Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wychowanie dzieci w dzisiejszych czasach

Rozmowa zawsze jest kluczem do suksesu w wychowaniu malucha

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kowalczykela

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Ja mam wrażenie, że wielu rodziców nie wychowuje dzieci - nie uczy,, co jest dobre, co złe, jak należy postępować. Po prostu żyją, dając lepszy lub gorszy przykład. Mnóstwo dzieci w wieku szkolnym nie ma pojęcia, jak należy się zachowywać, co niestety ostatnio miałam okazję zaobserwować.
    Dlatego moja znajoma zrezygnowała z opieki babci i wraz z mężem znaleźli opiekunkę przez serwis otoniania. Z tym momentem skończyły się wszystkie rodzinne nieporozumienia. Niania często jest skutecznym rozwiązaniem.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kowalczykela Zobacz posta
    Dlatego moja znajoma zrezygnowała z opieki babci i wraz z mężem znaleźli opiekunkę.
    I to jest niby wyjście twoim zdaniem? Opiekunka nie wychowa dzieci, jeśli rodzice to sobie odpuścili.

Junior Member
    Zuzzzanna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-17 zobacz kalendarz
    Wychowanie to jest bardzo ciężkie zadanie ale trzeba być z dzieckiem rozmawiać z nim, musi czuć w nas oparcie. Mam nadzieję że mi się uda tak wychować dziecko żeby było szczęśliwe

ja jak patrzę na te dzisiejsze dzieciaki, na sposób ich zachowania, zwracania się do rodziców, te nosy ciągle utkwione w telefonach i tabletach, pogoń za byciem modnym, brak szacunku do nauczycieli i do ludzi nie mogących sobie pozwolić na luksusy to nóż mi się w kieszeni otwiera. Mam ochotę zaciukać i tych bachorów i rodziców że do tego dopuścili.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    I to jest niby wyjście twoim zdaniem? Opiekunka nie wychowa dzieci, jeśli rodzice to sobie odpuścili.
    dokladnie!

O dobrze, że nie czytam tu o bezstresowym wychowaniu dzieci. Każda z was wie, ile robi dobrego rozmowa z dzieckiem i kierowanie, rozwijanie ich zainteresowań. Ja przeczytałam ostatnio fajny artykuł na ten temat. Może przeczytajcie http://mumandthecity.pl/badz-dla-sie...cko-do-roboty/ Bardzo mi się spodobał ten artykuł. Bo szczerze mówiąc mnie diabli biorą, gdy widzę jak babcia zbiera zabawki, a 5 letni wnuk siedzi na tapczanie. No bo on jest malutki. I nie wińcie babć, bo jak nie pozbiera babcia to zrobi to nadgorliwa mamusia. Dzieci trzeba kochać, ale nie znaczy to nie wymagać. I powtórzę za autorka, bądźmy dla siebie dobre.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rozmowa dużo daje ale moim zdaniem każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Dopiero po kilku latach możemy zauważyć czy wychowanie na jakie sie zdecydowaliśmy było odpowiednie. Czytałam niedawno świetny artykuł http://bartoszpaz.com/dobre-rodzicie...-14-zdjeciach/ o podsumowaniu dobrego rodzicielstwa. Wydaje mi się że takie rzeczy są efektami dobrego wychowania.

dzisiaj to stosuje się bezstresowe wychowanie i efekty niekiedy sa opłakane.

uważam że potrzebna jest rozmowa a przede wszystkim dużo rozmów z dzieckiem na te tematy i to jest podstawą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów