Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Planowanie ciąży a inne czynniki sprzyjające bądź przeciwnie - proszę o rady ;)

Junior Member
    Oluś

Mieszka w
    Warszawa

Chcę dzidziusia ! Co zrobić by udało się przy 1-szym staraniu

WITAJCIE WSZYSTKIE KOCHANE KOBIETKI

Po długich rozważaniach na temat Maleństwa wraz z moim Partnerem postanowiliśmy rozpocząć starania o
    DZIDZIUSIA

Ahh i taka euforia mnie ogarnia, że Ojeju
    Planujemy rozpocząć nasze starania w ten piątek
    Bardzo bym chciała by powiodło się nam za pierwszym razem, w związku z tym mam do was pytanie:
    Co może zwiększyć szanse zajścia w ciąże? oraz Co może spowodować poronienie w pierwszych dniach po zapłodnieniu?
    Chodzi mi o to co jest wskazane żeby robić bądź jeść a co zakazane ? Bo np. jestem osobą aktywną i tak zastanawiam się czy byłoby dobre gdybym nie zrezygnowała z codziennych dwu-godzinnych treningów (typu fitness i inne ćwiczenia aerobowe - niby zdrowo ale to jednak też bardzo męczące więc dumam jak z tym) Zastanawiam się również jak to jest z gorącymi kąpielami bądź chodzeniem na saune?
    Więc mam w głowie wielkie Hmmm kobietki.

Czekam na wasze rady
    Ostatnio edytowane przez Oluś ; 08-01-14 o 13:57

2. dzieckozakupy.pl
    Oj trochę tych złotych rad dostaniesz na pewno :P Na poczatku dzidzia jest mocno chroniona przez organizm więc nie ma co się spinać na samym początku (podobno), no i nie ma się co nastawiać na pierwszy złoty strzał hehe. Z tego co wymieniłaś to na pewno zakaz gorących kąpieli, bo mogą powodować krwawienie. Do sauny ciężarne też mają zakaz wstępu Ja na bank zrezygnuję z aktywności fizycznej, bo przeszłam 2 poronienia. Chwilę przed pierwszym ćwiczyłam aerobik. . Marne szanse, że to miało jakiś wpływ, ale uraz jest. Osobiście polecam współżycie co drugi dzień, u nas bardzo skuteczna metoda

Junior Member
    jenny

Mieszka w
    Wrocław
    Przede wszystkim powinnaś zadbać o uzupełnienie niedoborów kwasu foliowego - to jest bardzo ważne

trzeba się dobrze przygotować

Dobra dieta, optymizm i radość w sercu, ruch na świeżym powietrzu, ale umiarkowany

Cytat Zamieszczone przez Edyta123 Zobacz posta
    Dobra dieta, optymizm i radość w sercu, ruch na świeżym powietrzu, ale umiarkowany
    odpoczynek jest ważny szczególnie w świecie w którym cały czas pędzimy na przód ... relaks chwila zwolnionego tempa

Nie nakręcaj się zbytnio, żeby się nie zrazić jak po pierwszym razie się nie uda. Zacznij brać kwas foliowy, albo może Inofolic, tam jest kwas foliowy i inozytol, razem zwiększają szanse na poczęcie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    mamaoli83

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-14 zobacz kalendarz
    Mi się udało za pierwszym razem, kilka dni po ślubie i jestem bardzo szczęśliwa, mam swoje maleństwo a drugie w drodze.
    Jestem nieśmiertelna, mam spodnie lee kent i kręcone włosy.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Osobiście polecam współżycie co drugi dzień
    Bardzo dobra rada! Zwykle to wystarcza.

Junior Member
    aguagu

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-22 zobacz kalendarz
    Najlepszą metodą jest nie staranie się na siłę. Nam się udało gdy stwierdziliśmy, że dziecka już chyba mieć nie będziemy, bo nic z tego nie wychodziło, a staraliśmy się około pół roku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów