Ankieta: Chcę/chciałam mieć

Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Chłopak czy dziewczyna :)

Junior Member
    Miriel

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-25 zobacz kalendarz

Chłopak czy dziewczyna :)

...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar suavemente
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-20 zobacz kalendarz
    Wpisów
    32
    Hmmm, ja raczej zachcianek nie mam, przynajmniej na razie. Brzuszek póki co bardzo delikatny więc ciężko stwierdzić jaki ma kształt a plecy bolą mnie bo mam kręgosłup uszkodzony... więc wg znaków ciężko określić, ale ja CZUJE, że to dziewczynka we mnie zamieszkała

Ale się naśmiałam.
    Wynika z tego, że moje dziecko jest obojnakiem, ponieważ ma wargi sromowe, a ja jem kiszonki jak głupia i bolą mnie plecy.
    Poza tym w obu ciążach czułam, że będą chłopcy, a tu kobiety.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    Ja czułam, że będzie syn. Wręcz byłam przekonana i kłóciłam się, że wiem lepiej. No a w 24tyg syn ostatecznie okazał się córką A zachcianki miałam na frytki i kebaby, więc nie wiem czy zapowiadało to córkę czy syna

Member
    agatka89

Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-04-13 zobacz kalendarz
    Data
    25styczen2011
    A ja w pierwszej ciąży od początku czułam że będzie chłopaczek i się nie pomyliłam.
    Zachcianek jako tako nie miałam, brzuch miałam okrąglutki i plecy bolały ale to nie uniknione bo mam problemy z kręgosłupem. Teraz nie mam żadnego przeczucia :P chciałabym aby to była dziewczynka czasem mam takie olśnienie, że to chyba jednak dziewuszka, ale takiego 100% przekonania nie mam się okaże, oby dzieciątko było zdrowe to najważniejsze no i w tej ciąży także zero zachcianek , a co do brzuszka to jeszcze ciężko cokolwiek stwierdzić bo jest maleńki

Senior Member Awatar aaaishaaa
    Mieszka w
    Krapkowice
    O mnie
    Podwójna mama dwóch córeczek
    Cytat Zamieszczone przez Miriel Zobacz posta
    Wiadomo, jeszcze na to za wcześnie, ale mówi się że mama zawsze czuje kto mieszka u niej w brzuszku
    Poza tym, jest wiele przesądów i tradycji, które pomagają określić płeć dziecka.
    Tak więc na przykład, mamine zachcianki podobno wróżą wiele. Jeżeli mama ma ochotę na ciasta i czekolady - będzie to dziewczynka. Jeśli zaś na grzyby, kapustę i ogórki - chłopiec.
    Ciążowy brzuszek - okrągły zapowiada dziewczynkę, spiczasty chłopca.
    Również bolące plecy to oznaka chłopaka, bolące piersi i przód ciała... wiadomo, dziewczyna.

U mnie wszelkie oznaki zapowiadają syna, ale zobaczymy jak to się potoczy.
    A jak było w Waszych przypadkach? Cokolwiek z tego co stare babki mówią jest prawdą?

według tych przesądów powinnam mieć chłopca, a mam 100% dziewczynkę

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A u nas te przesądy są odwrotne.
    Jak się je słodkie to na chłopca ,a jak kwaśne to na dziewczynkę.
    Mi mówiono ,że będę miała dziewczynkę, bo mi urodę zabiera - świetnie.
    Ale jest chłopiec.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Ja jako jednyna w rodzinie jako ciezarna nie jadlam ogorkow kiszonych. Nie zagryzalam tego lodami czy czekolada
    Jadlam wszystko oprocz warzyw bo wymiotowalam po nich jadlam tylko mieso i mieso a do 7 mies byla Maja i co i swieta sie okazalo ze chlopak
    A wszyscy sie zarzekali ze dziewczynka na bank a tu psikus bo chlopiec ale ubrany jako noworodek na rozowo(pielegniarki sie uparly przez caly pobyt w szpitalu na roz lub zolty) wygladal jak laleczka hehe

Senior Member Awatar aaaishaaa
    Mieszka w
    Krapkowice
    O mnie
    Podwójna mama dwóch córeczek
    to mi znowu mówili, że na pewno będzie chłopak bo wgl mi urody nie zabrała ;d a urodziła się mała ślicznotka, co do jedzenia to jadłam najwięcej owoców i właśnie jakies ogórki itd słodkiego wcale mi sie nie chciało

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator

Dziewczynka czy chłopiec? - tekst w M jak mama

W najnowszym numerze M jak mama (w sprzedaży od 7 listopada) przedstawiamy, co decyduje o płci dziecka. Sprawdź, czy więcej przesłanek wskazuje na to, że będziesz mieć syna czy córkę.

Czy płeć dziecka ma w ogóle dla was znaczenie? Czy stosowałyście jakieś sposoby "na chłopczyka", "na dziewczynkę"?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów