Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Poród w Gdańsku

Junior Member
    annadilli

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-08-21 zobacz kalendarz

Poród w Gdańsku

Witam serdecznie,

Od niedawna mieszkam w okolicach Gdańska i absolutnie nie znam żadnego ze szpitali w Trójmieście. W sierpniu zostanę mamą i zależałoby mi na wyborze pozytywnego szpitala... Liczę na Waszą pomoc... Jaki szpital polecacie? Z góry dziękuję za pomoc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    siemka polecam ci szpital im mikolaja kopernika sama mam zamiar tam rodzic heh i sama sie tam urodzilam Pozdrawiam

Junior Member
    annadilli

O mnie
    Dziękuję kasiu.s. - już przejrzałam stronkę szpitala i oddział położniczy wygląda na kameralny... a inne dziewczyny? czy możecie podzielić się swoimi wrażeniami z porodów w Trójmiejskich szpitalach? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze

Senior Member
    Jupik

Mieszka w
    koleczkowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-01 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny . Ja również jestem w ciąży i to mój pierwszy raz. Rozmawiałam z kilkoma moimi koleżankami, które są już mamusiami. Szpital Wojewódzki im.M.Kopernika jest czysty i wyremontowany ( przynajmniej o.położniczy), sale porodowe jednoosobowe, sale poporodowe dwu osobowe, możliwość porodu rodzinnego.Opieka w porządku, w zależności na kogo się trafi, ogólnie koleżanki były zadowolone.Z tego co się dowiedziałam to stawiają na poród naturalny a jak są komplikacje to nie chcą robić cesarek ( chyba, że jest już na prawdę nieciekawie), to samo potwierdził mi jeden lekarz u którego prywatnie robiłam USG. Szpital na Klinicznej: sale poporodowe czyste, 4- 3- 2- osobowe, łazienka podobno jedna na korytarzu i to w niezbyt dobrym stanie, opieka super, ale nie zawsze miła. Sama ostatnio poszłam " zwiedzić szpital" i trafiłam na niesympatyczną położną, która najchętniej by mnie za drzwi wyrzuciła za to, ze mam czelność zapytać co trzeba ze sobą zabrać dla maluszka i samej siebie!Cóż, może akurat źle trafiłam....Opieka pod względem fachowości jest na wysokim poziomie ( tak powiedziała moja Pani Doktor). O szpitalu na Zaspie słyszałam same dobre rzeczy. Sale poporodowe zazwyczaj dwu osobowe, panie położne miłe, pomagają, uczą jak karmić. Również czysto. Sama nie wiem co wybrać Czasu mi już niewiele pozostało. Chyba zdecyduję się na szpital na Klinicznej ( mam najbliżej), albo na Zaspę. Generalnie w Gdańsku są dobre szpitale i fachowi lekarze także bądźmy dobrej myśli

Senior Member
    Jupik

Mieszka w
    koleczkowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-01 zobacz kalendarz
    Zapomniałam dodać, że porody rodzinne możliwe są w każdym z tych trzech szpitali. Oczywiście są darmowe

Senior Member Awatar Spinny
    O mnie
    Jestem mamą i będę nią ponownie:)
    Ja będę rodzić w szpitalu w Wejherowie - fachowa opieka lekarska, poród rodzinny bezpłatny, sale jedno, dwu i trzyosobowe. chodziłam tam do szkoły rodzenia, widziałam salę porodową - super, prysznic, klimatyzacja, worek sako, piłki i inne sprzęty, czysto, sterylnie, sale są nowe oddział ostatnio zajął pierwsze miejsce w rankingu szpitali, w których nie występują zakażenia poporodowe. Ma certyfikat ISO, pełną opiekę laktacyjną, swoje (szpitalne) laktatory to użytku. Polecam - z resztą moja bratowa tam rodziła razem ze mną (tzn. ja jako osobo towarzysząca) i nie mogła narzekać

kasinia1510
    Guest
    kasinia1510
    ja rodzilam na klinicznej.personel byl bardzo mily moze dlatego ze lezalam na septycznym gdyz urodzilam w 24 tyg i lekarze nie chcieli bym lezala razem z innymi kobietami ktore mialy dzieci przy sobie.polozna przychodzila co 2 godz i sprawdzalal czy wszystko jest okey.takze personel bardzo mily no i jedzenie tez bardzo smaczne.bardzo polecam ten szpital.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    annadilli

O mnie
    Miło to słyszeć, bo też zdecydowałam się na poród na Klinicznej i teraz czekam tylko na potwierdzenie, że dobrze zrobiłam

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Czesc laski Ja rodziłam w Koperniku.Sale porodowe pojedyncze. poporodową salę miałam 3 os. Personel świetny a przede wszystkim informują mamy co bedą robić przy dzieciach,jak je karmić, na co zwracać uwagę.Także polecam TEN SZPITAL

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Cukrzyca w ciąży

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Krzywa główka u 4 miesięcznego dziecka