Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Prezent na dzień dziecka

Prezent na dzień dziecka

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka, co kupicie/kupiliście swoim pociechom? Bo ja prawdę mówiąc nie mam pojęcia co kupić mojej czteroletniej córeczce. Mała bardzo lubi bajki o wróżkach, dlatego myślałam, o wzięciu jej do kina, jednak nie wiem czy to dobry pomysł.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Aneta822 Zobacz posta
    Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka, co kupicie/kupiliście swoim pociechom? Bo ja prawdę mówiąc nie mam pojęcia co kupić mojej czteroletniej córeczce. Mała bardzo lubi bajki o wróżkach, dlatego myślałam, o wzięciu jej do kina, jednak nie wiem czy to dobry pomysł.
    Moim zdaniem wyjście do kina to dobry pomysł, ale w przypadku starszego dziecka, ponieważ obecnie trudno jest wybrać film kinowy, który zainteresuje małą dziewczynkę. Jeżeli Twoja córka interesuje się bajkami o wróżkach to może lalka winx - http://toysbox.pl/lalki-i-akcesoria/winx-club/? Moim zdaniem powinna się spodobać . Moja córeczka jest rok młodsza, dlatego chcę jej kupić rowerek oraz dużego misia i słodycze, mam nadzieję, że spodoba jej się mój prezent .

Senior Member Awatar mavrolaczek
    O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Córka koleżanki w wieku 4 lat była zafascynowana ciastoliną i lepieniem różnych stworzonek i rzeczy. Teraz ma 6 lat i nadal się tym bawi - uzbierała całkiem pokaźną kolekcję różnych gadżetów, foremek i wyciskarek co tylko zwiększyło frajdę.
    Z takich większych i droższych prezentów to fajnym pomysłem jest trampolina - ale na to trzeba mieć sporo miejsca, najlepiej w ogrodzie.

A swojemu półtorarocznemu bąblowi zamierzam kupić książeczkę dźwiękową i pewnie jakieś ciuszki. Od dziadków ma dostać buciki a od chrzestnego rowerek.
    Prawdę mówiąc na rynku jest tyle różnych rzeczy, że aż trudno wyłapać spośród nich coś wyjątkowego i godnego uwagi.

A może do teatru? Myślę, ze na ciekawym spektaklu dla dzieci nie będzie się nudzić

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    My zastanawiamy się nad:
    hulajnogą
    zestawem kuchnią , garneczkami itp. (chłopak a lubi się takimi rzeczami bawić i robić mamusie herbatkę)
    albo jakiś pojazd na pedały

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Bąbelek polecam kuchenkę moje dziecko przy niej znika na baaaaaaaaaaaaardzo długo a frajdę ma przy tym nieziemską.
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

Senior Member
    JLMania

O mnie
    Jestem mama, moje dziewczynki urodzily sie 03.06.2013
    U nas jest tak ze 3 czerwca male koncza roczek wiec prezenty trzeba wymyslic dwa:P na roczek dostana od nas quady( takie odpowiednie dla wiku i zraczka zeby je mozna bylo pchac) a na dzien dziecka cos drobnego musimy wymyslic, watypie by sie ucieszyly z ubranek myslalam o nowym zestawie talerzykow i sztuscow takim dla roczniaka ale jeszcze to musze przemyslec, zabawek maja poki co bardzo duzo....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

prezent na dzień dziecka

dzień dziecka już prawie prawie, jak co roku mam problem co kupić córce. ma 8 lat, interesuje się modą, ma mnóstwo ubrań więc nie chcę kupować znowu czegoś do szafy. gdzie i co mogę kupić, oczywiście licząc się nieco z pieniędzmi poddajcie mi jakieś fajne pomysły.

dzieci to teraz wszystko mają, trudno znaleźć coś , co je zaskoczy... Moja Ola ma 6 lat i wolę kupić jej coś tańszego np. w supermarkecie i wtedy wiem , że jak się jej nie spodoba to przynajmniej nie żałuję wydanych pieniędzy. możesz kupić jej np. zestaw fajnych gumek i spinek do włosów jak lubi się stroić albo jakis zestaw kosmetykó dla małych dziewczynek pełno tego po sklepach

ja już prezenty dla swojej córki mam w tym roku postawiłam na kosmetyki dla takich małych panienek jak ona i w polomarkecie kupiłam jej taką wodę perfumowaną i błyszczyk, wcześniej miała urodziny i dostała lalkę monster high. jak się nie znam ale to teraz podobno lepsza wersja barbie więc będzie miałą do kompletu bo te kosmetyki mają opakowanie z tego monster zobaczymy czy jej się spodoba

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów