Strona 100 z 10065
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    pozdrawiam Was serdecznie z deszczowej dzisiaj Holandii
    Ciesze się, że nie tylko ja jestem tutaj mamą na emigracji Pozdrawiam z lekko deszczowej dziś Bułgarii

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Maggy- witaj Trzymam kciuki za pozytywną stronę mocy Widze że tez masz dziecko z 2011 roku Fajny pomysł z mebelkami u mnie są na meblach różowe gwiazdki hehe Można spytać, co się zaprowadziło aż do Bułgarii ?

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Maggy- witaj Trzymam kciuki za pozytywną stronę mocy Widze że tez masz dziecko z 2011 roku Fajny pomysł z mebelkami u mnie są na meblach różowe gwiazdki hehe Można spytać, co się zaprowadziło aż do Bułgarii ?
    Odpowiedź jest jasna: MIŁÓŚĆ!

Mam synka z 2011 - małpeczkę Viktorka. Tamta ciąża miała ciężkie zakończenie - poród w 30 tyg. mam nadzieje, że o ile teraz jestem w ciąży nie powtórzę już tej historii.

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez Maggy Zobacz posta
    Odpowiedź jest jasna: MIŁÓŚĆ!

Mam synka z 2011 - małpeczkę Viktorka. Tamta ciąża miała ciężkie zakończenie - poród w 30 tyg. mam nadzieje, że o ile teraz jestem w ciąży nie powtórzę już tej historii.

tak własnie pomyślałam
    jej to faktycznie wcześnie, mam nadzieję że tym razem będzie inaczej

Już mi brakuje cierpliwości... tak bardzo pragnę kolejnej istotki w naszej rodzinie. W domu czekają trzy testy ale moja gin kazała mi czekać do 1/06 - chyba oszaleje. Wciąż biegam to toalety sprawdzić czy @ przypadkiem nie przyjechała w odwiedziny

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez Maggy Zobacz posta
    Już mi brakuje cierpliwości... tak bardzo pragnę kolejnej istotki w naszej rodzinie. W domu czekają trzy testy ale moja gin kazała mi czekać do 1/06 - chyba oszaleje. Wciąż biegam to toalety sprawdzić czy @ przypadkiem nie przyjechała w odwiedziny
    ojej do pierwszego jeszcze kupa czasu ja zrobiłam pierwszy test w 22dc a potem co dwa lub 3 dni do 33 dnia :P

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    ojej do pierwszego jeszcze kupa czasu ja zrobiłam pierwszy test w 22dc a potem co dwa lub 3 dni do 33 dnia :P
    Ja dziś mam 31dc dzień teoretycznie mogę się już testować Może jutro zaszaleje z okazji "Dnia Matki", choć boje się rozczarowania...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Tosieńka, masz 100% rację. Cieszcie się dziewczyny i snujcie plany, nie ma co krakać i gdybać. Mi się tym razem nie udało, ale po wakacjach się uda

Madzia powodzenia ze staraniem sie o kolejnego dzidziusia. My z mężem staralismy sie 6 lat. Juz myslalam ze nic z tego nie wyjdziea tu taka NIESPODZIANKA

Nam raczej też się nie udało

W tym wyjątkowym dniu pozdrawiam wszystkie Mamy - te które już mają swoje pociechy i te które na nie czekają! <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów