Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

niskie libido

niskie libido

Mam pytanie brałam clostilbegyt przez 3 miesiące niestety nie udało się tym razem zajść w ciąże teraz mam przerwę
    problem polega na tym że w trakcie kuracji bolały mnie jajniki ale jakoś to wytrzymywałam teraz zupełnie nie mam ochoty na seks czy to możliwe żeby moje libido spadło z powodu clostilbegytu i czy mogę wziąść suplement tribestan na podniesienie libido czy jednak lepiej iśc do specjalisty najpierw ?

2. dzieckozakupy.pl
    Chyba nikt nie ma takiego problemu po clostilbegycie

Junior Member
    uOLI

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 lipiec 2013
    Spróbuj Asequrelle lub asevie, to leki osłonowe przy kuracji hormonalnej, dodatkowo wspomagają libido.

Kup sobie to: http://intymnosc.pl/aff/mag1ik/libig...nt-p-1276.html działa rewelacyjnie, na pewno podniesie ci się lipido

Junior Member
    mapek

Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-02 zobacz kalendarz
    Libido może być przez to obniżone, ale już raczej nie po odstawieniu. Zależy jeszcze, jak dawno odstawiłaś. Osłonowe jest sens brać przy zażywaniu clostilbegytu, nie później. Lepiej zapytaj się swojego ginekologa o to, może coś poradzi.

_______
    Zajrzyj na moją stronę, gdzie dowiesz się więcej z dziedziny finansów. Teraz zajmuję się pożyczką internetową.

Junior Member
    vastonsmith

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-09 zobacz kalendarz
    Byliśmy u lekarzy, mąż ma końskie zdrowie. Nie pali, a pije naprawdę okazyjnie, no piwko czasem lubi wypić ale to jedno i naprawdę rzadko. Sama też nie palę, zdrowo się odżywiam i ćwiczę. Mąż ma aktywną pracę, więc na ruch też nie narzeka, jada różnie, czasem zdrowo a czasem coś bardziej tłustego. Także obydwoje jesteśmy płodni... nie wiem już co mam dalej robić? Skoro jesteśmy zdrowi, dobrze się odżywiamy i tak dalej, płodność jest a dziecka nie ma... to po prostu katastrofa! Tyle małolat pisze po internecie, że jest w ciąży, albo boi się być w ciąży a gdy człowiek pragnie dziecka, to nie... Macie jakieś pomysły? Byłabym wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą radę!
    You can check out our latest certkiller 640-554 and written by our C4040-251 to help you pass passguide.You can also purchase www.stevenson.edu Our Florida Southern College is simply excellent in quality.

Senior Member Awatar Myszka19
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-03 zobacz kalendarz
    Niskie libido zależy od wielu czynników:
    http://www.otoli.pl/libido-od-czego-zalezy/

Tutaj jest to opisane. W wielu przypadkach zmiana pewnych nawyków pozwala odzyskać libido. Tak wiec polecam:
    wprowadzić zdrową dietę
    uprawiać sport
    oraz testować rózne urozmaicenia w związku. Gadżety erotyczne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Niskie libido, może partner słabo robi podjazdy i Cię to nie podnieca już? może to jest problem. Jeżeli nie to tabletki nie zawsze pomagaja, dieta można lekko poprawic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów