Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 135

Gdzie kupić buty damskie?

Gdzie kupić buty damskie?

Wiosnę coraz bardziej czuć w powietrzu, garderoba coraz to mocniej domaga się zmian. Dlatego pomyślałam nad zakupem nowych, wiosenny butów. Z tego co wiem gabor buty damskie robi porządne i takie na lata, ale w moim mieście nie mam sklepu w obuwiem tej marki. Może da się je kupić w sieci? Tylko czy warto ryzykować? Macie jakieś rady czym się kierować w wyborze sklepu?

2. dzieckozakupy.pl
    Nie znam się na markach. Zazwyczaj moje zakupy butów wyglądają tak, że idę do jakiejś galerii i chodzę po różnych sklepach. Przebieram, wybieram i oglądam. Jak mi się coś spodoba, to po prostu kupuję. Nawet nie zastanawiam się nad marką. Nie lubię za dużo myśleć nad tym, czy coś jest modne albo markowe. Po prostu musi mi się podobać i być przede wszystkim wygodne.

Nie radze kupować butów w internecie. Nie chodzi tu tylko o sam rozmiar buta, tylko o to jak leży na noce, jak się dopasowuje, czy nie ciśnie w różnych miejscach. To jednak trzeba sprawdzić samemu na włąsnej stopie. No zawsze można co prawda bawić się w zwroty towaru czy coś, ale to już dodatkowe zawracanie głowy i sobie i sprzedającemu.

Ja jestem ogromną zwolenniczką zakupów online. Buty też kupuję w sieci. Ok, czasem przymierzę je najpierw w sklepie stacjonarnym, ale zakupy zrobię przez internet - bo taniej. Czasem kupuję też w ciemno i się nie zawiodłam. A że Gabor to porządna firma, to się nie masz co bać. W Shoe Manii masz spory wybór ich butów http://shoe-mania.pl/buty-damskie.
    Ostatnio edytowane przez PearleneEU1488 ; 24-03-15 o 10:10

Ja tam sie obawiam kupowac buty przez internet. Zanim cos kupię, szczegolnie buty, muszę to przymierzyć. Mam wysokie podbicie, więc nie we wszystkich butach czuję się komfortowo. Niby zawsze takie buty mozna odesłać, wymienić, ale ja nie lubię bawić się w takie coś, bardzo to mnie stresuje, że kolejna para okaże się też zła i będę musiała latać na pocztę co rusz, nie mowię już o samych kosztach.

Cytat Zamieszczone przez megaeleonor96 Zobacz posta
    Ja tam sie obawiam kupowac buty przez internet. Zanim cos kupię, szczegolnie buty, muszę to przymierzyć. Mam wysokie podbicie, więc nie we wszystkich butach czuję się komfortowo. Niby zawsze takie buty mozna odesłać, wymienić, ale ja nie lubię bawić się w takie coś, bardzo to mnie stresuje, że kolejna para okaże się też zła i będę musiała latać na pocztę co rusz, nie mowię już o samych kosztach.
    Ja szpilek równiez nie kupuję przez internet ale buty sportowe już tak. Mozna sobie przecież dokładnie wymierzyć wkładkę i buty przyjdą takie jak zamawiałyśmy. Na co dzień bardzo rzadko nakładam szpilki. Jako zaganiana mamuśka po prostu nie wyobrażam sobie aby biegać za dziećmi w butach na wysokim obcasie. Bardzo lubię sportowe trampki DC: http://www.brandsplanet.pl/11_dc . Dobrej jakości , świetnie leżą na nodze.
    Oto co upolowałam w tym roku:

Ja co do butów kupowanych w internecie to jestem sceptyczna, raz przyszły za duże a raz zupełnie inne niz na zdjęciu. dlatego wolę sama buty przymierzyć.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Emillka

O mnie
    na razie jeszcze nie...
    Naprawdę dużo kupuję w Internecie, ale uważam, że buty to jednak tylko i wyłącznie w sklepie stacjonranym. Trzeba je przymierzyć jak chce się mieć pewność, że będą naprawdę wygodne i dopasowane. Niby podają w sklepach długość wkładki itp, ale na przykład nie bardzo wierzę w to, żę taki sposób kupowania butów to naprawdę dobre rozwiązanie

Ja się już przekonałam i do kupna butów w internecie A w kwesti ładnych bucików na wiosnę polecam ci sklep Kari. Cudny wybór, no ja jestem pod wielkim wrażeniem tego sklepu a balerinki, szpilki, sandałki bajeczne po prostu. Chyba jakbym milionerką była wykupiłabym wszystko

Junior Member
    miska123

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-23 zobacz kalendarz
    Nie potrafię kupować butów przez internet, niby wszystkie rozmiary podobne ale ważne jest czy sa wygodne a but butowi nie równy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów