Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Czemu nie mogę zajść w ciążę?

Czemu nie mogę zajść w ciążę?

Witam wszystkie użytkowniczki tego forum. Mam 26 lat, staram się z mężem o dziecko od ponad pół roku, nawet dłużej, wcześniej po prostu kochaliśmy się bez zabezpieczenia, żeby mieć niespodziankę, teraz coraz bardziej się boję, bo nici z naszych starań. Szukałam informacji na ten temat, artykułów i tak dalej. Wcześniej czytałam jak zajść w ciążę, znalazłam ten tekst który podaje: http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-z...ciaze-132.html i starałam się zastosować do podanych tam, nazwijmy to "instrukcji". Aktualnie zaczynam tracić siły, bo nie możemy mieć dzidziusia i nie wiem czemu. W odpowiedzi znalazłam artykuł na waszej stronie, konkretnie ten: http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-por...,151_4740.html i próbowaliśmy nawet stosunków w wybrane dni. Trochę to było mechaniczne ale czego się nie robi dla bobo. Nic i nic, kolejne próby nie udane. Byliśmy u lekarzy, mąż ma końskie zdrowie. Nie pali, a pije naprawdę okazyjnie, no piwko czasem lubi wypić ale to jedno i naprawdę rzadko. Sama też nie palę, zdrowo się odżywiam i ćwiczę. Mąż ma aktywną pracę, więc na ruch też nie narzeka, jada różnie, czasem zdrowo a czasem coś bardziej tłustego. Także obydwoje jesteśmy płodni... nie wiem już co mam dalej robić? Skoro jesteśmy zdrowi, dobrze się odżywiamy i tak dalej, płodność jest a dziecka nie ma... to po prostu katastrofa! Tyle małolat pisze po internecie, że jest w ciąży, albo boi się być w ciąży a gdy człowiek pragnie dziecka, to nie... Macie jakieś pomysły? Byłabym wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą radę!

2. dzieckozakupy.pl
    Witaj,
    A czy byłaś na konsultacji u lekarza? Po roku starań powinno sie skontaktować z lekarzem aby sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porzadku. Przyczyn mize być wiele jak problemy z owulacja, chora tarczyca, problemy z prolaktyna, niedrożne jajowody, ale tez np słaba jakość nasienia męża. Przyczyn naprawdę moze być bardzo dużo i niestety nie ma złotej rady jak zajść w ciąże. Proponuje wiec wizyte u lekarza. Moze żaden z tych problemów Cię nie dotyczy a po prostu masz owulacje w innym terminie niż myślisz. Powodzenia

Jeżeli chodzi o płodność to tak, badania były wykonane i wszystko w normie, nawet dobrze. Co do tarczycy to hmmm, nad tym tematem się nie zastanawiałam. Mama mojego męża miała lub nadal ma problemy z tarczycą. Z tego co kojarzę to leczyła się jakiś czas na tarczycę ale to u mojego męża, czy to może też na to wpływac? W sumie sama aż sobie zrobię badania pod tym kontem, dziękuje za radę. Na pewno z niej skorzystam.

Member Awatar ddayen
    Mieszka w
    Rawicz
    O mnie
    Amelia urodzila sie 15 listopada 2013 we Wroclawiu
    moze masz cykle bezowulacyjne.. albo dni plodne w innym terminie niz powinny byc z reguly..

Cytat Zamieszczone przez chcebycmama Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o płodność to tak, badania były wykonane i wszystko w normie, nawet dobrze. Co do tarczycy to hmmm, nad tym tematem się nie zastanawiałam. Mama mojego męża miała lub nadal ma problemy z tarczycą. Z tego co kojarzę to leczyła się jakiś czas na tarczycę ale to u mojego męża, czy to może też na to wpływac? W sumie sama aż sobie zrobię badania pod tym kontem, dziękuje za radę. Na pewno z niej skorzystam.
    Jeżeli po wstępnych badaniach lekarz nie stwierdził nic niepokojącego pozostaje Wam próbować nadal. Jesteście młodzi więc w Waszym przypadku lekarz najprawdopodobniej na intensywniejszą diagnostykę w kierunku niepłodności poczeka, aż minie rok starań.

Cytat Zamieszczone przez ddayen Zobacz posta
    moze masz cykle bezowulacyjne.. albo dni plodne w innym terminie niz powinny byc z reguly..
    Zgadzam się, kobiety często źle wyznaczają dni płodne. Najlepiej skorzystać z testów paskowych albo mikroskopu owulacyjnego. U mnie sprawdziła się Afrodyta

może masz problem z nieregularnymi cyklami, moja koleżanka tak bynajmniej miała, ciężko jej było określić owulację, brała na to chyba jakieś zioła na bazie agnus castus czy vitex (albo to jedno i to samo), na początku kupowała coś w aptece a później przerzuciła się na Płodność faza 1 i 2 i po dwóch cyklach zaszła w ciążę, a starli się 11 miesięcy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To jest strasznie zasmucające, że tak wiele kobiet, które naprawdę zdrowo się odżywiają, żadnych używek, dobrze się prowadzą itd., nie może zajść w ciąże, ale do tego wszystkiego tak sobie myślę ostatnio, że duży czynnik to stres i ambicje. Kurcze, takie ambicjonalne podejście do wszystkiego, powoduje, że chcemy zapewnić dziecku super wersje wszystkiego, super wersje.. siebie, a jak nie można tego spełnić, to dzidziusiowi nie spieszno... może.. odpuścić?

Ja również nie mogę zajść w ciążę. Mąż zrobił dużo potrzebnych badań, z których wynika, że u niego jest ok. Ja natomiast mam niedoczynność tarczycy, TSH w normie obecnie. Mam też hiperproalektynemię. Prolaktyna nie chce spaść, nawet po tabletkach. Czy myślicie, że problem może wynikać z grupy krwi? Ja mam ARH-. Mąż sobie jeszcze nie oznaczył.

A nie myślałaś o tym, że problemy z zajściem w ciążę mogą leżeć po stronie Twojego męża? Mój mąż ma np bardzo słaby wytrysk i podejrzewamy że to jest przyczyną problemów. Zastanawiamy sie nad kupieniem Kamagry z http://doktorpotencja.com/leki-na-po.../kamagra-100mg Słyszałam, ze skutecznie działa na zabudzenia seksualne u mężczyzn. Może u was też się sprawdzi?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clo forum

tabletki na jajeczkowanie clo

clostilbegyt torbiel

clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów