Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

65-latka w ciąży z czworaczkami

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa

65-latka w ciąży z czworaczkami

Słyszałyście o tej historii? Mieszkanka Berlina ma 65 lat, już 13 dzieci, w dodatku nie ma partnera (męża) i jest... w kolejnej ciąży! W dodatku poczwórnej! Podobno jej najmłodsza, 9-letnia córeczka bardzo prosiła ją o rodzeństwo, więc mama zafundowała sobie zabieg in vitro (nasienie z banku spermy) i wkrótce ma urodzić czworo dzieci. Co o tym myślicie? Czy to jednak nie jest przesada?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Skarby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-10-20 zobacz kalendarz
    Chyba trzeba żyć w Niemczech lub innym państwie o tak sprzyjającej i opiekuńczej polityce wobec rodzin aby to zrozumieć.
    Sama mieszkam tu niecałe pół roku, mam 34 lata, mój partner 43 i jest to moje 3 dziecko a nasze pierwsze, i aż trudno przywyknąć, że tutaj tak dba się o sytuację rodzin i ich dzieci, na każdym kroku życzliwi ludzie z uśmiechem na twarzy...Teraz dopiero zaczynam doświadczać uroków ciąży, całkiem zmieniło się moje podejście gdyż otoczenie zmieniło się na życzliwsze - nie to co w PL niestety wciąż mało się zmienia w temacie traktowania kobiet w ciąży począwszy od pracodawców a kończąc na porodówkach.Życzę każdej kobiecie odwagi podjęcia takiej decyzji, ja tez wierzę, że dla kogoś kto bardzo chce nigdy nie jest za późno aby dać życie kolejnemu istnieniu, przecież nikt nie napisał, że dzieci tej kobiety żyją w biedzie czy patologicznej rodzinie. Sama byłam kilka lat samotną mamą i uważam, że lepsze to niż nieodpowiedzialny i niedojrzały do roli ojca partner.

Senior Member Awatar monia1982
    Mieszka w
    Olsztyn-maidstone uk
    O mnie
    Jestem mama Marysi[*], Angeliki 27.05.11 i Alexa 18.11.14
    Data
    27 maj 2011
    Wpisów
    2
    Dzieci beda wychowywane przez rodzenstwo bo mama juz w kwiecie wieku. Ale kto im zabroni jak zyje na garnuszku panstwa......tak nie powinno byc dzieci sie powinno wychowywac a nie robic bo corka albo syn chca rodzenstwo.
    Jak.dla mnie to chore....swiadome macierzynstwo po 30-40 ok ale nie w takiej sytuacji jak tutaj.

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Dla mnie to totalna głupota i brak odpowiedzialnosci.... typ myślenia "zabawki" .......
    Jeszcze to, ze na In Vitro wyjechała z kraju bo w Niemczech maja określony wiek do którego zabieg można robić.....

Myśłi, ze bedzie żyła wiecznie - inna "wiekowa" matka z in vitro też tak myślała (nie pamietam z którego kraju), miała 64-68? jakos tak jak zaszła z bliźniakami bo dzieci sie zachciało... myśłała, ze bedzie żyła wiecznie i zmarła 2 lata później :/

Przykre i tyle..... ta 9 latka bedzie sie nimi zajmowała....

Gdzie pozostała 12? ze matce tego z głowy nie wybili? pewnie daleko............
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KarolaK Zobacz posta
    Gdzie pozostała 12? ze matce tego z głowy nie wybili?
    Może wcale się z nimi nie konsultowała w tej sprawie. Fakt, że tą czwórką dzieci będzie miał się kto zająć, gdyby mama zmarła, ale nie zazdroszczę im. Ich mama będzie starsza niż niejedna babcia ich rówieśników...

Jedno trzeba jej przyznać odważna kobieta w tym wieku zajść w ciążę, na dodatek ciąża bliźniacza, nie które kobiety nie myślą o obowiązkach i konsekwencji, będzie nie lada wyczyn ogarnąć czworaczki, wiadomo dostanie pomoc itd. Nie pomyślała że może ich osierocić.

Member Awatar Wera123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-09 zobacz kalendarz
    Niejednej 20latce zabrakłoby energii do wychowania 4 dzieci, a co dopiero takiej staruszce... Mam mieszane uczucia, ale negatywne przeważają. Kobieta może nie dożyć 18 urodzin swoich pociech

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Słyszałyście o tej historii? Mieszkanka Berlina ma 65 lat, już 13 dzieci, w dodatku nie ma partnera (męża) i jest... w kolejnej ciąży! W dodatku poczwórnej! Podobno jej najmłodsza, 9-letnia córeczka bardzo prosiła ją o rodzeństwo, więc mama zafundowała sobie zabieg in vitro (nasienie z banku spermy) i wkrótce ma urodzić czworo dzieci. Co o tym myślicie? Czy to jednak nie jest przesada?
    Przesada i brak wyobraźni! Jeszcze pytanie, czy ona donosi tę ciążę? Nawet dla organizmu zdrowej, młodej kobiety to jest mocno obciążające., a co dopiero dla 60-latki. I jeśli te czworaczki się urodzą (pewnie jako wcześniaki) - w jakim będą stanie?

Senior Member Awatar monia1982
    Mieszka w
    Olsztyn-maidstone uk
    O mnie
    Jestem mama Marysi[*], Angeliki 27.05.11 i Alexa 18.11.14
    Data
    27 maj 2011
    Wpisów
    2
    Nie odwazna tylko glupia....nie wiem o czym myslala idac na zabieg. Domyslam sie ze nie myslala a teraz obowiazek spadnie albo na panstwo albo na jedno z rodzenstwa. Bo mama raczej dlugo zyc nie bedzie no nirle wierzmy w cuda zycia wiecznego.

Nie odwazna tylko glupia....nie wiem o czym myslala idac na zabieg. Domyslam sie ze nie myslala a teraz obowiazek spadnie albo na panstwo albo na jedno z rodzenstwa. Bo mama raczej dlugo zyc nie bedzie no nirle wierzmy w cuda zycia wiecznego.
    Z dumą powiedzieć, że są najlepsze eksporterów skórzane kurtki w całym świecie. Nasza marka staje się niezwykle popularny w bardzo krótkim czasie, który jest "Skóra USA". Więc buy women leather jacket online w naszym sklepie internetowym http://www.leatherjacketsusa.com/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów