Strona 1 z 10066
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Aurora88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz

Styczniówki 2016 :)

Witajcie,
    zakładam wątek dla styczniowych mam, ponieważ wychodzi mi granicznie 31 grudzień w jednych kalkulatorach w 2 styczeń w innych, potwierdzi się we wtorek ale myślę że znajdzie się jeszcze jakaś mama, która już wie że jest w ciąży?? Zapraszam i pozdrawiam!

www.balbifotografia.pl
    http://allegro.pl/sklep/27876097_balbinka-store

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madelaide
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-08 zobacz kalendarz
    29-31 grudnia z kalkulatora, ale według moich obliczeń 3-5 stycznia
    Witam pierwszą Styczniówkę

Senior Member Awatar MartynaG.pl prezentuje
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Dziś poniedziałek. Drugie LOSOWANIE PRÓBEK za nami. Jeśli bierzecie udział sprawdźcie kto wygrał 2 zestaw klikając w link w podpisie...

Pozostało jeszcze 8! Zapraszam

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam

To chyba pierwsze forum na styczeń jakie widze, dlatego piszę ostatnią @ miałam 1 kwietnia i owu miałam 11-12 kwietnia, wiec gdyby się udało.. to przy 26-27 dniowym cyklu termin wychodziłby mi na ok 6 stycznia Już mnie dzisiaj korciło żeby zrobi test, ale jakos się powstrzymałam wypadaloby z tydzień poczekać takze czekam cierpliwie, jakby coś się zmieniło to bede do Was wpadać No i gratulacje pozytywnych wyników testów !!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.png
Wyświetleń:	483
Rozmiar:	8.1 KB
ID:	86670
    Ostatnio edytowane przez tynka89 ; 11-05-15 o 18:09

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    dziewczyny a miałyscie jakies objawy przed terminem @ ? mnie troche pobolewało podbrzusze... wczoraj po godzinie prasowania musiałam usiaść bo bolało straszliwie.. piersi troszkę mrowią, ale nie tak jak w pierwszej ciąży..

Senior Member Awatar Aurora88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    dziewczyny a miałyscie jakies objawy przed terminem @ ? mnie troche pobolewało podbrzusze... wczoraj po godzinie prasowania musiałam usiaść bo bolało straszliwie.. piersi troszkę mrowią, ale nie tak jak w pierwszej ciąży..

Mnie tak własnie pobolewało, wiem o ciąży w sumie od kilku dni po owu bo miałam cykle stymulowane więc wypłapałam raz dwa to właśnie ciągnęło podbrzusze bardzo, ale wczoraj i dzisiaj juz lepiej
    Witam mamusie!

www.balbifotografia.pl
    http://allegro.pl/sklep/27876097_balbinka-store

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć dziewczyny,
    właśnie dziś dołączyłam do forum, choć czytam i śledzę część forów na bieżąco.
    Mam nadzieję że i ja dołączę do Was do stycznia, w piątek robię betę, są ogromne nadzieje.
    Widzę że nie tylko mnie pobolewało podbrzusze, mam nadzieję że to dobry znak.
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 15-05-15 o 09:25
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Aurora88 - a robiłas test czy betę? ja swoją owu wyczułam po bólu i śluzie

Kasia_88 - no zobaczymy, ja to sie doczekac nie moge !!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    tynka89 - no ja też się nie mogę doczekać chciałabym zrobić wcześniej betę ale pewnie będzie za wcześnie, musimy być cierpliwe
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kasia ja mysle ze beta juz by śmialo coś pokazała w piątek na pewno pokaże ja dzis nie wytrymałam i zrobiłam test i jest tam jakis cień nadzieji :d mimo ze 10 dni po owu dopiero

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów