Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 124

Mamy studiujące

Senior Member Awatar bonsay
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-04 zobacz kalendarz

Mamy studiujące

Witajcie dziewczyny,
    czy są wśród nas przyszłe mamy, które są jednocześnie studentkami? jak radzicie sobie z godzeniem tych dwóch rzeczy, czy wykładowcy patrzą na was wyrozumiałym okiem, czy wręcz odwrotnie? czy złe samopoczucie, senność nie przeszkadzają w nauce? czy zauważyłyście, że łatwiej/trudniej jest wam się uczyć?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Nie studiuje ,ale robię jeszcze szkołę średnią.
    Nikt na mnie nie patrzy przychylnym wzrokiem - jestem w szkole to albo się uczę albo nie.
    Natomiast jeżeli chodzi o naukę to często uczę się jak Jaś śpi ,albo jak partner weźmie Jasia na spacer. Musiałam to sobie wszystko rozplanować.Ale nie było trudno.
    Choć podejrzewam ,że ze studiami jest gorzej.

Jeżeli chodzi o moją naukę ...
    Lepiej mi się uczy.
    Mam też swoje ambicje - cenię się wyżej niż wykształcenie gimnazjalne i mam nadzieję,że i wyższe będę miała.

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja za rok idę do 3 klasy liceum , bo teraz nie chce sie rozstawac z takim maluszkiem Ale za rok trzeba skonczyc w koncu ta szkole srednia.A pozniej mam w planach studia zaoczne , tez chce miec lepsze wykształcenie.

O mnie
    Pandora, to super że pomimo nieprzychylności, starasz się realizować. Na pewno nie jest łatwo.
    Ja jestem teraz w 3 miesiącu, a studiuję jednocześnie dwa kierunki. Trochę się boję, bo czasami samopoczucie utrudnia mi naukę. Termin mam na koniec kwietnia, więc raczej nie uda mi się obronić pracy w terminie, ale mam cichą nadzieję, że wykładowcy zastosują jakąś małą taryfę ulgową, gdy będę chciała przesunąć termin jakiegoś zaliczenia..
    Pandora, a co byś chciała studiować?

O mnie
    Kaspirowa, ja na początku też myślałam o urlopie dziekańskim, ale skoro termin mam na koniec kwietnia, to już i prawie koniec roku.. a szkoda mi było roku. Z maluszkiem to co innego, też bym z takim maleństwem została w domu Też nie chciałabym dowiedzieć się od mamy czy niania, że moje maleństwo uśmiechnęło się po raz pierwszy, a ja bym tego nie widziałą..

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez bonsay Zobacz posta
    Pandora, to super że pomimo nieprzychylności, starasz się realizować. Na pewno nie jest łatwo.
    Ja jestem teraz w 3 miesiącu, a studiuję jednocześnie dwa kierunki. Trochę się boję, bo czasami samopoczucie utrudnia mi naukę. Termin mam na koniec kwietnia, więc raczej nie uda mi się obronić pracy w terminie, ale mam cichą nadzieję, że wykładowcy zastosują jakąś małą taryfę ulgową, gdy będę chciała przesunąć termin jakiegoś zaliczenia..
    Pandora, a co byś chciała studiować?
    Ja jestem rozdarta między dwoma kierunkami - przy czym ostatnio straciłam wiarę w siebie,że na ten kierunek się dostanę, chociaż tak bardzo się zapierałam rok temu ,że dam radę. Chciałabym iść na prawo - moje niespełnione dziecięce marzenie. Natomiast z zainteresowania bardziej myślę o teologii.
    Ale coś mi się wydaje ,że tak naprawdę zacznę studiować coś zupełnie innego.

Szczerzę napiszę ,że nie jest mi aż tak trudno jak się może wydawać.
    Wychowuje syna wspólnie z partnerem - a on już ma szkołę za sobą.
    Dodam może ,że ja nie mam trudności z zapamiętywaniem tekstu. Wystarczy ,że coś przeczytam i przeważnie raczej nie muszę ,,wkuwać" jakiś definicji. Więc to mi również zajmuje mniej czasu.
    Gorzej z przedmiotami ścisłymi.
    Ostatnio doszłam do wniosku ,że nie będę czytała lektur ,tylko przejdę na audiobooki i będę sobie je puszczać podczas zabawy z Janem.

Ja zaczęłam szkołę jak Jaś miał rok.
    Teraz robię drugą klasę.
    Zrezygnowałam w drugiej klasie technikum, bo zaszłam w ciąże. Potem zaczęłam od nowa - ale liceum.

O mnie
    Ja też kiedyś marzyłam o prawie - też takie marzenie z dzieciństwa n9estety, rzeczywistość jest trochę inna.. zaczynając od tego, że to są strasznie ciężkie studia, to jeszcze trzeba mieć znajomości, żeby się dostać potem na aplikacje.. więc zrezygnowałam z tego pomysłu.
    Dobrze, że partner cię wspiera i pomaga przy Jasiu
    Mnie też się podoba te imię dla syna mam nadzieje, że już niedługo się dowiem, jaka płeć dziecka, chociaż i tak czuję się na chłopca
    Pandora, masz jeszcze czas na wybranie kierunku studiów, dobrze wykorzystaj ten czas, weź pod uwagę różne opcje. Wybór studiów to nie jest łatwa decyzja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Tak. Ja cały czas jeszcze jestem w fazie ,,wyboru".

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja zawsze marzyłam o dietetycę lub technologi żywienia Choc na poczatku myslalam nad aktorstwem.

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A ja myślałam nad medycyną - ale niestety widok krwi mnie przeraża więc w moim przypadku totalnie odpada. Potem jeszcze myślałam o psychologii.
    Docelowo zaś chce pomagać charytatywnie wcześniakom w przyszłości. To mi się najbardziej marzy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów