Strona 1025 z 10049
Pokaż wyniki od 10,241 do 10,250 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    przywiez nam troche widoczków na zdjeciach hihi
    Zrobie zrobie i tych drinkow tez wam podesle

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Zrobie zrobie i tych drinkow tez wam podesle
    super będziemy zimą piły drinki bezalkoholowe

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Iza Mohito to chyba wyjątkowo drink który lubie i nawet niekoniecznie musi być alkoholowy
    Ja siedzę w poczekalni ale tylko po L4, wizyte docelową mam dokladnie za 2 tygodnie.
    Co do liczenia ruchów to zastanawiałam się nad tymi metodami ale ciężko jest to systematycznie zrobić:/
    Moja na razie często się rusza wiec jestem spokojna. Początkowo miała 4 pory dnia kiedy skakał a teraz to różnie. Jak chodzę to i tak raczej nie czuję.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny znalazłam aplikacje na tel Kickme jedno dotknięcie i można dodać że dziecinka kopnęła mozna tez wczesnoejsze ruchy dodawac po angielsku ale prosta w obsłudze jak drut ja mam samsunga i śmiga wiec polecam ot taki dzienniczek :P

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Flora88 Zobacz posta
    Witam
    ja dziś byłam u dentystki, bo od wczoraj pobolewa mnie ząb, który w przyszłości miał być leczony kanałowo. Bałam się, że ten czas właśnie nadszedł. Ale dentystka powiedziała, żeby jeszcze się wstrzymać, skoro mocno nie boli, bo ona nic bez wiercenia i bez zdjęcia nie zobaczy, a zdjęcia lepiej nie robić. Może się samo uspokoi, ale przyznała że na fundusz ciężarne mają darmowe leczenie kanałowe. Więc skoro to refundują to ten zabieg jest dozwolony w ciąży, zresztą kto miał kanałowo leczony ząb wie jaki to ból (ja wiem) i nikt by do porodu nie wytrzymał. Ale faktycznie lepiej podzwonić po lepszych gabinetach z nowoczesnym sprzętem.
    powiem Ci, że ja miałam 3 kanałówki jedna po drugiej, bo podobno się, że tak powiem zaraził, poza tym ja dłuuuugo nie chodziłam do dentysty bo miałam złe przeżycia (nie w jednym dniu oczywiscie tylko z 2tyg przerwy bodajże, bo tak musi być) i chodze do takiego gabinetu, że podczas moge nawet usnąć. Zero bólu oczywiście bez zniieczulenia. Ból nie wytrzymania to był, ale PRZED leczeniem. Nie mogłam robić nic, nawet płakać z bólu bo jeszcze bardziej bolało, nawet kenotal nie pomagał. A same leczenie -tak jak powiedziałam, bezbolesne. Trzeba po prostu trafić na dobry gabinet z dobrym sprzętem ( chodzi mi o te mikroskoppy pierdoły) bo wtedy dentysta jest w stanie zrobić taką kanałówke nawet na 1 wizycie podobno. A co do rtg to nie jestem pewna, ale tutaj gdzie chodze mają taki gruby fartuch jakby z czegośtam, więc chyba by możnabyło. Ja to znowu mam do wyrwania 7 albo 8 bo mi wyszla i miejsca nie mam i mi tak pokrzywilo na dole ze do drugi wystąp... ale boje sie potem po wyrwaniu bolu, a nie wiem jak z tabletkami. No.
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    A co to weekend sie u was zaczal? Cisza taka jak w soboteco gotujecie dzis? U mnie kapusniak i ryz z warzywami i kurczakiema ja sobie ekstra zrobie uwaga makaron z truskawkamikupilam wczoraj truskawek jedno opakowaniw zjadlam a drugie do makaronu bedzieAmelcia moja dzis cos spokojna rano tylko sie przeciagnela ,ulozyla inaczej i spi chyba...a moze cos tam kombinuje po cichu

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Hej Mamuski, ja po wizycie moje malenstwo na 24 tydzien wazy 745 gram, maly zdrowy, ale mi powiedzial ze ma twardy brzuch ze to skurcze i kazal mi sie polozyc w szpitalu. Dzis sie polozylam,dostaje kroplowki rozkurczowe, juz po pierwszej czuje mniejs,e napiecie, chociaz jednego leku sie obawiam, bo pisze ze w ciazy nie mozna go stosowa , ale mam nadzieje ze learze wiedza co robia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A co to
    weekend sie u was zaczal? Cisza taka jak w soboteco gotujecie dzis? U mnie kapusniak i ryz z warzywami i kurczakiema ja sobie ekstra zrobie uwaga makaron z truskawkamikupilam wczoraj truskawek jedno opakowaniw zjadlam a drugie do makaronu bedzieAmelcia moja dzis cos spokojna rano tylko sie przeciagnela ,ulozyla inaczej i spi chyba...a moze cos tam kombinuje po cichu
    Ja mialam poledwiczki smazone z ziemiaczkami ale ladnie to brzmi Amelcia cos czuje ze bede sie upierac na to imie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Hej Mamuski, ja po wizycie moje
    malenstwo na 24 tydzien wazy 745 gram, maly zdrowy, ale mi powiedzial ze ma twardy brzuch ze to skurcze i kazal mi sie polozyc w szpitalu. Dzis sie polozylam,dostaje kroplowki rozkurczowe, juz po pierwszej czuje mniejs,e napiecie, chociaz jednego leku sie obawiam, bo pisze ze w ciazy nie mozna go stosowa , ale mam nadzieje ze learze wiedza co robia
    O jeju, ale jak czujesz poprawe to super! A o jakim leku mowisz?

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Dostalam spasmolgon, na internecie roznie pisza, dzwonilam do innej lekarki i mowilam co mi podali i stwierdzila ze mam byc spokojna bo u siebie na oddziale tez go podaje, wiec niewiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów