powiedział, że ja mam niewielki brzuszek ale Synek spory i grubiutki
    Co do imienia to my też nadal niezdecydowani, tak samo jak Ty Olga gdyby miała być dziewczynka nie mielibyśmy problemu, byłaby Anielka i już a dla chłopca mamy sporo typow i ciągle się zmieniają ale główne to Antoś i Filip Chyba skończy się tak jak pisała Jola, że na porodówce podejmiemy ostateczną decyzję
    A co do spania to ja dzisiaj też kiepską noc miałam, śniły mi się jakieś głupoty...ale tak ogólnie to oprócz wstawania na siusu śpi mi się dobrze

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Ja mam problemy ze spaniem od 2 tygodni, tzn. chodze spac przed 21-sza , po prostu nie daje rady dluzej - co prawda codziennie o 6tej wstaje, dzieciaki do szkoly odwoze itd itp i potem caly dzien w biegu, no ale jak dotrwam do 21ej wieczorem to cud :-/
    Zasypiam niemal natychmiast ale po 2-3 godzinach sie budze i do rana to raczej sen...przerywany , brzuch przeszkadza, sikanie męczy ;-) itd itp a jak do tego dochodzą koszmary to w ogóle wesoło :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Mysia to synuś spory :-) Coraz konkretniejsze się robią te nasze maluchy :-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja też mam problem z imieniem, myślałam że to będzie prostsze. No ale przecież nie może mieć trzech imion

Ostatnio męczą mnie nastroje normalnie dzień w dzień wieczorem płacz i lament :/ Tez macie takie humory?
    mi się właśnie pierwszy raz tak 'stało' wczoraj. Sama w łóżku zaczelam myslec o porodzie i tak jakoś sie panicznie przestraszylam ze plakalam do poduszki.. ze nie dam rady etc, czy za wczesnie i w ogole
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki Witaj Olga Ja wczoraj po wizycie padłam, nie miałam siły nawet wejść na forum taka zmęczona byłam, cały czas nie daje mi spokoju to paskudne przeziębioenie A co do wizyty to z Synkiem wszystko dobrze, zdrowy, silny i już wcale nie taki malutki, bo waży 1350 gram, w szoku byłam, że tak dużo, podobno jest tydzień większy niż by na to wskazywała data ostatniej miesiączki A dokładnie wiem, którego dnia był poczęty wiem nie ma tu mowy o żadnym przesunięciu owulacji Jestem bardzo szczęśliwa, że tak ładnie rośnie, lekraz powiedział, że ja mam niewielki brzuszek ale Synek spory i grubiutki
    Co do imienia to my też nadal niezdecydowani, tak samo jak Ty Olga gdyby miała być dziewczynka nie mielibyśmy problemu, byłaby Anielka i już a dla chłopca mamy sporo typow i ciągle się zmieniają ale główne to Antoś i Filip Chyba skończy się tak jak pisała Jola, że na porodówce podejmiemy ostateczną decyzję
    A co do spania to ja dzisiaj też kiepską noc miałam, śniły mi się jakieś głupoty...ale tak ogólnie to oprócz wstawania na siusu śpi mi się dobrze

Witam serdecznie
    Antoś i Filip powiadasz? Cóż, jakby to ująć - widzę, że mamy całkiem podobne plany . Antoś bardzo mi się podoba, tylko niestety u nas, to już prawie co drugie dzieciątko ma tak na imię... Filip na razie pozostaje w typach. No i oczywiście kilka innych imion również ciągle błądzi po głowie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów