Strona 1006 z 10058
Pokaż wyniki od 10,051 do 10,060 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Przyszedl Pan z kupa w sloiku hahah, dobrze ze jeszcze tylko 15 min
    ahahha jednak nic sie nie zmienilo, ludzie dalej tacy sami hhahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Truskawkowa ja mam tez wyniki wczorajszej glukozy i tez wydaja sie byc ok :
    na czczo 4,11mmol (72mg), po godzinie 5,49 (90), po 2 godzinach 5,56 (90)

Aleksandramagdalena rzeczywiscie w dzisiejszych czasach by Cie do psychologa zaprowadzono hehe - fajne miałaś zabawy ;-)

Gocha2104
    to super, ze trafilas do fajnej lekarki, to teraz spokojnie sobie tyj ;-) razem ze mną hehe

Hankaskakanka
    ja mialam ostatnio - glukoze, ogolne badanie moczu, toxoplazmoza, morfologia - oprocz glukozy - reszta jest co miesiąc badana
    Co do kurzajek itd to rok temu moja corcia miala na stopach takie okropienstwa i smarowalismy roznymi specyfikami, 2 razy dziennie to bylo czyszczone, itd i znow smarowane, bolało ją ale po kilku miesiącach w koncu wszystko zeszlo i narazie spokoj.Syn za to ma tylko jedną kurzajkę na dłoni ale od 3 lat - nic nie pomaga , nie roznosi sie dalej , kompletnie nic sie z tym nie dzieje, nei zmienia sie, jak sama nie zejdzie to lekarz mowi, ze trzeba bedzie do chirurga i wyciąć - tak więc czekamy pewnie jeszcze kilka miesięcy i do chirurga. Z basenu nie rezygnuję na pewno - co tydzien jezdzimy - dzieciaki uwielbiają, swietnie plywaja a rozne cholerstwa mozna zlapac nie tylko na basenie.

Dziewczyny ja toaścik wczoraj na 1000 glukoza wzniosłam hehe ;-)
    Co do alkoholu to ja kocham czerwone wytrawne wino i tego na pewno mi brakuje :-)
    Karmić będę pewnie tak jak dwójeczkę poprzednich czyli pół roku - chyba ze tym razem zdecyduję inaczej :-) Zycie pokaże ;-)

Fghjkz
    no wlasnie mi tez glukoza smakowała hehe więc witaj w klubie :-) Wszyscy mi wróżyli przez to zamiłowanie słodkiego smaku , ze będę miała cukrzycę a wyniki o dziwo dobre :-)

Junior Member Awatar Madzielana
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Mam sąsiadkę co ma córeczkę w wieku 5 lat i teraz jest w ciąży, termin ma na luty i mówi, że ona właściwie nic nie ma, właśnie wszystko pooddawała. A synek cieszy się, że będzie miał siostrzyczkę ? Imię macie już wybrane ?
    U mnie w brzuszku mieszka chłopiec
    Mysia88, synek jest bardzo zadowolony- sam się upominał o rodzeństwo ;-) chociaż jak dostał pierwszą info o ciąży to radość nie była taka jak dzisiaj :-)

Co do imienia- synek wybrał Calineczkę!! wow, byliśmy pod wrażeniem... Poszukiwania imienia cały czas trwają, metoda eliminacji zaczyna przynosić efekty :-) Na tą chwilę została Zosia, Gabrysia, Hania- mi osobiście bardzo się podoba Zoja :-) ale chyba nie przejdzie...

A u Ciebie imię wybrane?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jolka to widzę, że lepsze wyniki od moich masz

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry dziewczynki

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Przyszedl Pan z kupa w sloiku hahah, dobrze ze jeszcze tylko 15 min
    Szczerze to jak bym była bez jedzonka od rana i zobaczyła to coś w słoiku, to chyba bym oddała kolacje ...

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie, już jestem..
    Ku mojej wielkiej rozpaczy mąż wczoraj wyjechał.. hormony wzmocniły smutek i cały dzień przepłakałam..
    Teraz za 4 tyg przyleci..
    Biorę się za nadrabiania zaległości na forum.. Jak to ogarnę, to ciut wam poopowiadam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja dzisiaj planuje spróbować zrobić własny tort bezowy z okazji dnia chłopca :-) oby mi bezy wyszły!!!! Trzeba lecieć do sklepu po składniki :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja dzisiaj planuje spróbować zrobić własny tort bezowy z okazji dnia chłopca :-) oby mi bezy wyszły!!!! Trzeba lecieć do sklepu po składniki :-)
    kobiecie w ciąży lepiej idzie w kuchni

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    jolka78- ja mam tez wyniki wczorajszej glukozy i tez wydaja sie byc ok :
    na czczo 4,11mmol (72mg), po godzinie 5,49 (90), po 2 godzinach 5,56 (90)

ale Ci zazdroszczę tych wyników.
    U mnie niestety nie będzie za wesoło, po godzinie wypicia glukozy miałam 144 (mierzone moim glukometrem) po dwóch już nie chciałam sie dołowac i nie sprawdziłam. Wyniki mam około 17tej.
    Za to dostałam glukozę o smaku cytrynowym i powiem Wam że różnica w smaku jest przeogromna niż taka zwykła polana cytryną.
    Nawet nie wiedziałam, że taka jest. Przyniosłam swoją kupiona w aptece a Pani w laboratorium powiedziała mi że może zamienić na tą cytrynowa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów