Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Mama Trójki

Senior Member Awatar Maritka
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą Natalki, Gabrysia i Julci
    Data
    29.01.2011

Red face Mama Trójki

Witam.
    Czy są tu mamusie takie jak ja?
    Mam troje dzieci w wieku 5,7 i 9 lat.
    Dwie córki i synka rodzynka.
    Jestem młodą mamą popełniającą błędy jak każda z nas.
    Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Maritka Zobacz posta
    Witam.
    Czy są tu mamusie takie jak ja?
    Mam troje dzieci w wieku 5,7 i 9 lat.
    Dwie córki i synka rodzynka.
    Jestem młodą mamą popełniającą błędy jak każda z nas.
    Pozdrawiam
    Są są Witaj

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Data
    29.01.2011
    Witam . nas tak malo czy to przez okres wakacyjny ?
    Ostatnio edytowane przez Maritka ; 25-08-16 o 08:00

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    witam ja jestem mamusią 4 dzieci w wieku 9,5,2 lat i 3 miesięcznego niemowlaka
    pozdrawiam:-)

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maritka Zobacz posta
    Witam . nas tak malo czy to przez okres wakacyjny ?
    Sama nie wiem. Jakis czas temu zostal zalozony podobny watek, pojawilo sie kilka postow i nastala cisza. Moze brak czasu?!
    Co u Ciebie? Jak dzieci sie dogaduja? Najstarsze idzie do czwartej klasy? Moja corka idzie wlasnie do IV
    We wrzesniu skonczy 10lat.

M_rena, a jak Ty sobie radzisz?
    Wszystkie mamy juz chyba pierwsza komunie z glowy?

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Data
    29.01.2011
    Witam witam.
    Moja Natalia w maju 2017 skonczy 10 lat. Do szkoly jako ostania klasa wyboru poszla jako 7 latek do klasy 1. Wiec komunia przede mna. Ale widze bede miala kogo pytac o wszystko :-)
    Ja mam 27 lat. Nie mam mamy wiec jestem samoukiem w gotowaniu i zajmowaniu sie dziecmi. No i mam psa bo ja kocham psy.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Moja Julia też poszła do pierwszej klasy jako 7-latek Tak wolałam. Ale znów wchodzi reforma i na nowo dzieciaki będą szły do szkoły tak jak nasze. Tak coś ostatnio czytałam. Czyli między dziewczynkami rok różnicy. Spoko, będziesz mogła o wszystko pytać
    Przykro mi, że nie masz mamy.
    Super, że lubisz gotować, może będziemy dzielić się przepisami Ja też lubię spełniać się w kuchni. Psinę też mamy i od niedawna malutką kotkę

W sumie to Ty masz już dosyć odchowaną swoją gromadkę Pamiętam jak się śmiałam, gdy zaszłam w drugą ciążę i mówiłam, że będę musiała wszystko sobie poprzypominać albo nowych rzeczy się jeszcze nauczyć No i obecnie siedzę jeszcze w pieluchach Zajmuję się dziećmi, nie chodzę do pracy.
    Tak mi dobrze we wakacje, późno wstajemy a tu zaraz wrzesień i wcześniejsze pobudki, jazda w tą i z powrotem - tego nie lubię.
    Zapowiada się piękny weekend, planujemy jakoś fajnie go spędzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    to i ja - mam trójkę: 18, 16 i 10 lat, wiec juz raczej odchowane... To śmieszne, że uwazani już jestesmy za rodzine wielodzietną - mamy zniżki na karty miejskie itd. A rzeciez troje to nie jakas wielka liczba!

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Data
    29.01.2011
    Ja również nie pracuję tzn na emeryture nie robie bo same wiecie ile pracy w domu. Utrzymac porządek w 5 pomieszczeniach - 3 pok. +kuchnia + lazienka to jest czasem szczyt . Mi zdrowie nie za bardzo dopisuje ale jak ja to ładnie mówie słuch i wzrok mam zdrowy wiec jest dobrze.
    Jestem swierzo po zmianie nazwiska najstarszej corki i załatwiania dużo papierów mam na głowie.
    Poza tym co ja mogę o sobie powiedzieć,.... Mam 27 lat nadrobiłam dopiero liceum które zaczynałam 4 razy ale jak nie ciąza to małe dziecko i tak odkładałam az skończyłam. Obecnie zapisałam się do szkoły policealnej na kierunek technik BHP. Szkoła będzie w weekendy wiec będzie ok.
    Tez mnie Pani w gminie zaczepila zebym zrobiła szczecinska karte rodziny bo więcej znizek i autobusy za 1 zl dzieci maja przez 3 miesiące a później zniżki na sieciowki.

Ja tylko jedno, drugie w drodze. Kto wie, może i trzecie się zdarzy, ale jeszcze nie myślę, czy w ogóle chcę. Jak sobie dajesz radę z trójką urwisów?
    Po*wiedz mi, a za*pomnę. Po*każ mi, a za*pamiętam. Pozwól mi zro*bić, a zrozumiem. - Konfucjusz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów