Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Zapraszamy na Dzień Życzliwości dla kobiet w ciąży

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Zapraszamy na Dzień Życzliwości dla kobiet w ciąży

Już w sobotę, 31 stycznia zapraszamy Was na Dzień Życzliwości, wielkie święto wszystkich przyszłych mam! Wydarzenie to oficjalnie rozpocznie 5. edycję kampanii "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży", organizowaną przez miesięcznik "M jak Mama" oraz serwis Mjakmama24.pl (ZPR Media S.A.).

Dzień Życzliwości odbędzie się w Pałacu Prymasowskim przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie.
    Czekamy na Was w godzinach 11-17 z mnóstwem atrakcji!

Przyszłe mamy będą mogły m.in. skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji ginekologa oraz położnych, wziąć udział w zajęciach jogi, warsztatach, dyskusjach. Specjaliści doradzą, jak się odżywiać podczas ciąży, jak dbać o skórę, jak się malować. Fizjoterapeuta podpowie, co robić, by wzmocnić mięśnie i odciążyć stawy.

Na maluchy, które przyjdą z mamami, będzie czekał specjalny kącik zabaw. Przewidujemy także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na miejscu będzie można także zapoznać się z miesięcznikiem "M jak Mama" i porozmawiać z zespołem redakcyjnym miesięcznika.

Przyjdźcie do Pałacu Prymasowskiego i spotkajcie się z nami! Poznajcie inne mamy, spędźcie z nami dzień!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:

http://www.mjakmama24.pl/patronujemy...,201_7157.html

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MartynaG.pl prezentuje
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz

MartynaG.pl popiera

Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Już w sobotę, 31 stycznia zapraszamy Was na Dzień Życzliwości, wielkie święto wszystkich przyszłych mam! Wydarzenie to oficjalnie rozpocznie 5. edycję kampanii "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży", organizowaną przez miesięcznik "M jak Mama" oraz serwis Mjakmama24.pl (ZPR Media S.A.).

Dzień Życzliwości odbędzie się w Pałacu Prymasowskim przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie.
    Czekamy na Was w godzinach 11-17 z mnóstwem atrakcji!

Przyszłe mamy będą mogły m.in. skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji ginekologa oraz położnych, wziąć udział w zajęciach jogi, warsztatach, dyskusjach. Specjaliści doradzą, jak się odżywiać podczas ciąży, jak dbać o skórę, jak się malować. Fizjoterapeuta podpowie, co robić, by wzmocnić mięśnie i odciążyć stawy.

Na maluchy, które przyjdą z mamami, będzie czekał specjalny kącik zabaw. Przewidujemy także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na miejscu będzie można także zapoznać się z miesięcznikiem "M jak Mama" i porozmawiać z zespołem redakcyjnym miesięcznika.

Przyjdźcie do Pałacu Prymasowskiego i spotkajcie się z nami! Poznajcie inne mamy, spędźcie z nami dzień!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:

http://www.mjakmama24.pl/patronujemy...,201_7157.html
    POPiERAM INICJATYWĘ i bardzo żałuję, że nie będę mogła w niej uczestniczyć

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    My też żałujemy, że Ciebie nie będzie, Martyno.
    Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie - będzie mnóstwo atrakcji, bo oprócz bezpłatnych badań planujemy także zajęcia jogi, konsultacje położnych, dietetyków, dermatologów, makijażystek - a wszystko to z myślą o przyszłych mamach! Przez cały czas trwania Dnia Życzliwości będą się także odbywać konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można poznać ekipę redakcyjną M jak Mama i otrzymać bezpłatnie egzemplarze naszego miesięcznika.

Przyjdźcie, poznajcie inne mamy i bawcie się dobrze! Zapraszamy w sobotę, 31 stycznia, czyli już jutro, do Pałacu Prymasowskiego w Warszawie już od godziny 11.00!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów